Поможіть

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

al_mol писав:...Молчанский даже не дозволяет диакону Молчановскому участвовать с ним в богослужении в алтаре...
Кроме того священник Молчанский и Диакон Молчановский не обладают достаточным спокойствием и выдержанностью характера
Леша, кінець 19 ст...
Гілка одного сиділа скажімо на Поділлі - де і збереглась правильна вимова/запис, гілка іншого пішла після руїни на Київщину - де по записам пішла скорочена форма...
І вони через 2 століття зустрілись...

Це звісно гіпотеза, але але, хто зна...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Поможіть

Повідомлення al_mol »

Раскапывал и не такое - и с этим разберусь :D
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

Ребят, не могу попасть в каталог на ЕЛАУ по Винницкому архиву, да и вообще по другим, я уже и так его и эдак, туплю по ходу
:shock: :? http://www.elau.org/
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5313
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Поможіть

Повідомлення DVK_Dmitriy »

viapolka писав:Ребят, не могу попасть в каталог на ЕЛАУ по Винницкому архиву, да и вообще по другим, я уже и так его и эдак, туплю по ходу
:shock: :? http://www.elau.org/
И не попадёте, его там нет.
Уже задавал вопрос в ФБ.
И elau и Винницкий архив молчат, как будто и не спрашивал, даже вопрос не публикуют.
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Поможіть

Повідомлення al_mol »

А у меня такая инфа:
Олексій, добрий день.

Прошу вибачити за затримку з відповіддю.

У зв'язку з ребрендінгом сайт ЕЛАУ був зачинений.

Наразі, вся інформація з сайту ЕЛАУ переноситися на сайт Цифрової Країни (digitalcountry.com.ua). Цифрова Країна — нове ім'я компанії ЕЛАУ.

В тому числі, коли інформація буде перенесена, буде відновлено доступ до географічної картотеки, але вже на сайті Цифрової Країни.

Орієнтовно, доступ до географічної картотеки буде відновлено до кінця цього тижня. Коли доступ буде відновлено, я Вам про це повідомлю.

З повагою,

Проектний менеджер
Дмитро Гераскін

Цифрова країна
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

Снова я за помощью :roll: подскажите где искать или куда копать про образование в 1880-1900х годах в Кишиневе для женщин римско-католического вероисповедания, вроде гимназии, после чего женщина в совершенстве знала французский, немецкий, молдавский языки, а также обучалась готовке и шитью. И в каком возрасте она могла пойти в гимназию, если родилась в 1884 году, а первенца родила в 19 лет в Хрустовой (это я к тому что может и не в Кишиневе гимназия была).. Буду рада любым подсказкам
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
vika.sonechko
Повідомлень: 23
З нами з: 15 серпня 2017, 15:24
Стать: Жінка
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 14 разів

Re: Поможіть

Повідомлення vika.sonechko »

Уважаемые, форумчане, помогите разобраться! Нашла фото бабушки. На фото коллектив какого-то учебного заведения в Харькове, 1937-1940гг. Что можно прочитать: ...ой при учкомбинате ОПС - это заглавие. Дальше фото студентов, а также директор Зайцев, завуч части Виноградов, консультант Владимиров, педагог Левицкий и Румер. Что это может быть за учебное заведение? Благодарю всех откликнувшихся.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

vika.sonechko писав:...завуч части Виноградов, консультант Владимиров, ...
Погуглила і вискочило щось пов'язане з енергетикою. Там пишуть "Уникальность Учебного центра доказана годами успешной деятельности. Центр начал свою работу еще в 1946 году". Але це Київ, та з великою імовірністю це не те, бо в 30-ті роки назви учбових закладів звучали якось зовсім поіншому.

У мене викликають питання 2 персони - завуч ЧАСТИ та КОНСУЛЬТАНТ.
Якщо перший - це завуч учебной части, то тоді була ще производственная часть... ну так мені здається.
А от що означає консультант, зродуміти не можу.

А чи є якісь Харківські телефонні довідники того часу?
І ще питання, а ким за професією була бабушка?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

vika.sonechko писав:...Нашла фото бабушки. На фото коллектив какого-то учебного заведения в Харькове, 1937-1940гг...
Загалом, було б добре подивиться на фото.
У нас є чудовий розділ Випускні альбоми. Можете там створити 1940-й рік, там такого ще немає, та викласти фото.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Поможіть

Повідомлення SNIGURIVNA »

vika.sonechko писав: учкомбинате ОПС
Учбові комбінати зазвичай влаштовувалися при великих виробництвах, щоб за короткий час підготувати чи перекваліфікувати робітників. Не завжди можна було прийти туди з вулиці. Часто умовою вступу робили направління з виробництва. І підпорядковувалися вони профільному міністерству, а не міносвіти.
Із завучем все зрозуміло. І теорія у таких закладах дається з практикою, хоча я не знаю, що нам дає увідомлення того, що завучів могло бути два.
Консультант, як правило, працює десь на заводі/фабриці, а тут консультує, рецензує і таке інше. Інженер. Людина з профільною освітою.

Що таке ОПС?
Відповіді варіюються від пожежників до поштивих відділень.
Розгадаєте ці літери, отримаєте ключ до пошуку.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей