Науменко

Це прізвище

Отримав при народженні
1
50%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
1
50%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 2

Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Науменко

Повідомлення Vitaly Savitar »

Походить від церковного чоловічного імені Наум, що з древньоєврейського перекладається - "солодкий", "утішаючий". З часом додався зменшувальний суфікс "-енко", тобто син Наума.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Науменко

Повідомлення АннА »

З другої теми
Holly_lorelay писав:По линии отца, до 7 колена я родом из Циркунов. Фамилия Науменко.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Holly_lorelay
Повідомлень: 10
З нами з: 21 лютого 2017, 09:27
Стать: Жінка
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 16 разів

Re: Науменко

Повідомлення Holly_lorelay »

Прадед Назар Антонович Науменко переехал из Циркунов в Харьков приблизительно с 1916 по 1927 года. Когда точно - не знаю. Дедушка (его сын) Владимир уже рожден в Харькове в 1927г. У отца Назара Антоновича - Антона Стефановича была вторая жена Соломея или Соломанида. От нее я нашла в архивах много детей судьбы которых мне не известны. Только потомков одного ребенка Соломии я нашла и общаюсь с ними. Я являюсь потомком Назара Антоновича.
Назар Антонович был вагоновожатым харьковского трамвая. В каком депо он работал я не знаю. Умер он в 1938 году. Лечился в Пуще, под Киевом. Это я узнала из фотографий. Как бы еще о нем что-то узнать. Дату рождения точную не знаю. Нашла в метрических книгах дату регистрации брака, там не понятно, в 1916 ему было 24 или 21. Приблизительно рожден 1892-1895. В свидетельстве о смерти написано, умер в 1938 году в возрасте 44 лет, это получается 1894. Мой отец теоретически помнит могилу, но не точно, за 40 лет кладбище закрылось и не факт, что могилу мы найдем. Хочется знать дату, не дает она мне покоя..
Еще ничего не известно о матери Назара Антоновича. Даже имени не знаю. Первая жена Антона Стефановича. Смотрела в метрических книгах - регистрацию брака не нашла. Регистрацию второго брака с Соломанидой тоже не нашла, но дети попадались и не один.
Родственники в живых еще есть. Тетя Дуся, которая мне все поведала, она племянница моего прадеда Назара Антоновича.Говорит, что ее бабушка - эта неизвестная женщина умерла, когда ее мама была маленькой и даже имени ее не знает.
Эту женщину очень хочется узнать как зовут. Но пока не нашла...
Шукаю Науменко, Зубко, Момот
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Науменко

Повідомлення в36 Ольга »

Документы 30-х годов из трамвайного депо должны были передаваться в архив. Не думаю, что в те годы в Харькове было несколько десятков депо, скорее всего пара-тройка. В интернете одно из них нашла - Коминтерновское трамвайное депо, (еще одно его название - Плехановское) оно существует и сейчас, указан адрес и телефон. Нужно поинтересоваться, в какой архив сданы дела. Возможно, там ждет вас личное дело Назара Антоновича.
В св-ве о смерти указано его место рождения? Искали там рождение Назара?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Науменко

Повідомлення D_i_V_a »

Holly_lorelay писав:...Еще ничего не известно о матери Назара Антоновича. Даже имени не знаю. Первая жена Антона Стефановича. Смотрела в метрических книгах - регистрацию брака не нашла. Регистрацию второго брака с Соломанидой тоже не нашла, но дети попадались и не один...
Було б гарно, якби Ви по Циркунам виклали перелік фондів по метричним книгам та по сповідним з указанням в якому вони архіві. Тоді й нам би було зрозуміло за які роки є метричні за які немає.

Про пра-бабусь по яким не віднаходяться записи вінчань - це говорить, що вони були прийдешні. Може з якогось сусіднього села, а може й дальше. Здогадаться звідки самому важко, треба проглядать сусідні села, а це час.
З метою допомоги один одному я свого часу почала викладать на форумі записи вінчать (ось тут про це) і коли виклала тільки за один рік то побачила цікаву статистику, що майже половину місцевих дівчат забирали чужі хлопці. Потім таке і по іншим рокам підтвердилося.
Дивиться уважно по записам народжень воспрєємніков-хрещених. Якщо вони з іншого села, то треба у тому селі шукать запис вінчання - може повезе.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Науменко

Повідомлення D_i_V_a »

Київська губернія, Васильківський повіт, Золотоустівська церква с. Півні (до парафії належать - с. Півні, д. Дмитрівка, д. Волиця)
6 шлюб, 29 червня 1916
Наречений - Деревни Ставок крестьянин Филипп Феодоров Науменко, православнаго вероисповедания первым браком, 27
Наречена - Деревни Дмитровки крестьянка Александра Константинова Синявская, православнаго вероисповедания первым браком, 23
Свідки - Деревни Ставок крестьяне: Феодот Феодоров Науменко и Феодор Якимов Грищенко;
по невесте деревни Дмитровки крестьяне: Александр Александрович Яворский и Павел Константинович Жицкий
ЦДІАК Ф.127, О.1079, Сп.596
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Науменко

Повідомлення D_i_V_a »

Зі списку сходу селян села Триліси стосовно прийняття до їхнього кола.

259/333 Филип Науменко
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
lenara
Повідомлень: 29
З нами з: 14 січня 2020, 15:36
Стать: Жінка
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 23 рази

Re: Науменко

Повідомлення lenara »

Родовід Науменко https://forum.vgd.ru/3643/104407/0.htm? ... um_view&o=
Родословная Науменко

с. Хибалівка, Ніжинський повіт, Чернігівська губернія
с. Хибаловка, Нежинский уезд, Черниговская губерния
Прізвища в роду: Клименко, Тищенко, Кобзар, Леонов, Бабенцев
Аватар користувача
Irma
Повідомлень: 22
З нами з: 07 лютого 2021, 05:40
Стать: Жінка
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Re: Науменко

Повідомлення Irma »

«Реабілітовані історією» (Київська область)

НАУМЕНКО Андрій Олексійович, 1896 року народження, с. Дитятки Іванківського району, українець, малописьменний. Проживав у с. Дитятки, працював бригадиром місцевого колгоспу. Трійкою при УНКВС по Київській області 4 грудня 1937 року засуджений до 10 років позбавлення волі. Реабілітований у 1989 році.

НАУМЕНКО Купріян Степанович,
1891 роC ку народження, с. Карпилівка Іванківського району, українець, малописьменний. Проживав у с. Карпилівка, колгоспник. Трійкою при УНКВС по Київській області 2 листопада 1937 року засуджений до 10 років позбавлення волі. Реабілітований у 1989 році.

НАУМЕНКО Леон Охрімович,
1896 року народження, с. Карпилівка Іванківського району, українець, малописьменний. Проживав у с. Корогод Чорнобильського району, продавець у тресті «Головспирт». Трійкою при УНКВС по Київській області 16 вересня 1937 року засуджений до 10 років позбавлення волі. Реабілітованій у 1960 році.
Мої предки: Олійники, Федоренки, Зборовські, Буряки
Відповісти

Повернутись до “Н”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей