Бобраков

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Бобраков

Повідомлення Сивий »

Моя бабуся по мамі була Ємельяненко (Бобракова) Марина Олександрівна,що народилась в с.Новокрасне Єлісаветградського повіту Херсонської губернії.Бобракови пересилились в Новокрасне з Курської губернії в 1810 році.Походження прізвища неясне,скоріше за все вони прибули з України в Московське князівство,можливо разом с князем Бобраком-Волинским.Бобракови відомі,як однодворці,ще с 16 століття.На Україні відомо прізвище Бобрак,так в Сповідних росписах с.Пушкове Балтського повіту Подільської губернії за 1848 рік є сім'ї Феодора Иванова Бобрака і його сина Феодосія.Мого прадіда в офіційних документах теж називали Бобрак.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 18 червня 2017, 15:49 користувачем Сивий, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бобраков

Повідомлення D_i_V_a »

Не можу прочитать назву 2-го приміщення - во... ?

Короткий коментар - якби не революція та заборона приватної власності і спроба створення людини нового покоління "хомо-сов'єтікус", то хто знає як би пішла доля цієї маслобойні... Може Ви, чи хтось із родичів був би сьогодні власником у енному поколінні невеликої (а може і великої) масло-молочної фабрики...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Бобраков

Повідомлення Сивий »

Наскільки я зрозумів,це приміщення називалось-Вальцевая (фірми Краузе,на другій сторінці сказано),тобто приміщення, де давили насіння вальцями.
Історію не зміниш,крім маслобойні у прадіда були ще два млина,але зять(мій дід) попався більшовик,умовив все віддати в колгосп,як раз вчасно і прадід дожив до 50 років,а дід загинув в 1941 році.Я не коммуніст,і ніколи їм не був,скоріше ярий антикоммуніст,але при тих відносинах, які склалися на селі,революция була повинна бути.Але яка ,це вже питання?Чому.Я не розділяю тих хвалебних речей,які відносять на адресу Столипіна за його реформи.В результаті цих реформ,рано чи пізно повинна були появитись масса малоземельних селян.Чому.Повна плата за землю була втричі більша,за всі роки,чим розмір кредиту.Тому то і збільшився обсяг експорту зерна,за проценти забирали все.Розділ землі на частини,якщо середній наділ був 10-12 десятин,то якщо помирали батьки ділили на дітей,а їх було багато,сам зустрічав,коли від батьківської землі залишалось 1 дес.,а то і 0,5 дес.,що вело к зубожінню населення.В результаті невдоволення і революція.
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Бобраков

Повідомлення Сивий »

Бобракови казених сс.Благодатне і Новокрасне Ольвіопольского повіту,пізніше війскових поселен Бугського,Ольвіопольского уланських і Олександрійського гусарського полків,пізніше 11 і 12 округів війскових поселень.
Перші поселяни.
Бобраков Констянтин 1748-17.05.1828 Дружина Акилина 1759-07.06.1815
Бобраков Іоан 1759-07.07.1830 Дружина Анна.
Бобраков Борис Дружина Евдокія 1775-16.02.1830
Бобраков Петро Дружина Агафія 1788-10.12.1816
Відповісти

Повернутись до “Б”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість