ДІАРІУШ

Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Мої хроніки пошуків.

"Все почалося не вчора...

Триває.

І далі буде. Амінь."
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Востаннє редагувалось 14 грудня 2017, 10:13 користувачем SNIGURIVNA, всього редагувалось 2 разів.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Зацікавлена:

Дяченко
Лавриненко
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення D_i_V_a »

SNIGURIVNA писав:Мої хроніки пошуків.
А що таке ДІАРІУШ, назва теми... вибачте за неосвіченість :oops:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

D_i_V_a писав:А що таке ДІАРІУШ
Щоденник.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення АннА »

Коментар з фейсбуку
Walera Kampow
Діаріуш, Діяріюш- сташі люди на Закарпаттю так називали щоденники або життєписи
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Ну, якщо вже геть "дивитися у корінь", то це від diario, що латиною "щоденний".
Але мої хроніки, звісно, писатимуться не так часто, бо велике помітне на відстані, та і пошукова робота вкрай рідко буває моментальною чи навіть передбачуваною.
Плідні періоди змінюються періодами глухого "нічого не відбуваєть", і це теж треба визнати. Або серед "ні що не віщувало" стається пасіонарний копняк і ... поїхало!
Усе людське життя можна порівняти з морем, то чи треба дивуватися, що і у такій справі існують хвилі, шторми, здатні викидати на несподівані береги, даруючи надію серед безнадії, і безвітря, коли вітрила не мають чим дихати і наче мертві, та немає зрушень?
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Я просто перенесу це сюди і тут залишу думку з приводу...
D_i_V_a писав:
SNIGURIVNA писав:Ну, може бути банальне "миші з`їли", церква горіла...
Анно, нам треба бути більш оптимістичними...
Перед тим як почати своє дослідження родоводу, я місяць читала інтернет та розповіді про індивідуальні пошуки. У мене тоді від суцільного негативу про відсутність документів було відчуття, що по моїх нічого немає і немає чого іти в архів. Тоді собі сказала, от підеш, уткнешся носом що немає, то будеш напевно знать і поставиш на цьому крапку...
Слава Богу що пішла (а тут питання, може хтось таки й не пішов?). Все було і досі є і посипалися давно померлі родичі далекі і близьки як із "рога изобилия". Був би час все обробить, бо з кожним знайденим новим прізвищем збільшуються обсяги "робіт"...
Звідси
Мені сподобалося.
Мені було цікаво уявити, як це.
Як це отак ретельно готуватися до першого кроку.
Цікаво, що сподвигло?
І ще є відчуття середини шляху, бо на ньому є відмітка, за якою оптимізм вже не допомагає, а залишає місце тільки усвідомленню, що наші пошукові можливості обмежені, і це просто факт. Ні, звісно, можна далі до тридцятиюрідних :lol: Але не до Адама і Єви.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення D_i_V_a »

SNIGURIVNA писав:...Мені було цікаво уявити, як це.
Як це отак ретельно готуватися до першого кроку.
Цікаво, що сподвигло?...
Відстані, тільки відстані...
Але у всьому є позитив... Навіть після місяця читання, коли знала що так багато не знаю, що у генеалогічному світі так багато таємниць і незрозумілого, робила в архіві тіж самі помилки про які вже попередньо читала і гадала що уж я це не зроблю... хі-хі-хі

Якщо описати перший похід до архіва, то можна уявити таку картину - я, таке собі веселе і бадьоре цуценя, яке всіх любить, всім маше хвостиком, з усіма готове грати (тобто говорити), задавати багато питань щоби нарешті якомога швидше побачити хоч одну "амбарну книгу"... і попадає на Оксану Іванівну з ЦДІАКу... На людину що належить до людей із серії "слухайте сюда", "я вам сказала"... Якщо далі порівнювати з собаками, то такий собі сторожевий бульдог, якому досить тільки один раз гавкнуть, щоби у всіх тамошніх цуценят хвостики піджалися під черево, вуха поопускалися, також і голова, і стало зрозуміло, що якщо щось не те навіть тихо проскавчиш, то рахуй що сам дурак...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “SNIGURIVNA”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей