Глоба

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
Петро Володимирович
Повідомлень: 1
З нами з: 09 січня 2018, 11:43
Стать: Чоловік
Подякували: 2 рази

Глоба

Повідомлення Петро Володимирович »

Мій дідусь, Глоба Петро Гаврилович, родом з Катеринославщини,(звідкиконкретно невідомо) рік народження 1903-1909(точніше невідомо).Проживав у Шишаках, Шишацького району, Полтавської обл. Під час Великої Вітчизняної війни пропав без вісті.

- Хотілося б узнати про походження цього прізвища;
- Хотілося б узнати про попередні покоління Петра Гавриловича, про батька Гаврила, (як по батькові невідомо)...і місце проживання... Але як це все зробити я просто не розумію, тому що запитати абсолютно ні в кого...
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Глоба

Повідомлення D_i_V_a »

Петро Володимирович писав:...Але як це все зробити я просто не розумію, тому що запитати абсолютно ні в кого...
Інколи здається, що дійсно неможливо довідатися, бо і людей вже немає і документи не збереглися...

Але, але... коли читаєш історії у нас на форумі, то приходить відчуття, що не все так погано, як виглядає... ;) Одним з головних двигунів є Ваша мотивація "копати", бо за Вас це не хто не зробить. Бувають випадки, коли інформаці людям приходить на срібному підносі, і тому є докази які вже траплялися тут на форумі, але це скоріше виняток з правил. Більшості людей доводиться відшуковувати інформацію самим...

Зазвичай починається з найдальнішої відомої інформації і іде у пошуку документів (їх копій) про народження самої пошукової людини, про народження її дітей, смерть і шлюб. Вихідними даними по таким пошукам є рік і НП (населений пункт).
НП у Вас є. Тепер постають питання - як довго він там жив і там "наслідив", які докіменти можна з того НП отримати?

Вам прийдеться перерити довідник "Вся Україна" де знаходиться 4293 людини на прізвище Глоба і виписати НП з Кіровоградщини, бо в тому НП де він народився можуть ще й досі проживати далекі родичі
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 624 рази

Re: Глоба

Повідомлення SNIGURIVNA »

Петро Володимирович писав:Мій дідусь, Глоба Петро Гаврилович, родом з Катеринославщини,(звідкиконкретно невідомо) рік народження 1903-1909(точніше невідомо).Проживав у Шишаках, Шишацького району, Полтавської обл. Під час Великої Вітчизняної війни пропав без вісті.
Якщо дідусь Ваш був призваний під час ВОВ, то можна звернутися у військовий архів за адресою: 142100, Московская область, Подольск, ул. Кирова, д. 74.
Частина архівних фондів є у вільному доступі просто з дивану тут і тут. Але будьте готові написати безпосоредньо до архівної установи.

Чи були у Петра Гавриловича брати/сетри?

І що Вам відомо про бабусю? Вона була корінною, з Шишаків?
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Глоба

Повідомлення D_i_V_a »

Петро Володимирович писав:- Хотілося б узнати про походження цього прізвища;
Настільки звикла до того, що найвідоміший (з моєї точки зору) носій цього прізвища (астрологія мається на увазі) є росіянином, що важко уявити про його (прізвища) українське походження... чи я помиляюсь?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 624 рази

Re: Глоба

Повідомлення SNIGURIVNA »

D_i_V_a писав:Настільки звикла до того, що найвідоміший (з моєї точки зору) носій цього прізвища (астрологія мається на увазі) є росіянином, що важко уявити про його (прізвища) українське походження... чи я помиляюсь?
Його батько Павло Пилипович Глоба(1918—1983) , якщо вірити біографії з Вікі, походив з малоросійського дворянського роду, а мати була уродженою княжною Гантімуровою.

І на додачу мапа з "Рідні", яка чудово ілюструє як саме розселені носії цього прізвища в Україні (найбільше Наддіпрянщина і Схід):
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
cronoster
Повідомлень: 537
З нами з: 26 листопада 2016, 23:28
Стать: Чоловік
Звідки: Галицький Гуцуленд
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 997 разів

Re: Глоба

Повідомлення cronoster »

Щодо етимології слова "глоба"
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Коли згасне людська пам'ять й замовкнуть літописи, говоритиме каміння.
Відповісти

Повернутись до “Г-Ґ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей