Горбенко

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
2
100%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 2

Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Горбенко

Повідомлення Vitaly Savitar »

Походить від прізвиська горбатий, яке належало чоловіку, що мав відповідну фізичну ваду.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
Заріцька
Повідомлень: 2
З нами з: 18 листопада 2017, 17:13
Стать: Жінка
Подякували: 2 рази

Шукаю родичів по жіночій лінії

Повідомлення Заріцька »

Занимаюсь родовым деревом для внучки,знаю что есть корни в Канаде,семья пастора,имя моей пра-бабушки Клеопатра,девечья фамилия Горбенко,у нее были сестры Мария и Валентина,в будущем Мария стала Напханенко,Валентина Бондаренко.Очень хочется хоть что нибудь узнать о своих корнях.
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Ищу родственников по женской линии

Повідомлення D_i_V_a »

Заріцька писав:Занимаюсь родовым деревом для внучки,знаю что есть корни в Канаде,семья пастора,имя моей пра-бабушки Клеопатра,девечья фамилия Горбенко,у нее были сестры Мария и Валентина,в будущем Мария стала Напханенко,Валентина Бондаренко.Очень хочется хоть что нибудь узнать о своих корнях.
Тобто пошук Ви хочете зараз почати по прізвищу Горбенко.

Пошук починають з останнього відомого предка. Потрібні вихідні дані - місце народження, рік (хочаби приблизний), ПІБ.
Ми зараз маємо Клеопатру, Марію та Валентину Горбенко. По ним можна зробити запити щоби отримати довідки про народження де будуть стоять імена та по батькові їх батьків.
Коли імена батьків стануть відомими, то шукають запис про їх весілля, по цих записах видно вік молодят та імовірний рік народження.
І знову шукають вже їх народження.

Справа ця тривала, інформація відкривається повільно, а на початку хочеться отримать все якомога швидше. Якщо у Вас є терпіння і наполегливість, то з часом відкриється багато чого.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: Ищу родственников по женской линии

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

Прикро що раніше вважалося важливим походження по чоловічій лінії а жіночими нехтували
Аватар користувача
Заріцька
Повідомлень: 2
З нами з: 18 листопада 2017, 17:13
Стать: Жінка
Подякували: 2 рази

Горбенко-прізвище моїх предків

Повідомлення Заріцька »

Вот уже пол года занимаюсь родовым деревом для своей внучки.Знаю уже много,но хочется узнать больше.Моя пра-бабушка Мария жила в Днепропетровской обл.,Новоюльевский р-н, село Ленинское,(это по словам моей мамы),у нее было две сестры,Валентина и Клеопатра,девичья их фамилия-Горбенко.Мария стала Напханенко,Валентина-Бондаренко,а Клеопатра во время войны (1941-1945) вышла замуж за пастора и имигрировала в Канаду(вот о ней хочется узнать побольше).Я из рода Напханенко,моя пра-бабушка умерла в 1972 году в Кировоградской обл.Петровский р-н,Мариампольский совхоз, село Раевка,проживая на тот момент у своей дочери Марии(моей бабушки)у нее было четверо детей-Алексей,Василий,Мария,Евдокия.Моя бабушка была 1922 года рождения. Может написала лишнего,ну это то что,знаю
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Горбенко-прізвище моїх предків

Повідомлення D_i_V_a »

Заріцька писав:...Знаю уже много,но хочется узнать больше... жила в Днепропетровской обл.,Новоюльевский р-н, село Ленинское...
Моя бабушка была 1922 года рождения...
По року народження бабусі можна отримати виписку про її народження де будуть записані батьки.
Відшукавши запис про шлюб цих батьків можна довідатися про жіноче прізвище прабабусі, а також отримати інформацію про рік народження обох молодят.
І далі все піде по кругу вглиб :D
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Umay
Повідомлень: 687
З нами з: 05 листопада 2020, 12:41
Стать: Жінка
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 124 рази

Re: Горбенко

Повідомлення Umay »

Запис про шлюб №23, Київська губернія, Канівський повіт, село Ісайки Зроблено 2 записи один з яких перечеркнутий
18 жовтня 1881 рік,
Таращанского уезда с. Луки крестьянин Роман Архипов Горбенко, вероисповедания, православного первим браком, 22 р.
Села Исаек крестьянка Настасия Тимофеева Петренко, вероисповедания православного, первим браком, 17 р.

Зображення

Зображення
с. Теси, Новокостянтинівка Хмельницької області (Климчук) .
Крандинці, Шупики Богуславського району (Канівський повіт) Київська губернія (Корнієнко, Рак, (Раченко), Бибік, Василенко, Кононенко, Момотенко, Бондаренко)
с. Юхни (Старінченко (Старинець), Яременко).
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Горбенко

Повідомлення Вернер »

Голос Дніпра (Херсон) №38 від 28.03.1943, сторінка 4
Вважати недійсною загублену реєстраційну картку Горбенка М. М.
Час плине
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Горбенко

Повідомлення Вернер »

Голос Дніпра (Херсон) №24 від 23.02.1943, сторінка 2
Вважати недійсним викрадений паспорт Горобенко Г. І.
Час плине
Відповісти

Повернутись до “Г-Ґ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей