Видибор

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Видибор

Повідомлення SNIGURIVNA »

Рід Видибор мешкав у Черкаському повіті Київської губернії.

Перше, що спало на думку, коли замислилася над походженням, це історія про Перуна, який видибав з Дніпра. Але подумалося, що це радше про ходу. Словник підтвердив:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Видибор

Повідомлення SNIGURIVNA »

Знайшла ще от:
В документах городища Вологда - стольник Вацлав Видибор (1554).
Тут
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Видибор

Повідомлення SNIGURIVNA »

Одноіменний населений пункт:
Видибо́р — село Черняхівського району, Житомирської області, центр сільської ради, якій також підпорядковані селища Ганнопіль, Свидя, Коростелівка. Населення — 653 особи на 2007 рік (1287 у 1967, 372 у 1864, 162 у 1784).

До монголо-татарської навали на території сучасного Видибора було поселення, яке називалось Межибор. Але його спіткала доля багатьох населених пунктів. Воно було повністю знищене монголами. Люди, які залишились, переселились на нове місце, так як вважали, що старе нещасливе. Вони заснували нове поселення, яке назвали Видибор, так як з цього місця відкривались красиві види на сосновий ліс (бор). А звідси і назва — Вид на бор.

Село Видибор виникло приблизно в XIV столітті, в період другого розселення східних слов'ян. Це було виникнення нових поселень в ході відродження Русі від монголо-татарських руйнувань.
Джерело: вікі
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Відповісти

Повернутись до “В”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей