Програма "My Heritage"

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам цей ресурс (сайт)?

Так
16
64%
Ні
3
12%
Не зовсім
6
24%
 
Всього голосів: 25

Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Програма "My Heritage"

Повідомлення D_i_V_a »

Із програмою My Heritage минулого року у мене відбулася надзвичайна подія.
Така подія про які до цього тільки читала, та думала, що у мене особисто такого ніколи не трапиться.
Минулий рік для мене був багатий на знайдені нові прізвища по жіночих лініях. По одному із перших я по-гугліла, та знайшла людину, що запрошувала представників цього прізвища до неї звертаться. Напис був відверто щирим та я написала та просила допомоги розібраться із родичами, чи знають вже про моїх.
Але мене чекало розчарування, бо ніхто так і не відповів...
Як кажуть, я махнула рукою - ні, так ні, але своєї роботи не покинула - послала запити до архівів.
У другій половині року у мене вже було величеньке деревце, дуже розлоге, з багатьма братньо/сестринськими лініями, та від вихідної персони я просунулась ще на три глибини у минуле. Дійшла до прабабушки та прадєдушки що народилися у 1770-х роках.
Із-за неможливості досліджувать всі роди та лінії (просто за браком часу), була загалом задоволена роботою та знахідками та розуміла, що глибше "копати" напевне не буду...

Але, але... несподівано мені таки на листа відповіли... у нас поступово також зав'язалися дружні стосунки. Мене звели з активними людьми по братсько/сестринським лініям. І коли я вже думала - ось мабуть і все, то виявилось що у людини є мої предки ще на ШІСТЬ глибин аж до 1630-х років.
Мені просто подарували імена прадєдушек та пробабушок із їх іменами та роками народження!
Загалом по цій лінії зараз відомі імена всіх дідусів та бабусь аж до 14-ї глибини

На сьогодні розумію, що такому успіху по віднаходженні інформації та можливості розшукати активних людей маю завдячити програмі "My Heritage"
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:...На сьогодні розумію, що такому успіху по віднаходженні інформації та можливості розшукати активних людей маю завдячити програмі "My Heritage"
Як виявилось, програма створює додатково прізвищну інтернет сторінку, через яку людина і запрошує представників цього прізвища.
Мене активно стали вербувати долучитися до "My Heritage" бо це дуже зручно і дає багато можливостей. Навіть запропонували допомогу у вивченні самої программи/системи чому я була дуже рада.
Також мені говорилося, що бесплатна версія включає 500 осіб. Обрахувавши так та сяк подумала що цього вистачить.

Але, але... Виявилось що у грудні 2015 року безкоштовна версія долучає тільки 250 осіб.
Що не можливо перетягнути до себе у безкоштовну версію вже завантажені документи із дерева тієї людини.
Що коли переходиш на платні версії Premium та Premium Plus та коли закінчується річний або п'ятирічний проплачений термін, то без проплати немає й доступу до своїх вже завантежених даних
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення в36 Ольга »

Меня в этой программе не устраивают картинки самого дерева, они какие-то запутанные. Люди из одного поколения находятся на разных уровнях. Или я что-то не так делаю...
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення D_i_V_a »

Ольга писав:Меня в этой программе не устраивают картинки самого дерева, они какие-то запутанные. Люди из одного поколения находятся на разных уровнях. Или я что-то не так делаю...
Так, так, це слушне зауваження. Ми спілкувалися по скайпу, та я бачила і чула, що людей не видно так як у мене це у дереві життя. У ДЖ бачу всю картинку. Звісно якщо дерево дуже велике, то не всіх видно. Але дідів, батьків, та дітей (та навколишніх родичів) видно.
У My Heritage треба було переходити на інший рівень щоб побачити людей - займало багато часу
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a писав: Але, але... Виявилось що у грудні 2015 року безкоштовна версія долучає тільки 250 осіб.
Що не можливо перетягнути до себе у безкоштовну версію вже завантажені документи із дерева тієї людини.
Що коли переходиш на платні версії Premium та Premium Plus та коли закінчується річний або п'ятирічний проплачений термін, то без проплати немає й доступу до своїх вже завантежених даних
Це не так.
Завантажити можна скільки завгодно через Gedcom-файл. Який у свою чергу отримати з того ж ДЖ.
Так, буде попереджати, що перевищено ліміт безкоштовноі версіі. Не звертайте на те уваги.
З цього роблю висновок, що не зникає доступ після закінчення проплати. Якщо я ніколи не платив і у мене дерево, завантажене років 5 тому, висить досі (860 персон), і інше на 2,5 тисячі завантаженене рік тому, то чому має зникнути доступ до дерева, у якого скінчилася ліцензія?
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:Це не так.
Завантажити можна скільки завгодно через Gedcom-файл. Який у свою чергу отримати з того ж ДЖ.
Так, буде попереджати, що перевищено ліміт безкоштовноі версіі. Не звертайте на те уваги...
Ви вже двічі згадуєте цей Gedcom-файл...
Чи не могли б Ви як для "чайників" пояснить що це таке? Бо у мене є відчуття нелегальності процесу через той "гедком".
Якщо программа каже можна тільки 250, а через нього ідуть тисячі... чи є це легально?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення ww2 »

Навіть на ставте під сумнів легальність GEDCOM, це не просто легально, це генеалогічний стандарт
Востаннє редагувалось 21 березня 2016, 02:16 користувачем ww2, всього редагувалось 1 раз.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення D_i_V_a »

У це мабуть важко повірити, але про цей "гедком" мені особисто треба розповідати тут на УГФ...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення ww2 »

Коли я закінчу опис цього стандарту (це мій невеличкий авторський проект), тоді я його сформую в окрему статтю. А поки ознайомтесь з описом формату на Википедіі. Цього буде досить, щоб зрозуміти його суть.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення Falcon »

My heritage моя перша програма, в якій ще в 2013 я вносив перші дані. Перші 250 осіб програма залила в інтернет (зараз бачу, що там великі неточності). Далі вносив просто в комп'ютер. До першого походу в архів в мене було 780 осіб. Зараз напевно за 1500 перевалило. Але це в записниках, і от думаю заносити в MH, чи щось інше пробувати.
Пам'ятаю, що в MH не подобалась система занесення декількох шлюбів, і відображався просто останній, і "біографію" людини було не зручно вносити і читати.
Можливо якесь опитування з голосуванням зробити, якою програмою користуються учасники/адміни форуму?
До речі MH вийшла версія 8. Перше, що в очі кинулось - зміна логотипа, як на мене в гіршу сторону. Що в середині поки не пробував.
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей