Рокицький, Рокицкий

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
2
100%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 2

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Рокицький, Рокицкий

Повідомлення D_i_V_a »

Київська губернія, Васильківський повіт, Золотоустівська церква села Півні (до парафії належать - с. Півні, д. Дмитрівка, д. Волиця)
11 шлюб, 3 липня 1911
Наречений - города Василькова мещанин Петр Евстафиев Рокицкий, римско-католическаго вероисповедания, первым браком, 21
Наречена - Деревни Дмитровки крестьянка Анна Петровна Трембицкая, православного вероисповедания, первым браком, 18
Свідки - По женихе села Романовки крестьянин Василий Григориевич Дроздович и города Василькова мещанин Фердинант Матфеевич Ословский ; по невесте села Липок крестьянин Тимофей Иванович Волковский и села Романовки крестьянин Григорий Александрович Дитковский
ЦДІАК Ф.127, О.1079, Сп.547
Востаннє редагувалось 11 березня 2018, 13:21 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Печерський
Повідомлень: 15
З нами з: 26 травня 2017, 10:14
Стать: Чоловік
Звідки: м. Київ
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 49 разів

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення Печерський »

Дуже вдячний! Це мої дідусь та бабуся.
Шукаю інформацію по родичам: бабуся - Трембицька Ганна Петрівна (1893-1982) с. Дмитрівка, Фастівського р-ну, Київської обл., дідусь - Рокицький Петро Остапович (1891-1969) с. Романівка, Попільнянського р-ну, Житомирської обл.
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення al_mol »

Печерський писав:Дуже вдячний! Це мої дідусь та бабуся.
вот еще
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав: города Василькова мещанин Фердинант Матфеевич Ословский ;
Точно ОслОвський? Вибачте, що уточнюю.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Печерський
Повідомлень: 15
З нами з: 26 травня 2017, 10:14
Стать: Чоловік
Звідки: м. Київ
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 49 разів

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення Печерський »

Дуже вдячний! Це інформація по моєму дядьку Антону. Заява написана рукою моєї бабулі.
Шукаю інформацію по родичам: бабуся - Трембицька Ганна Петрівна (1893-1982) с. Дмитрівка, Фастівського р-ну, Київської обл., дідусь - Рокицький Петро Остапович (1891-1969) с. Романівка, Попільнянського р-ну, Житомирської обл.
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення Aushanbibi »

Доброго дня!
Розкажіть, в якому напрямі Ви хочете продовжувати пошуки?
Яку саме інформацію по дідусю і бабусі Ви шукаєте?
Зображення
Аватар користувача
Печерський
Повідомлень: 15
З нами з: 26 травня 2017, 10:14
Стать: Чоловік
Звідки: м. Київ
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 49 разів

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення Печерський »

Доброго дня!
Мені вже пішов сьомий десяток, всі родичі старшого покоління залишили цей світ, і коли я зрозумів що нащадкам необхідно передати інформацію по їх предкам, - виявилось, що пішло не тільки те покоління, а й великий пласт інформації. Тому зараз збираю все що залишилось - фото, документи, записи. Систематизую та аналізую. Плюс пошуки в інеті. Що шукаю? Та все, що пов"язано з предками. Так склалось, що я спочатку почав пошуки по лінії батька, і зайшов вже достатньо далеко. Тепер прийшов час пошуків по материнській лінії.
Шукаю інформацію по родичам: бабуся - Трембицька Ганна Петрівна (1893-1982) с. Дмитрівка, Фастівського р-ну, Київської обл., дідусь - Рокицький Петро Остапович (1891-1969) с. Романівка, Попільнянського р-ну, Житомирської обл.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:
D_i_V_a писав: города Василькова мещанин Фердинант Матфеевич Ословский ;
Точно ОслОвський? Вибачте, що уточнюю.
Точно.
Ословські у середині 19 жили в парафії сусіднього села Веприк, здається у Скригалівці. Васильківськими мєщанами вони стали після декласації. Не хотіли ставати однодвірцями (чи що?), то приписувалися до міст, а жили все одно по своїх домівках по селам. То якщо тут стоїть Васильківський мєщанін, то це не означає що сім'я там проживала.
Я свого часу думала, що це прізвище Орловські, та Діма (DVK_Dmitriy)мене тоді виправив, і з того часу знаходила тому підтвердження,що прізвище Ословські.
Хоча досі ще є сумнів - у Дмитрівці була родина Осмоловських, яких також писали Смоловські. То я цих Ословських на "знак питання" поставила - чи не є це так звані відмінності одного й того ж прізвища?...

А чого питаєтесь?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 27 травня 2017, 20:50 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 2 разів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав: Хоча досі ще є сумнів - у Дмитрівці була родина Осмоловських, яких також писали Смоловські. То я цих Ословських на "знак питання" поставила - чи не є це так звані відмінності одного й того ж прізвища?...

А чого питаєтесь?
До моїх ОслАвських ще ближче ...
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Рокицький, Рокицкий

Повідомлення Aushanbibi »

Печерський писав:Доброго дня!
Мені вже пішов сьомий десяток, всі родичі старшого покоління залишили цей світ, і коли я зрозумів що нащадкам необхідно передати інформацію по їх предкам, - виявилось, що пішло не тільки те покоління, а й великий пласт інформації. Тому зараз збираю все що залишилось - фото, документи, записи. Систематизую та аналізую. Плюс пошуки в інеті. Що шукаю? Та все, що пов"язано з предками. Так склалось, що я спочатку почав пошуки по лінії батька, і зайшов вже достатньо далеко. Тепер прийшов час пошуків по материнській лінії.
А Архип Демидович Рокицький (1895-1937) не зутрічався Вам? чи Георгій Архипович?
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Р”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей