Народний історик - Володимир Білінський

Бібліотека мовознавця: збірники, довідники, тлумачні словники, енциклопедії тощо
Відповісти
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Народний історик - Володимир Білінський

Повідомлення D_i_V_a »

Треба думать, що ім'я Володимира Білінського увійде до списку видатних людей українського народу.
В сучасній історичній науці стався дивовижний факт, що так званий "симбіоз" (дослідження походження нації та етносу, та його хронологія від прадавніх часів до сучасности) зробив не професійний історик, а інженер-будівельник за фахом, та за покликанням краєзнавець з величезним досвідом, Володимир Білінський.

При чому він взяв на себе важку ношу людини, що викриває велику кількість фальшувань та свідомих змін у поданні історичного матеріалу як за часів Речі Посполитої (Польської держави), царської Росії та її спадкоємця Радянського Союзу. Він взяв на себе так би мовити "удар" критики стосовно цих відкриттів, але також показав напрямки слабких місць сучасної істориографії та дав поштовх молодому поколінню істориків чи спростувати чи підтвердити його думки.

Сучасна версія історії України - "Україна - Русь"
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: Народний історик - Володимир Білінський

Повідомлення Falcon »

В буремну зиму 2013-2014 я слухав його аудіокнигу "Країна Моксель".
Розумна людина. Хороший історик.
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Народний історик - Володимир Білінський

Повідомлення D_i_V_a »

Falcon писав:...Розумна людина. Хороший історик.
Нє-нє, Женя, в тому то і є вся цікавинка, що він не історик.

Він за професією був інженером мостобудівником, будував мости і жив після інституту в Казахстані. Тільки на пенсію повернувся додому.
Але свого часу, як тут багато з нас, захопився історичними питаннями (не знаю - це було через генеалогію, чи просто така любов до історії), став вивчати на досить доброму рівні історичні питання, і побачив не стиковки. В якійсь передачі він навіть розповідав, що ходив на лекції істориків, та ставив "каверзні" запитання. Як-то послати на експертизу той злополучний Кьонігберзький (Радзивилівський) літопис, який говорять "був знайдений" в європі, і про який говорять, що це фальшивка, що на малюнках там люди одягнені не в слов'янську одежу того часу, а в західну. А той "літопис" фігурує у дуже багатьох гнигах як джерело - ось ця книга вся наповнена малюнками з нього, та я їх не викладала... навіщо?...

Трапилось так, що НЕ історик "кинув бомбу" у історичне середовище і написав історію так як воно було, без побрехеньок про два братні народи які вийшли з одного гнізда, а виділив "гнізда" і показав місця великих фальшувань...
Я пам'ятаю наприклад як поважний історик з Могилянки, не називаючи імені Білінського, натякав в передачі, що він повністю проти таких тлумачень. Це мені пощастило почути в архівах тодішнього радіо культура (вони тоді були великими і уходили на рік а то і 2 назад, а я слухала вибірково тільки конкретно історичні передачі, то і кинулось мені це в очі, пардон, вуха :D ), а потім після 2014 року, коли розвернули "оглоблі", то цей же чоловік й забув, що казав раніше, і почав говорити вже в дусі Білінського... Я тоді тільки посміхнулась про себе й подумала - а не трапилося би нещастя, вчив би й далі наших студентів старим догматам...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Народний історик - Володимир Білінський

Повідомлення D_i_V_a »

Вперше про фальшування української історії почула й прочитала з книг Володимира Білінського.
Свого часу вразило його відкопування назви села Бране Поле, з якого Катерина ІІ з прибічниками зробила "Баране Поле".
Одна літера, одна буква, змінює назву, а з нею і всю історію того краю, що була в тій назві закріплена.
Автор викрив це фальшування, і як патріот, не міг про це мовчати.

З того часу і я вилавлюю назви які були змінені. Не буду казати, що до всього причетна цариця Катерина, але кожного разу коли таке знаходжу, постає питання - чи це навмисно?

Буду в цій темі надавать посилання на свої знахідки. І ось одна з них: село Бердники стали Бортники.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Народний історик - Володимир Білінський

Повідомлення D_i_V_a »

Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Книжкова полиця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей