Зеленевич

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
1
100%
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 1

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Зеленевич

Повідомлення D_i_V_a »

Із другої теми http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... 1026#p1023
Balymba писав:... Скажу на прикладі Зеленевичів (якщо вже Ви їх згадали): Зеленевич (Буг), Зеленевич (Брунька), Зеленевич (Метерко), Зеленевич (Будько), Зеленевич (Вовк), Зеленевич ( Обіцький). Хоча всі ці роди - нащадки одного Александра Зеленевича з другої половини 18 століття.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Зеленевич

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:... Хоча всі ці роди - нащадки одного Александра Зеленевича з другої половини 18 століття.
Подивилась по довіднику Лисенка/Чернецького, по Володимиру Перерві і по деяким виданням Володимира Кривошиї та Валерія Томазова... і що мене вразило... що ні у кого немає форми прізвища Зеленевич. Є Зелінський, Зеленецький, але немає Зеленевич... Ці автори досліджували терени царської частини українських земель. Треба розуміти, що Зеленевич і Зеленецький - це одне й те саме прізвище, тільки перша форма старо-руська, а друга зпольщена?
Я правильно розумію, що той один Олександр Зеленевич з 18 ст жив на теренах сьогоднішньої західної України?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Зеленевич

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав:
Balymba писав:... Хоча всі ці роди - нащадки одного Александра Зеленевича з другої половини 18 століття.
Подивилась по довіднику Лисенка/Чернецького, по Володимиру Перерві і по деяким виданням Володимира Кривошиї та Валерія Томазова... і що мене вразило... що ні у кого немає форми прізвища Зеленевич. Є Зелінський, Зеленецький, але немає Зеленевич... Ці автори досліджували терени царської частини українських земель. Треба розуміти, що Зеленевич і Зеленецький - це одне й те саме прізвище, тільки перша форма старо-руська, а друга зпольщена?
Я правильно розумію, що той один Олександр Зеленевич з 18 ст жив на теренах сьогоднішньої західної України?
З огляду на те, що прізвище Зеленевич (Zeleniewicz) зустрічається у поляків в 16-17 столітті, можна вважати, що це прізвища різного походження. За останніми дослідженнями мій предок Зеленевич походив із великого гнізда роду в районі села Риків Сколівського району Львівської області. А теоретично гніздом роду мало б бути село Зеленевичі на Берестейщині( https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0 ... 0%B5%D1%82). Тобто це білоруський рід, походженням з Лідської шляхти.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Відповісти

Повернутись до “З”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей