Ваша думка про сайти по захороненям?

Некрополь: у країнах Давнього Сходу та античного світу - кладовище, могильник
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Ваше мнение о сайтах по захоронениям?

Повідомлення Aushanbibi »

mirn писав:У меня в планах создать аналогичный ресурс. Для начала по кладбищам своего родному городу а потом и дальше.
Только вот задумался - а надо ли будет это кому-то кроме меня и еще пару человек? Что вы думаете?
+1. Треба, в крайньому випадку треба залишити слід після себе, знайдуться ті, кому це буде потрібно. Обов'язково! Да це іще й пам'ять яка про людей! На старих, та сільських кладовищах часто стоять просто хрести, навіть без підпису хто там лежить, люди, чиї предки поховані під тими хрестами - пам'ятають про це, а от прості прохожі - навіть не здогадуються. А так, опитавши всіх, скажемо в ту ж поминальну неділю, можна дізнатися багато чого! і занести це все в базу.
D_i_V_a писав:Вы уже второй человек, кого говорит что сделал бы сайт по захоронениям/могилам.
Все так і застигло на половині підписаних місць поховання :( поки немає часу. Але бажання є і це головне! ;). За непідписані ще не брався навіть.
в36 Ольга писав:Животрепещущий вопрос затронули, видимо, это общая проблема. :cry:
Так, у всіх напевно є родичі яким цікаво послухать, почитать, але займатися разом - зась! Є ще категорія тих хто ділиться матеріаломи (фото, історії) допомагає налагоджувати контакти, і категорія "нічого незнаю і не хочу, у нас нічого нема"

Взагалом хочу сказати, що ідея була зробити поки карту кладовища з підписами усіх могил і років життя. А потім уже перенести це все чи в наявну базу чи ще деінде. Карту виставити на сайті сільської церкви і по можливості роздрукувати і повісити перед входом на кладовище. Занести і невідомі могили, зруйновані та занедбані, виразивши це все в кольорах. Можливо зробити якусь статистичну обробку.
Далі буде :)
Зображення
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Ваше мнение о сайтах по захоронениям?

Повідомлення D_i_V_a »

mirn писав: Более трех лет я развиваю сайт своей семьи Михайленко и честно признаться мало кому из моих многочисленных родственников это интересно и нужно.
Я думаю, что могу Вас понять, как никто другой...
У Вас одна фамилия в списке, а у меня о-о-о-очень много и при этом новые люди появляются не каждый день, даже очень редко.
Правда последнее время ситуация улучшилась - благодаря инициативе выкладывать записи о свадьбах, которую уже озвучивала вот в этом сообщении, с увеличивающимся числом записей стали все чаще появляться их потомки.

Расскажу об одном сайте, который нашла в интернете. К сожалению сноску дать не могу, я тогда еще сноски не сохраняла.
Мне нужны были записи певца Ивана Козловского. Нашла сайт на котором были выложены многочисленные записи выдающихся певцов прошлого. К сайту был еще приделан чат. В чате люди осталяти сообщения с благодарностями... а ответов не было...
Я пошла по сообщениям назад и вдруг читаю - хозяин умер, коллекцию пластинок отдали туда-то и туда-то, сайт висит не управляемый.
Я ахнула, ведь со времени смерти человека прошло несколько лет... сайт был в старой упаковке, не современный... и я тоже была в восторге от выложенного колличества записей со старых пластинок...
Не знаю даже что я этим хочу сказать...
Сайт у Вас красивый, с любовью и со вкусом оформленный, однозначно он кому-то нужен.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
cronoster
Повідомлень: 537
З нами з: 26 листопада 2016, 23:28
Стать: Чоловік
Звідки: Галицький Гуцуленд
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 997 разів

Re: Ваше мнение о сайтах по захоронениям?

Повідомлення cronoster »

Не треба очікувати, що хтось Вам буде дякувати за пророблену роботу. Та сама історія й у мене. Ми це робимо, тому що так треба. Кому це буде потрібно, рано чи пізно з Вами перетнеться. Ми працюємо на Майбуття!
Коли згасне людська пам'ять й замовкнуть літописи, говоритиме каміння.
Аватар користувача
cronoster
Повідомлень: 537
З нами з: 26 листопада 2016, 23:28
Стать: Чоловік
Звідки: Галицький Гуцуленд
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 997 разів

Re: Ваше мнение о сайтах по захоронениям?

Повідомлення cronoster »

До прикладу знайшли мене далекі родичі з Іліноїсу(США) та Бразилії. Тепер підтримуємо контакт. Що стосується цвинтарів, то вони теж правлять за джерело інформації. Особливо варто приходити на Великодні Св"ята та день поминання мертвих: можна раптово знайти могили далеких родичів чи познайомитися з нащадками. Наочним результатом праці генеаолога може бути віднайдення та відновлення могили пращура. Мені пощастило:відновили гробівець та осв"ятили віднайдену могилу прапрапрадіда Павла( 1824-1899). Прийли ті, кому не байдуже і цінують мою працю!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Коли згасне людська пам'ять й замовкнуть літописи, говоритиме каміння.
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: Ваше мнение о сайтах по захоронениям?

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

Мають бути
Аватар користувача
Ioshko_
Повідомлень: 4
З нами з: 06 червня 2018, 13:29
Стать: Чоловік

Re: Ваше мнение о сайтах по захоронениям?

Повідомлення Ioshko_ »

працівники кладовищ такі записи у вільний обіг не віддадуть.
за гроші може бути і віддадуть.
все влаштовано так що на кладовищі тільки за датою смерті і є записи в книгах а структуровані записи за прізвищами під секретом
Відповісти

Повернутись до “НЕКРОПОЛІСТИКА”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей