ДІАРІУШ

Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Буде тут, щоб не загубилося:
Т.Б. Смирнова СЕМЕЙНЫЕ ОБРЯДЫ И ОБЫЧАИ НЕМЦЕВ ЗАПАДНОЙ СИБИРИ
Якщо хтось бачив також матеріал по побуту депортовонах німецьких родин, буду рада посиланням.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Я вперше стикнулася з прізвищем, якого більше немає.

По всіх можливих базах варіантів 0.

А воно було. І слово, від якого воно походить, ще живе і зрозуміле.

Здивувало.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

SNIGURIVNA писав:Закон парності.
Виявляється, під час пошуків предків він ще ой як працює!
Іноді навіть перетворюється на закон купи.
Знайомо?

Так дуже, я вже десь писала про повтор долі, і дрдамщо життя ніби носом тикає в певні місця і обставини
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення D_i_V_a »

viktoriyaogievskaya писав:
SNIGURIVNA писав:Закон парності.
Виявляється, під час пошуків предків він ще ой як працює!
Іноді навіть перетворюється на закон купи.
Знайомо?
Так дуже, я вже десь писала про повтор долі, і дрдамщо життя ніби носом тикає в певні місця і обставини
Головне, з моєї точки зору, ці парності не шукать і на них не наполягать...

Особливо не люблю, коли розлучені матері починають про ствоїх дітей у їх присутності казать, що вони просто копія (зазвичай поганих рис) своїх батьків.
Вважаю це повною дурістю, бо це починає кидатися усім в очі... навіть тим, хто того батька в очі не бачив :lol: ...
Якщо така мати починає говорити (їй це хтось порадив так зробити задля експерименту), що дитина зовсім індивідуальна і ні кого не нагадує, а є сама собою, то життя у такої матері ( і дитини) стає набагато легше...

І історичні паралелі не потрібно шукати... у наших пращурів смартфонів не було :? ...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Дами, піднімаючи тему парності, я особисто мала на увазі моменти, коли тобі підкидають питаннячко, а слідом ще одне аналогічне, хоч і стосується воно, може, іншої родини, іншого населеного пункту та історичного періоду. Ну, баває ж таке. Розберешся з одним - отримаєш ключ до другого, підказку, ідею, версію. Або зрозуміеш, де глухий кут.

Це трохи нагадує підручник з метематики, де до теми дається кілька подібних задачок. Навчишся їх вирішувати, значить, тема засвоєна. І далі на цьому досвіді легше шукати щось нове (чи старе).

Це півріччя я займалася жіночими лініями від жіночих ліній.
Я задоволена результатами. Але до того були серії однотипних задачок, на яких я набивала руку. І я вдячна парочкам однотипних випадків, бо потім я вже не рахувала, вважаючи таке типовим. Я вдячна людям, які ділилися своїми знахідками і проблемами, бо іноді пара до мого випадку приходила саме так.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення D_i_V_a »

SNIGURIVNA писав:Дами, піднімаючи тему парності, я особисто мала на увазі моменти, коли тобі підкидають питаннячко, а слідом ще одне аналогічне, хоч і стосується воно, може, іншої родини, іншого населеного пункту та історичного періоду. Ну, баває ж таке. Розберешся з одним - отримаєш ключ до другого, підказку, ідею, версію. Або зрозуміеш, де глухий кут...
Тоді вибачаюсь що не в тему...
У мене подібностей поки взагалі не зустрічалося, то і думки у цьому напрямку не працювали.
Як то казав Левко Товстий? - Всі родини щасливі однаково, а от горе у всіх різне...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

D_i_V_a писав:
viktoriyaogievskaya писав:
SNIGURIVNA писав:Закон парності.
Виявляється, під час пошуків предків він ще ой як працює!
Іноді навіть перетворюється на закон купи.
Знайомо?
Так дуже, я вже десь писала про повтор долі, і дрдамщо життя ніби носом тикає в певні місця і обставини
Головне, з моєї точки зору, ці парності не шукать і на них не наполягать...

Особливо не люблю, коли розлучені матері починають про ствоїх дітей у їх присутності казать, що вони просто копія (зазвичай поганих рис) своїх батьків.
Вважаю це повною дурістю, бо це починає кидатися усім в очі... навіть тим, хто того батька в очі не бачив :lol: ...
Якщо така мати починає говорити (їй це хтось порадив так зробити задля експерименту), що дитина зовсім індивідуальна і ні кого не нагадує, а є сама собою, то життя у такої матері ( і дитини) стає набагато легше...

І історичні паралелі не потрібно шукати... у наших пращурів смартфонів не було :? ...
Я взагалі-то мала на увазі насамперед успішні кар'єри і народження дітей на дні народження родичів, через раз на ювілей
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

D_i_V_a писав:Як то казав Левко Товстий? - Всі родини щасливі однаково, а от горе у всіх різне...
Я не можу погодитися з класиком :wink: . Щастя кожною людиною теж уявляється певним чином. Так, є базові складові: здоров`я. А все інше.... Варіації на тему щастя такі різноманітні!

Хтось дуріє у селі, хтось черпає сили, а комусь геть байдуже, де саме мешкати, аби... і тут йде щось своє.

Хтось не уявляє себе без пари, без друзів, навіть дез аудиторії, на яку можна транслювати свої ідеї, а іншій людині гармонія дарується усамітненням.

От нам всім тутешнім важливо знати більше про минуле, зокрема про предків, а хтось не переймається тим, що не знає дівочого прізвища своєї прабабці. Але й тут один шукає виключно своїх предків по прямій лінії, а комусь цікаво знати дванадцятиюрідних з Канади. І пояснити іншій людині, чому це твоє щастя, часом геть невдячна справа.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення D_i_V_a »

SNIGURIVNA писав:...От нам всім тутешнім важливо знати більше про минуле, зокрема про предків, а хтось не переймається тим, що не знає дівочого прізвища своєї прабабці. Але й тут один шукає виключно своїх предків по прямій лінії, а комусь цікаво знати дванадцятиюрідних з Канади. І пояснити іншій людині, чому це твоє щастя, часом геть невдячна справа.
Перетнулось...
Тікищо розмовляла зі знайомою з "генеалогічного світу". Вона мені просто подарувала свої знахідки які йдуть у 16 століття, і це моя пряма муромська гілка. Такі люди як вона для мене джерело натхнення...
Сьогодні говорили про новачків, про те що деякі кидають навіть не почавши :lol:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

D_i_V_a писав:
SNIGURIVNA писав:...Тікищо розмовляла зі знайомою з "генеалогічного світу". Вона мені просто подарувала свої знахідки які йдуть у 16 століття, і це моя пряма муромська гілка. Такі люди як вона для мене джерело натхнення...
Сьогодні говорили про новачків, про те що деякі кидають навіть не почавши :lol:
У мене теж є одна подарована гілка. І я не знаю, що з нею робити, бо інформація у дусі "Авраам родил Исаака; Исаак родил Иакова...", і розказувати немає чого, крім імен. І так 10 поколінь!

А новачки ж саме про такі подарунки мріють :wink:
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Відповісти

Повернутись до “SNIGURIVNA”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей