Поможіть

Відповісти
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Поможіть

Повідомлення АннА »

Тему створено для різних питань про допомогу.

За потребою ми перенесемо ваше запитання до відповідного для нього розділу.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Milena
Повідомлень: 3
З нами з: 21 травня 2016, 00:38
Стать: Жінка
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: Поможіть

Повідомлення Milena »

Добрий день. Нещодавно дізналась що прапрадід був священиком десь під Києвом. Його дочка моя прабабушка. Ні хто не пам'ятає її дівоче прізвище. Підкажіть як знайти де вони жили? Буду вдячна за допомогу.
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Поможіть

Повідомлення в36 Ольга »

Чтобы начать поиск нужны три составляющие : ФИО, название населенного пункта и год, ну, хотя бы приблизительный. Порасспрашивайте своих родственников, поищите сохранившиеся в семье документы.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

Milena писав:Добрий день. Нещодавно дізналась що прапрадід був священиком десь під Києвом. Його дочка моя прабабушка. Ні хто не пам'ятає її дівоче прізвище. Підкажіть як знайти де вони жили? Буду вдячна за допомогу.
Думаю, що місце народження прабабушки і буде той населений пункт що Ви шукаєте. Ви щось знаєте про прабабцю, звідки вона родом?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Milena
Повідомлень: 3
З нами з: 21 травня 2016, 00:38
Стать: Жінка
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: Поможіть

Повідомлення Milena »

Спасибо. Буду спрашивать. Все из Киева, прабабушка умерла молодой.
Аватар користувача
Александр87
Повідомлень: 6
З нами з: 30 червня 2016, 22:56
Стать: Чоловік
Звідки: Москва
Подякували: 4 рази

Re: Поможіть

Повідомлення Александр87 »

Добрый вечер!

Мне необходима помощь по генеалогии родословной - фамилии Косик и Бондарук, проживали в селении Миньковцы Жуковской волости Заславского уезда Волынской губернии. Есть сведения из ревизских сказок, метрических книг и исповедные росписи, но они очень скудны. Нужен выход на исследователей, работающих в Госархивах Житомирской (в первую очередь) и Хмельницкой областей. Местность сама по себе интересная, так как мои родственники проживали в деревне, приписанной к собственности князей Сангушко.

С уважением, Александр
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Поможіть

Повідомлення АннА »

Екатерина писав:Я ищу бабушку и дедушку моего отца. Вот что я знаю:
Мой отец Тахтаров Игорь Владимирович у него отец (мой дед) Тахтаров Владимир Борисович 14 января 1929 г у него были 2 брата Тахтаров Валентин Борисович 1923 года рождения и Тахтаров Михаил Борисович 17 августа 1937 года рождения. Их отец Борис а мама Тохтарова Ольга Александровна вроде бы 1906 года рождения жила в Майкопе.
В 1939 Бориса и Ольгу арестовали, Михаила отправили в детдом, затем Ольгу освободили с условием что она отречется от деда и возьмет девичью фамилию, но к этому времени Михаила с детдомом увезли в среднюю азию где он и был почти до конца войны. Бориса расстреляли, Ольга с сыном Владимиром жила в оккупации в Белой Церкви. Знаю лишь, что он якобы был редактором какой-то газеты.
Тахтарова, точнее Тохтарова - девичья фамилия бабушки. Сейчас у нас у всех была бы другая фамилия.
Михаила она нашла в Средней Азии по моему в 1944 году.
У Бориса была сестра Ирма Владимировна. Михаил умер в Коломые в 1974 году вроде 17 сентября, утонул.
У бабушки в Коломые был домик или часть дома в 1969 году.
Есть две фотографии на них написано:
1 фото 1 ноября 1926 года Валентину 2 года 11 месяцев
2 фото Тульчин 1929 20 июня или июль почерк не разборчивый, Володе 6 месяцев.
Продовження дискусії стосовно цього повідомлення http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=39&t=1377
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Поможіть

Повідомлення Олена »

Добрий день. Вже дуже давно шукаю деякі записи стосовно села Синьки Троянівського уїзду Балтської волості Подільскої губернї (зараз це село Синьки Ульяівского р-ну Кіровоградської обл.). Зівідти мої батько та мати, баба. Рідні , що залишилися , не можуть допомогти. Більша частина померла ( це ті що щось знали). Я сама вже багато чого накопала, але не достатньо. Були спроби щось взнати через "Загс ", але відповіді на запити чекаю вже 7 чи 8 років. Падають на мороз... Гірше за все що їздити по центральним архівам немає ні часу , ні грошей. А питання муляє.... Є відомості що батьків зі сторони батька розстріляли як розкуркулювали. А зі сторони матері є відомості за бабу й діда. Але документів дуже мало і то лише по недогляду збереглися. Бо мати "з великого розуму" спалила як непотріб у радянькі часи!.... а я ще була геть мала щоб щось зробить. 8-)
Допоможить хоть чим небудь, будь ласка.
Є ще неофіційно достаті номера реєстру з Ульянівки. Але лише баби.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

Олена писав:.... Є відомості що батьків зі сторони батька розстріляли як розкуркулювали. ...
Ви по цім томам вже дивились? http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... =980#p1491
Кіровоградська область http://www.reabit.org.ua/books/kr/
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Олена »

так, там нема саме цього району. Це Ульянівський р-н.
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей