Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Дорожинка , село,Ольшанський р-н,Кіровоградська обл.,Україна

У цьому селі/Цим селом/Це село

Народився і живу
0
Немає голосів
Народився, але не живу
0
Немає голосів
Жили мої батьки
0
Немає голосів
Жили декілька поколіннь моїх пращурів
0
Немає голосів
Жило більше 7 поколіннь моїх пращурів
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
Є зв'язок моїх пращурів з цим селом
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів

Всього голосів : 0

Подякував (-ла): 11 раз.
Подякували: 10 раз.
Стать: Чоловік

Re: Дорожинка , село,Ольшанський р-н,Кіровоградська обл.,Україна

Повідомлення Dr_Livsi » 15 травня 2017, 13:29

Сивий!
Сам я з Вільшанки, але одна моя прапрабабця Ксенія Лаврентівна (можливо, Сільвестрівна)
родом з конгломерату Юзефпіль-Березова Балка-Дорожинка.
За сімейними переказами, її дівоче прізвище Скарженюк або Скаржинська. Ще є рідня в тих селах на прізвище Цюпко.
Родовід по інших гілках дотягнув до середини 18 століття, а тут складно все, документів мало збереглося.
Скани, викладені вище - це для зразку, чи у Вас є повні копії сповідальних розписів даних церков?
Востаннє редагувалось Dr_Livsi в 17 червня 2017, 20:58, всього редагувалось 1 раз.
Божан, Балєв, Баргаров, Барзиков, Боєв, Буртаченко, Драгін, Друмов, Дудніченко, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Команов, Лихобаба, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Семенов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Федоров, Чернов

Повідомлення Dr_Livsi » 15 травня 2017, 13:37

З 1699 по 1793 - Богопільський ключ Брацлавського воєводства.
Книга Валентини Іщенко "Промовляє історія: нариси історії сіл Березова балка, Дорожинка та Йосипівка" - найвичерпніша праця по історії вказаних сіл на сьогодні.
Божан, Балєв, Баргаров, Барзиков, Боєв, Буртаченко, Драгін, Друмов, Дудніченко, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Команов, Лихобаба, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Семенов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Федоров, Чернов

Подякував (-ла): 57 раз.
Подякували: 217 раз.

Повідомлення Сивий » 15 травня 2017, 14:19

Dr_Livsi написав:Сивий!
Сам я з Вільшанки, але одна моя прапрабабця Ксенія Лаврентівна (можливо, Сільвестрівна)
родом з конгломерату Юзефпіль-Березова Балка-Дорожинка.
За сімейними переказами, її дівоче прізвище Скарженюк або Скаржинська. Ще є ріня в тих селах на прізвище Цюпко.
Родовід по інших гілках дотягнув до середини 18 століття, а тут складно все, документів мало збереглося.
Скани, викладені вище - це для зразку, чи у Вас є повні копії сповідальних розписів даних церков?

Ні повних сповідок немає.Копіював ті листи на яких були мої предки.Ви можете в Хмельницькому опрацювати і сповідки і метрики,правда метрик кіт наплакав.Сповідки там оцифровані,сідаєш в читальній залі і переглядаєшь скільки хочеш.
А книжку про ті місця,де можна найти і що там є?Якими джерелами авторка користувалася?
Ви вже покинули Кіровоград? Ми з Вами контактували на другому форумі про Лас-Пальмас.

Повідомлення Dr_Livsi » 15 травня 2017, 14:40

На інших форумах не контактували, там я під цим же ніком.
У Кропивницькому буваю час від часу, директор дозволяє робити копії документів.
Книжку написала директор (вже колишній) Березовобалківського музею на основі архівних матеріалів.
Цікаві моменти про міграції в краї початку і середини 18 століття. Купити можна у сільраді, там ще залишалося кілька екземплярів. Можливо, у самої Авторки ще є.

Подякував (-ла): 57 раз.
Подякували: 217 раз.

Повідомлення Сивий » 21 жовтня 2017, 21:30

Жураковські Березової балки приход с.Дорожинка http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=26&t=275&p=14023#p14023

Поперед.

Повернутись до Літера Д

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]