Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

ГіП писав:...Причем печать выдает космические цифры, разбило мое дерево на 350 листов :o ...
А в цьому випадку мої ЯКОРЯ дуже в нагоді... вони всі потім повискакують якщо робити дерево від себе "любимого" ;) Але не заважають роботі по окремим родам, коли дерево будується від самого якоря...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:...Закінчую введення 8 тисячі, але схоже процес буде безкінечний - знайшов три дерева канадських переселенців в яких понад 500 мої кровні родичі. Прийдеться вводити
Пане Balymba, спокій нам тільки сниться...
Нас більше 40 мільонів тільки в Україні, а Ви от ще й діаспорських знайшли...
А якщо колись доведуть, що ми всі дійсно від Адама та Єви... то нам ще працювать і працювать :lol:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

В мене ще близько 20 000 вводити місцевих
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Містика якась...
Але все спочатку: є серед моїх предків Вертипорох Никола, в той же період по документах проходять два таких - один син Василя, інший - син Івана. Котрий із них мій не знаю. Тому обидвох прикріпив до "кореня" не вказуючи батька. І от зараз пробую ввожу дані з сусіднього села і програма вперто "вибиває" одному із Вертипорохів "по-батькові" - Іванович . Не розумію - глюк програми, чи підказка з того світа :shock:
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
ГіП
Повідомлень: 625
З нами з: 03 квітня 2016, 14:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 750 разів
Подякували: 804 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ГіП »

Balymba писав:Містика якась...
Але все спочатку: є серед моїх предків Вертипорох Никола, в той же період по документах проходять два таких - один син Василя, інший - син Івана. Котрий із них мій не знаю. Тому обидвох прикріпив до "кореня" не вказуючи батька. І от зараз пробую ввожу дані з сусіднього села і програма вперто "вибиває" одному із Вертипорохів "по-батькові" - Іванович . Не розумію - глюк програми, чи підказка з того світа :shock:
можливо по матері прив"язало батька
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Єлисеєнко, Фесенко (Деркачівка)
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення в36 Ольга »

Купила-таки себе игрушку! :D Сижу разбираюсь, вопросы еще не появились, но это не от большого моего ума, а от понятности первых шагов. Внесла пока всего 10 человек. :D
Вносить очень удобно, программа сама подсказывает.
Из "My Heritage", наверное, можно было бы всех гуртом перенести, но че-то страшно.
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Aushanbibi »

Не можу розібратися з оплатою повної версії..підскажіть :oops:
Зображення
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Aushanbibi Ви хочете провести доплату з базової версії до повної ?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Aushanbibi »

Balymba писав:Aushanbibi Ви хочете провести доплату з базової версії до повної ?
Саме так! Як правильно це зробити, щоб не прогоріти? :D
Зображення
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Отут не пораджу - мені поки-що вистачає базової. Треба шукати на офіційному сайті Дерева життя.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей