Запитання форумчан

Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення ukrgenealogy »

Tiutunnyk писав:УГФ треба подумати про конкретні цілі, прописати їх. Вони не мають складатись із одного абзаца, взятого із підвалу сайту.
Добре, переходимо від розмов до діла.
Де беспосередньо прописать?
Ви ініціатор руху, активний користувач - кажіть де і що прописать. Тобто - ваші і наші конкретні цілі. Давайте думать про них разом.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Аватар користувача
Tiutunnyk
Повідомлень: 50
З нами з: 18 червня 2018, 20:09
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 22 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Tiutunnyk »

Я не є ініціатором. Мені стало цікаво, що це за форум. Поки що не буду спішити робити якигось внесків - рано. Якщо уважно прочитаєте попередні дописи, то буде зрозуміло з чого почати:

- Створити гілку СТАТУТ ФОРУМУ. Має бути побудований план. Кожне слово розписане. Якщо цей форум "перший" - то чому перший. Якщо "генеалогічни", а не "дискусійний на теми генеалогії" - довести чому, розписати все.
Я думаю як складати статути Ви знаєте. Інакше навіть не сподівайтесь, що сюди хтось буде заходити. Щиро кажу. Просто так рибка сама не зловиться.

- ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ XMIND і створити в ній чітку структуру ФОРУМУ ((на листочку ви її не побудуєте)). логічну, найперше, для всіх, а не тільки для Вас. Потім експортувати в зображення й поставити цю структуру на голосування.

- в назвах гілок форуму не вживати Верхній регістр. Або тільки ВЕРХНІЙ, або звичайний.

- в кожному форумі першими мають виводитися останні прокоментовані теми.
Слава Україні!!!
------------------------
kampot.org.ua
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Сивий »

Я згоден тільки з останнім висловом- дійсно при вході в тему необхідно перехід на останню сторінку.
Перший тому,що другого немає.
Статут для чого потрібен,незрозуміло,форум не організація,якій потрібен статут для реєстрації в мінюсті.
План подальших дій написаний,чи одержаний з допомогою програми залишиться планом дій,тільки будуть відрізнятися зовнішнім виглядом і все.Программа за Вас не вкладе думки в план.
Аватар користувача
Tiutunnyk
Повідомлень: 50
З нами з: 18 червня 2018, 20:09
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 22 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Tiutunnyk »

Сивий писав:Я згоден тільки з останнім висловом- дійсно при вході в тему необхідно перехід на останню сторінку.
Перший тому,що другого немає.
Статут для чого потрібен,незрозуміло,форум не організація,якій потрібен статут для реєстрації в мінюсті.
План подальших дій написаний,чи одержаний з допомогою програми залишиться планом дій,тільки будуть відрізнятися зовнішнім виглядом і все.Программа за Вас не вкладе думки в план.
Не це малось на увазі, не останню сторінку. А при переході в розділ Форуму користувач повинен бачити, а не перегортувати і шукати серед тонни інших тем, ВСІ ОСТАННІ ТЕМИ. Це на мій погляд.
Слава Україні!!!
------------------------
kampot.org.ua
Aivan
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2016, 16:08
Стать: Чоловік
Подякували: 1 раз

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Aivan »

Tiutunnyk писав:Я не є ініціатором. Мені стало цікаво, що це за форум. Поки що не буду спішити робити якигось внесків - рано. Якщо уважно прочитаєте попередні дописи, то буде зрозуміло з чого почати:

- Створити гілку СТАТУТ ФОРУМУ. Має бути побудований план. Кожне слово розписане. Якщо цей форум "перший" - то чому перший. Якщо "генеалогічни", а не "дискусійний на теми генеалогії" - довести чому, розписати все.
Я думаю як складати статути Ви знаєте. Інакше навіть не сподівайтесь, що сюди хтось буде заходити. Щиро кажу. Просто так рибка сама не зловиться.

- ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ XMIND і створити в ній чітку структуру ФОРУМУ ((на листочку ви її не побудуєте)). логічну, найперше, для всіх, а не тільки для Вас. Потім експортувати в зображення й поставити цю структуру на голосування.

- в назвах гілок форуму не вживати Верхній регістр. Або тільки ВЕРХНІЙ, або звичайний.

- в кожному форумі першими мають виводитися останні прокоментовані теми.
Добрый день уважаемый Tiutunnyk .
Я не активный писатель форума, но есть у меня некоторая любовь к этому месту. И привлекает оно меня именно тем, какое оно есть. И как бы вы не хотели донести, что перемены нужны, они НЕ всегда идут на пользу. Хотя я и не отрицаю, что перемены иногда идут на пользу.
Пройдусь по вашим "пунктам" с моей точки зрения:
Tiutunnyk писав: - Створити гілку СТАТУТ ФОРУМУ. Має бути побудований план. Кожне слово розписане. Якщо цей форум "перший" - то чому перший. Якщо "генеалогічни", а не "дискусійний на теми генеалогії" - довести чому, розписати все.
Я думаю як складати статути Ви знаєте. Інакше навіть не сподівайтесь, що сюди хтось буде заходити. Щиро кажу. Просто так рибка сама не зловиться.
Это очень похоже на то, что требуется людям из гос. устройств. Им во всем нужно видеть правила и четкие понимания, иначе настает ступор и полное оцепенение. Этот форум дает людям возможность выражать свои мысли и так же просить о помощи, если оная понадобится.
Почему форум первый? А почему ему не быть 1м? Вы имеете доступы к статистике форумов генеалогии Украины? Я в этом сильно сомневаюсь, но если уж имеете, был бы рад их прочитать.
Генеалогичный а не дискусионный? А что мешает форуму быть и тем и тем? Вы видите где-то здесь то, что форум запрещает вести дискуссии или же запрещает вести детальные исследования и разрешает только вести дискуссии? Зачем позиционировать форум в "одну калитку"? Вы же понимаете, что у каждого свои интересы и под темой генеалогии все понимают своё. Кто-то ищет родствеников и ему не интересны дискуссии а лишь нужна помощь, а кто-то хочет узнать что-то о своей фамилии и желает лишь пообщатся на эту тему. Согласитесь, как-то ущемлять права пользователей на общение не есть хорошо. Для меня этот форум вообще просто кладезь полезной и инетерсной информации за БЕСПЛАТНО и я не претендую ни на что более.

Опять же про устав. Устав нужен для очерчивания границ. У форума есть правила общения и с моей точки зрения форум все еще в стадии развития, что не дает ему сильно очерченных рамок. Так зачем ущемлять себя? Правил вполне должно хватить.
Tiutunnyk писав: - ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ XMIND і створити в ній чітку структуру ФОРУМУ ((на листочку ви її не побудуєте)). логічну, найперше, для всіх, а не тільки для Вас. Потім експортувати в зображення й поставити цю структуру на голосування.
А почему не воспользоватся программой построения бинарных деревьев? Или просто А-* алгоритмом для поиска оптимального пути? Или вы имеете в виду, что темы на форуме расположены не удобно? Если да, то для составления структуры форума программы в виде майнд меппингов не очень то полезны. Лучше использовать программы для структуризации элементов а не "мыслей". А еще лучше просто как вы и сказали сделать опрос или же дискусионную тему с предложениями, ибо структура то уже есть. Ее ведь и можно доработать? Как по мне, так изобретать велосипед по новой не самый лучший вариант.

Tiutunnyk писав: - в назвах гілок форуму не вживати Верхній регістр. Або тільки ВЕРХНІЙ, або звичайний.
А можно спросить, откуда у вас такакя информация по правильному дизайну форума? Я читаю много форумов, а не только этот и на вскидку не могу припомнить, чтобы где-то не использовались заглавные буквы в названиях веток. Как по мне, так это ваше личное предпочтение, а не "общее", как вы это выражаете выше.
Tiutunnyk писав: - в кожному форумі першими мають виводитися останні прокоментовані теми.
А вот с этим я полностью согласен. Так как я пользуюсь форумом в освном по поиску новых тем, то не обращал внимания на эту деталь. Но если действительно здесь не показываются первыми новопрокмментированные ветки, то это недочет. Но это тоже мое личное мнение.
Аватар користувача
Tiutunnyk
Повідомлень: 50
З нами з: 18 червня 2018, 20:09
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 22 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Tiutunnyk »

Это очень похоже на то, что требуется людям из гос. устройств. Им во всем нужно видеть правила и четкие понимания, иначе настает ступор и полное оцепенение. Этот форум дает людям возможность выражать свои мысли и так же просить о помощи, если оная понадобится.
Почему форум первый? А почему ему не быть 1м? Вы имеете доступы к статистике форумов генеалогии Украины? Я в этом сильно сомневаюсь, но если уж имеете, был бы рад их прочитать.
Генеалогичный а не дискусионный? А что мешает форуму быть и тем и тем? Вы видите где-то здесь то, что форум запрещает вести дискуссии или же запрещает вести детальные исследования и разрешает только вести дискуссии? Зачем позиционировать форум в "одну калитку"? Вы же понимаете, что у каждого свои интересы и под темой генеалогии все понимают своё. Кто-то ищет родствеников и ему не интересны дискуссии а лишь нужна помощь, а кто-то хочет узнать что-то о своей фамилии и желает лишь пообщатся на эту тему. Согласитесь, как-то ущемлять права пользователей на общение не есть хорошо. Для меня этот форум вообще просто кладезь полезной и инетерсной информации за БЕСПЛАТНО и я не претендую ни на что более.

Опять же про устав. Устав нужен для очерчивания границ. У форума есть правила общения и с моей точки зрения форум все еще в стадии развития, что не дает ему сильно очерченных рамок. Так зачем ущемлять себя? Правил вполне должно хватить.
Кожен серйозний форум має мати і УСТАВ, і все решта. Хто як до чого підходить. Вас можна запросто притягнути до суду за неправдиву інформацію, бо навіть правил у Вас нема. Можна поскаржитися провайдеру, що Ви не є спеціалістами і заблокувати форум. Боронь Боже, звісно, але ваші конкуренти давно могли так зробити.

P/S можете видалити допис.
Слава Україні!!!
------------------------
kampot.org.ua
Aivan
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2016, 16:08
Стать: Чоловік
Подякували: 1 раз

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Aivan »

Tiutunnyk писав: Кожен серйозний форум має мати і УСТАВ, і все решта. Хто як до чого підходить. Вас можна запросто притягнути до суду за неправдиву інформацію, бо навіть правил у Вас нема. Можна поскаржитися провайдеру, що Ви не є спеціалістами і заблокувати форум. Боронь Боже, звісно, але ваші конкуренти давно могли так зробити.

P/S можете видалити допис.
А зачем писать угрозы? Я конечно не специалист в сфере законодательства, но даже мне известно про права пользователей в интернете. И за свю свою жизнь в этом же интернете я не видел ни 1го прецедента, когда ФОРУМ засудили за "не правдивую" информацию. По вашей же логике половину сайтов интернета можно засудиить. Если вы верите в то, что провайдер заблокирует ресурс за то, что там не описан устав, то мне действительно жаль, что вы не понимаете разницу между реальным законодательством и почти полным его отсутвием в сфере IT.
Насчет правил. Мне кажется, что вы даже не осмотрели самую 1ю ветку форума. Помогу вам http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=3&t=2
Так как я писал ранее, что не являюсь активным пользователем и лишь читаю информацию, которую предоставляет форум, то я удаляюсь из общения и желаю всем участникам дискусси доброго времени суток.
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Vitaly Savitar »

Aivan писав:
Tiutunnyk писав: Кожен серйозний форум має мати і УСТАВ, і все решта. Хто як до чого підходить. Вас можна запросто притягнути до суду за неправдиву інформацію, бо навіть правил у Вас нема. Можна поскаржитися провайдеру, що Ви не є спеціалістами і заблокувати форум. Боронь Боже, звісно, але ваші конкуренти давно могли так зробити.

P/S можете видалити допис.
А зачем писать угрозы? Я конечно не специалист в сфере законодательства, но даже мне известно про права пользователей в интернете. И за свю свою жизнь в этом же интернете я не видел ни 1го прецедента, когда ФОРУМ засудили за "не правдивую" информацию. По вашей же логике половину сайтов интернета можно засудиить. Если вы верите в то, что провайдер заблокирует ресурс за то, что там не описан устав, то мне действительно жаль, что вы не понимаете разницу между реальным законодательством и почти полным его отсутвием в сфере IT.
Насчет правил. Мне кажется, что вы даже не осмотрели самую 1ю ветку форума. Помогу вам http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=3&t=2
Так как я писал ранее, что не являюсь активным пользователем и лишь читаю информацию, которую предоставляет форум, то я удаляюсь из общения и желаю всем участникам дискусси доброго времени суток.
Користувач мав на увазі, що це не просто форум, а ГЕНЕАЛОГІЧНИЙ РЕСУРС. Це серйозний статус. Але скажу про себе - як модератор, намагаюсь давать в більшості перевірену інформацію, якщо це справка по прізвищу, або інша конкретна інформація.

Також, погдужсь з Іваном, що дуже мало випадків було, коли сайт притягували до суду. Але вони є. Я, особисто, на своєму сайті spadok.org.ua, знаючи наше законодавство, вже прописав всі юридичні пункти, а головне: що сайт виконує просто роль носія, і не несе відповідальність за будь-яку викладену інформацію - її формують самі відвідувачі і користувачі інтернету. Тому, якщо подавати в суд на сайт - то тоді треба подавати на весь інтернет, а це вже бегзлуздо.

В чомусь також правий шановний Григір Тютюнник. Але не у всьому. Новоприбулець завжди має бути чемним) Це обов'язкове правило.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення ukrgenealogy »

З другої теми
Vitaly Savitar писав:Ця гілка не претендує на окремий розділ. Її краще винести в розділ МІСТА, або в розділ ЕТНОЛОГІЯ. Тема міщан етнографічного характеру: як одягалися, у що вірували, що їли і так далі. Це все класична етнографія (етнологія, антропологія).
Логіка структири форума така: прізвища, населені пункти та архіви - це основа, фундамент. Це те що іде першим коли людина приймає рішення зайнятися пошуком родоводу. Навіть архіви не настільки важливі коли мова іде про пошук молодше 75 років.
У нас новачок - це КОРОЛЬ. Його потреби - приорітет.

Досвід показує, що більшість людей, приходячи на форум, пишуть що такі і такі, жили там і там, де знайти про них інформацію? І лише потім, після збору поверхової інформації про місцевість і час, можливо і прийде любов до етнології.

Багато тем знаходяться на перетині, важко визначитися до якої конкретно тематики вони відносяться. Приклад Військові і Війни з Абетки. Там люди, там події загалом - тематика одна.

Абетка - це алфавітне сховище якого немає ще на жодному форумі тому її призначення ще не до кінця пойнято (якщо взагалі).
В "Абетці" є місце всім темам по ключовому слову - така собі фахова форумна вікіпедія (що буде згодом).
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення АннА »

Цвіркун писав:Вопросы форума нужно было вынести в отдельную ветку, очень сложно было найти. Так как на фронтальной части только "Работа форума" и "Общие правила".
Ось повідомлення що сьогодні було написано в цій темі
Vanda писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка де можна знайти якого віросповідання була церква Зішестя Святого Духа в с.Великі Лісівці Сквирського повіту Київської губернії у 1898 році.
Я особисто дуже на нього чекала, бо це було прогназоване, що воно тут опиниться. 8)
Нагадаю ще про стару дискусію модераторів, що робити з адміністративним розділом, він же не має прямого відношення до генеалогії та пошуків, але він також дуже важливий? Залишати його вгорі чи убрати геть вниз? :Search:
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Відповісти

Повернутись до “ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей