Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Адамович

Це прізвище

Отримав при народженні
1
100%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів

Всього голосів : 1

Подякував (-ла): 1 раз.
Подякували: 6 раз.
Стать: Чоловік

Адамович

Повідомлення Viktor » 14 листопада 2017, 00:13

Я, Адамович Віктор Володимирович.
Побудував родинне дерево на сайті MyHeritage.com, в якому більше 540 осіб, з них біля 50 людей Адамовичи - предки та нащадки :)
Мої родичі Адамовичі по батьківській лінії походять із сіл (сучасні назви):
Муравня, Пулинський район, Житомирська область, Україна (тут у другі половині 19 ст. народився прадід селянин Семен Адамович, а у 1900 дід Адамович Іван Семенович, селянин)
Новопіль, Черняхівський район, Житомирська область, Україна (тут у 1938 народився мій батько Адамович Володимир Іванович)
Буду шукати прапрадіда :geek: Як знайду щось - напишу.
:idea: Планую післязавтра відвідати Житомир та замовити документи (метричні, ревізьські, сповідальні, церковні...) для ознайомлення у Держархіві Житомирської області (ДАЖО).
Хто знає ще українських та неукраїнських Адамовичів та звідки вони - дописуйте, будьте ласкаві :!:
Шукаю родичів за прізвищами
Адамович, Богомаз, Венцель, Wenzel, Гомозов, Колодій, Колодий, Крюгер, Krüger, Крушевський, Kruszewski, Левченко, Рувинский, Рувинський, Шавш, Ябс, Jabs

Подякував (-ла): 3737 раз.
Подякували: 1652 раз.
Стать: Жінка

Re: Адамович

Повідомлення D_i_V_a » 18 листопада 2017, 21:15

Viktor написав:...Хто знає ще українських та неукраїнських Адамовичів та звідки вони - дописуйте, будьте ласкаві :!:
Мені особисто Адамовичі ще не зустрічалися, але у мене є така книжечка і там їх двоє:

Адамович Леонтій - шляхтич, військовий товариш (1684) у Лубенській сотні, отаман городовий лубенський (?-1686.13.01. - 1689.18.07.-?). Рід внесений до УІ частини родовідної книги Чернігівського намісництва.

Адамович Лука - військовий товариш Чернігівського полку (1673). Володів за наданням гетьмана Самойловича млином та угіддями.

Одна біда з такими записами... коли починаєш "копати" родовід від кінця 19 початку 20 століть, то важко повірити, що це "мої". Ці люди виглядають якимись абстрактними та чужими...
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 1 раз.
Подякували: 6 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення Viktor » 21 листопада 2017, 10:40

Дякую, спробую по кроках копати далі. Може до когось із них докопаю :)
Шукаю родичів за прізвищами
Адамович, Богомаз, Венцель, Wenzel, Гомозов, Колодій, Колодий, Крюгер, Krüger, Крушевський, Kruszewski, Левченко, Рувинский, Рувинський, Шавш, Ябс, Jabs

Подякував (-ла): 183 раз.
Подякували: 154 раз.

Повідомлення ukrgenealogy » 10 липня 2018, 21:10

Адамовичі - герба Леліва

Повернутись до А

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]