Якщо пошук зайшов в глухий кут

Відповісти
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення в36 Ольга »

Lolly Kozak хочет знать, где найти документы по этому селу с 1864 по 1920 год и в какой архив нужно обращаться.
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення Balymba »

Можливо вони є у Варшаві: http://www.agad.gov.pl/inwentarze/testy.html
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення D_i_V_a »

Я не розумію тільки останього речення, що написала пані Lolly Kozak. А так то іде наступне - Мої родичі виїхали в Канаду на початку 1900-х.
Я замовляла плівки через мормонів та двічі відвідувала Львівський архів.
Село мого пошуку Szczutkow, Galicia зараз у Podkarpackie, Poland.
Я маю плівки з 1785 до 1863 але не можу їх прив'язати до своєї родини через те що не вистачає з 1864 по 1920.
Я контактувала з польським архівом та хочу знати чи є щось у Львівському архіві.
Я вже написала їм але хочу також перевірити онлайн. Чи може хтось мені про це сказать?


І останнє речення не розумію... :oops: Може у нас є кращі знавці англійської?

То питання полягає у тому мабуть, чи є взагалі по цьому селу щось у Львові?
Востаннє редагувалось 21 січня 2017, 21:02 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення Balymba »

Село на території Польщі. Не відомо про Метрики якої конфесії йде мова - греко-католики чи римо-католики від цього багато залежить. Також треба знати до якої парохії належало село.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:... Не відомо про Метрики якої конфесії йде мова - греко-католики чи римо-католики від цього багато залежить...
Якщо це те село, що знайшла Оля, то відомо
Цінна пам'ятка часів Яна Собєського - дерев'яна церква з 1671 року, пережила до початки XX віку. Бачив її ще перед розбиранням в 1904 році Карл Нотц, який залишив її короткий опис. Була то невелика святиня, що нагадує більш звичайну сільську хату, ніж святиню. Від дому відрізняли її три "вежки" і оббігаючі навколо суботи.

Давня греко-католицька церква Святого Дмитра, збудована на місці попередньої в 1904 році, служить тепер як римсько-католицька філіальна каплиця. У ній знаходиться картина святого Ваврина з перелому XVII/XVIII століть, найстарший пам'ятник такого зразка на просторі Гміни Любачів. Поблизу святині знаходиться також давнє греко-католицьке кладовище з прикладами надгробного каменярства з брусненського осередку (XIX/XX ст.).
Вона була греко-католицька...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення АннА »

Шановне панство!
подальша дискусія стосовно метричних книг села Щутків (гміна Любачів, Польща) буде продовжуваться в географічному покажчику під літерою Щ.
Сподіваємось на Ваше розуміння

..........................................................................................................................................................................................

Dear Visitors,
further discussions about the metric books of village Szczutkow (Gmina Lubaczów, Poland) will be continued in the geographic registor Літера Щ topic.
We hope for your understanding
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Гриченко Роман
Повідомлень: 2
З нами з: 12 лютого 2017, 10:58
Стать: Чоловік

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення Гриченко Роман »

Доброго времени суток, я житель Израиля, мне нужен архивист который занимался по Харьковским архивам, я пробовал из Израиля сам делать запросы ГАХО но не очень удобно с оплатой, если кто то знает помогите пожалуйста
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення D_i_V_a »

Гриченко Роман писав:Доброго времени суток, я житель Израиля, мне нужен архивист который занимался по Харьковским архивам, я пробовал из Израиля сам делать запросы ГАХО но не очень удобно с оплатой, если кто то знает помогите пожалуйста
Наскільки я знаю, самому робити запити в архівах дешевше ніж наймати людину. Зазвичай люди з-за кордону знаходять допомогу серед користувачів на форумі, пересилають людині гроші, а та людина вже в Україні оплачує рахунки. Якщо у людини в україні вже є доступ до онлайн-банкінгу, то все проходить досить швидко. Єдине питання - це як перевести гроші отій людині. Але в цьому питанні також вже є багато рішень...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення al_mol »

Так как темы о Первой мировой у нас разделились , это и Перша світова - списки поранених, де шукати?, иВійськові - но цель всех уточнить воевал или не воевал предок, я решил помощь найти выход....

Сегодня работая с документами Сах. завода с Красноспилки Гайсинского уезда, наткнулся на ряд любопытных ....

короче читайте и делайте выводы, где можно найти списки ратников ополчения...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення al_mol »

Вчера мне прислали один документ, который поставил меня в тупик - то есть задал больше вопросов чем ответов...

нет прямого родства с этим человеком я не доказал, но оно где-то рядом :D

так вот вопросы:
1. смотрим пункт 4-й документа место проживание - Анновка - по данным 1913 - деревня , то есть без церкви, а согласно п. 5 и п.6 - он Поп и там служит...

2 .смотрим п.5 и п.6 - его жены - и видим живет у и на содержании жены - ошибка секретаря или :D :D :D

3. что заставило женщину в 48 лет родившую от мужа 7 -х детей, пойти на это?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей