Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

А як Ви оформили своє родинне дерево?

Пошук, викладення, обговорення старовинних архівних та сімейних світлин Вашого роду

Подякував (-ла): 66 раз.
Подякували: 601 раз.
Стать: Чоловік

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення DVK_Dmitriy » 26 січня 2017, 09:32

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 7 раз.
Стать: Жінка

Повідомлення Yulya Shvachka » 13 серпня 2017, 11:55

монт ПАмять.jpg
Вчора зареєструвалася на форумі. Маю світлину «Пам'ять» .
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Подякував (-ла): 3217 раз.
Подякували: 1466 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 15 серпня 2017, 19:43

Зараз у продажу можна купить отакий альбом-заготовку. Досить непогано оформлений та виглядає солідно. А якщо його наповнити, то йому ціни не буде :D
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 90 раз.
Подякували: 182 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення Falcon » 15 серпня 2017, 22:31

D_i_V_a написав:Зараз у продажу можна купить отакий альбом-заготовку. Досить непогано оформлений та виглядає солідно. А якщо його наповнити, то йому ціни не буде :D

Такий 3 роки назад подарували моїй дочці на хрестини. Це "Видавництво Старого Лева", якщо я не помиляюсь. Я б сказав, що він підходить, швидше не для дитини, а вже для дорослої людини з дітьми/онуками, а по-друге, він трохи "аматорський" і "попсовий". Принаймні, для такого досвідченого дослідника, як Тетяна, вважаю, він занадто простий ) Мої доробки, напевно, набагато менші, але навіть я виношую в планах свою невеличку книжку про родовід, а там, якось все банально: фото діда/баби, бабусині рецепти, і все. Нема вільного простору для розповідей про глибші корені. Але не досліднику, яким я був 3 роки назад, і такий альбом підійде )
будую своє букове дерево з соколиним гніздом

Подякував (-ла): 3217 раз.
Подякували: 1466 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 16 серпня 2017, 11:30

Falcon написав:... Я б сказав, що він підходить, швидше не для дитини, а вже для дорослої людини з дітьми/онуками, а по-друге, він трохи "аматорський" і "попсовий". Принаймні, для такого досвідченого дослідника, як Тетяна, вважаю, він занадто простий )
...Але не досліднику, яким я був 3 роки назад, і такий альбом підійде )
Не перебільшуйте, пане Євгене... у "такого досвіченого дослідника, як Тетяна" всього на 1 рік більше досвіду ніж у Вас :D . Мабуть у мене трошки більше часу на все це і я майже на початку, не розуміючи обсягу робіт, взялася за дослідження парафії :o . Хоча, чесно кажучи, у цьому виявився позитивний момент - стало видно що те що переживали мої гілки у свій час, переживали з ними одночасно всі навкруги...

Про альбом. Треба собі уявити тільки таке, що людина ушла і не залишила ніяких спогадів - діти жили десь далеко, про минуле не питали, жили сьогоденням, і от мами, тата або обох вже немає, а з'явилась зацікавленість до минулого... І от розбираючи речі на горищі діти знайшли отакий альбом...
Краще ніж нічого, чи не так?
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 192 раз.
Подякували: 209 раз.

Повідомлення SNIGURIVNA » 16 серпня 2017, 12:02

D_i_V_a написав:
Falcon написав:... діти жили десь далеко, про минуле не питали, жили сьогоденням, і от мами, тата або обох вже немає, а з'явилась зацікавленість до минулого... І от розбираючи речі на горищі діти знайшли отакий альбом...
Краще ніж нічого, чи не так?
Це сумно.

А про альбом: мило, але мало.
Краще вже книжку зробити ;)
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Хайо Банцхаф

Поперед.

Повернутись до Сімейні та архівні світлини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість