Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

ПРАВОСЛАВ’Я

Подякував (-ла): 252 раз.
Подякували: 311 раз.
Стать: Чоловік

Re: ПРАВОСЛАВ’Я

Повідомлення Falcon » 05 вересня 2018, 20:12

Kostyntunivna написав:Шановні учасники групи! Напередодні великого св'ята - Храму Св. Олександра Невського, у нашому селі, звертаюсь до Вас з великим проханням... Мене дуже цікавить книга Юрія Скалозуба "Історія Катеринославської Єпархії 1775-1917" (Дніпропетровськ, "Січ", 2001), в якій розміщена інформація про наш Олександрівський собор Св. Блаженійшого Олександра Невського.Якщо у когось із вас або ваших друзів, знайомих є інформація про наявність такої книги, дайте знати. Дякую.

Тут можна придбати за 44 гривні

Також Вам може бути цікаве це видання:
безкоштовно можна завантажити через торент:
https://toloka.to/t33096

Зображення
будую своє букове дерево з соколиним гніздом

Подякував (-ла): 22 раз.
Подякували: 20 раз.
Стать: Жінка

Повідомлення Kostyntunivna » 06 вересня 2018, 02:48

Щиро дякую. :good:
«Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти» Г. Сковорода

Подякував (-ла): 22 раз.
Подякували: 20 раз.
Стать: Жінка

Повідомлення Kostyntunivna » 06 вересня 2018, 05:28

На жаль, я не змогла зареєструватись та заказати книгу. Мабуть там застарілі дані.
«Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти» Г. Сковорода

Поперед.

Повернутись до ПРАВОСЛАВ'Я

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: al_mol, Balymba, D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot]