Єрчики (Сквирівського повіту Київської губернії) - метрики 1915-1920

Відповісти

У цьому селі/Цим селом/Це село

Народився і живу
0
Немає голосів
Народився, але не живу
0
Немає голосів
Жили мої батьки
0
Немає голосів
Жили декілька поколіннь моїх пращурів
0
Немає голосів
Жило більше 7 поколіннь моїх пращурів
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
Є зв'язок моїх пращурів з цим селом
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
bartek.baran
Повідомлень: 2
З нами з: 06 травня 2017, 13:17
Подякували: 2 рази

Єрчики (Сквирівського повіту Київської губернії) - метрики 1915-1920

Повідомлення bartek.baran »

Вітаю!

Я генеалог з Польщі і декілька років займаюсь історичним дослідженням моєї сім'ї, тому я хотів би попросити Вашої допомоги.

Я намагаюся вирішити найбільшу загадку сім'ї, якою є шлюб моєї прабабусі Станіслави Зайонц (Заєць) з першим чоловіком Антонієм Кіцінскім в період втечі (приблизно 1915-1920 роки). Метрики шлюбу я не знайшов в жодній з можливих польських парафій, а відповідно до інформації, яка була відома сім'ї, він повинен був відбутися в Україні / Росії. Я подумав, що ці люди також не знайдені в неповних списках втікачів в Архіві нових Актів в Варшаві, ані а в справі «Список адресов беженцев». Однак я встановив недавно, що племінниця моєї прабабусі - Бронісава Зайонц народилась 12 квітня 1918 р В Єрчиках (Сквирівського повіту Київської губернії). Це цінний ключ. Я шукав село і, нарешті, знайшов мою прабабусю в Архіві Нових Актів. Вона жила кілька років зі своєю сім'єю в Єрчіках.

Я встановив, що існує 3 села, що знаходяться поруч. Єрчики Малі та Єрчики Великі поблизу Сквири Київської губернії) і також розташовані недалеко Єрчики Жидовецькі; в даний час Житомирська область в районі Попілні біля Унави. Найбільш ймовірно це – останні, але треба перевірити все.

Тому маю гаряче прохання допомогти мені знайти:

1) До якої католицької парафії належали ці села? В церкві скоріш за все не одружували би католиків, хіба що тоді, принаймні в цей специфічний період одружували представників обох віросповідань.

2) Де реєструвались шлюби та новонародженні? У цих церквах / костелах, або, можливо, також в державних установах? Де ці Акти знаходяться в даний час? Як дістатися до них? З того, що я знаю, метрики старше 75 років, як правило, (але є винятки) переносять з відділів РАГС (реєстрація актів громадянського стану) до обласних архівів. В даному випадку, відповідно, до Житомирського та Київського?

Я буду щиро вдячний за будь яку допомогу у вирішенні цього питання.

Сердечно Ваш
Бартоломей Баран
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Єрчики (Сквирівського повіту Київської губернії) - метрики 1915-1920

Повідомлення АннА »

Ось тут метричні Сквирського деканату церква св. Георгія ЦДІАК - Малі Єрчики - до 1916 року
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Єрчики (Сквирівського повіту Київської губернії) - метрики 1915-1920

Повідомлення al_mol »

Житомирский архив
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
bartek.baran
Повідомлень: 2
З нами з: 06 травня 2017, 13:17
Подякували: 2 рази

Re: Єрчики (Сквирівського повіту Київської губернії) - метрики 1915-1920

Повідомлення bartek.baran »

@АннА @al_mol

Я розумію, добре, що...:

- Малі Єрчики - церква св. Георгія в Новоселиця - шлюб 1910, 1916 - архив Київ
- Малі Єрчики, Велики Ерчики - костьол Паволоч - нарождения 1905-1916 - Житомирский архив

Чому різниця церкви?
Де знайти метрики шлюбов в 1915 році і з 1917 по 1920?
Що церква і де метрики шлюбов 1915-1920 для Эрчики (Unava - близько Квітневе)?
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Єрчики (Сквирівського повіту Київської губернії) - метрики 1915-1920

Повідомлення al_mol »

смотрите как сложилась ситуация - после польских восстаний 1830 и 1863 гг на территории, скажем так - нынешней Центральной и Восточной Украины - поляков начали ущемлять в правах, закрывать школы, костелы и если православные церкви были почти в каждом населенном пункте, то католив сел приписывали к костелам что остались в округе ....

я и Анна привели Вам перечень метрических книг, что сохранились в Украине, многие книги пропали во времена Октябрьской революции, многие во времена 2-й мировой...

Вам стоит обратиться в Житомирский архив и уточнить у них....

и стоит обратиться в архивы Германии - недавно читал в новостях на Фейсбуке, что в их архивах есть книги Житомира...
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Єрчики (Сквирівського повіту Київської губернії) - метрики 1915-1920

Повідомлення D_i_V_a »

bartek.baran писав:Вітаю!
...Я встановив, що існує 3 села, що знаходяться поруч.
...Тому маю гаряче прохання допомогти мені знайти:
1) До якої католицької парафії належали ці села? ...
Скоріш за все, як написано вище, відносилися до Сквирського деканату.

Тільки припущення - дивіться на карту - що до Новоселиці, що до Паволочі відстань однакова. Можливо село було приписано до Новоселиці, але Паволоч більша, та може люди все одно ходили і туда.

І почитайте тут про католицькі метрики сусіднього (не зовсім, але і недалеко) села Півні - розкидано по 4-м архівам
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Єрчики (Сквирівського повіту Київської губернії) - метрики 1915-1920

Повідомлення D_i_V_a »

bartek.baran писав:2) Де реєструвались шлюби та новонародженні? ...
Ось приклад http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... 1500#p3310, якщо це був змішаний брак, то могли вінчатися у православній церкві. Начебто так за законами було.
Дітей, навіть батьки обидва католики, могли похрестити також в православній. Мені вже траплятися такі випадки. Не часто, але вірогідність є.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Літера Є”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей