Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.обл)

У цьому селі/Цим селом/Це село

Народився і живу
0
Немає голосів
Народився, але не живу
0
Немає голосів
Жили мої батьки
0
Немає голосів
Жили декілька поколіннь моїх пращурів
0
Немає голосів
Жило більше 7 поколіннь моїх пращурів
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
Є зв'язок моїх пращурів з цим селом
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення Колосятко »

51Зображення
52Зображення
53Зображення
54Зображення
55Зображення
56Зображення
57Зображення
58Зображення
59Зображення
60Зображення
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення Колосятко »

61Зображення
62Зображення
63Зображення
64Зображення
65Зображення
66Зображення
67Зображення
68Зображення
69Зображення
70Зображення
71Зображення
72Зображення
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення Колосятко »

**********від мене велика подяка і пончик буде тому добродію, хто допоможе побачити тут Панчук або Данильчик/Данильчук фамілії******
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення D_i_V_a »

Колосятко писав:(які я в паніці фоткала бо не могла концетруватись в архіві)
**********від мене велика подяка і пончик буде тому добродію, хто допоможе побачити тут Панчук або Данильчик/Данильчук фамілії******
Почитайте тут мої спогади про перші походи до архіва та перші стикання зі старими шрифтами... сьогодні дуже смішно читати це :lol: , а тоді було відчуття якщо не паніки то великого незадоволення, що ось вони... в руках, а зрозуміти неможливо... :lol: :lol: :lol:

Вам поталанило! Бо можна безкоштовно зробити фотки та комфортно сидіти вдома та відшукувати своїх.
Ще доповню до своїх вражень по роботі з документами. Коли і у мене нарешті з'явилися копії вдома, то - перші 2-3 сторінки очі тільки звикають до почерку. Читається важко, але потім вже знаєш як писар закручує ту чи іншу букву і все іде як по маслу. То я взяла звичку доходячи до останньої сторінки, коли вже все читаю добре, повертатися до тих перших і віднаходити своїж помилки :o

Виходячи з того, що Ви, пані Колосятко, виклали всю сповідку, то це нам роботи до вересня :lol: (бо будем іти тихим сапом), а Вам треба швидше.
То зробимо так - я "перекладу" сьогодні першу сторінку, а потім будети Ви це робити і викладати те що получиться, ну а ми вже всі (у кого буде час і бажання) будемо допомагать та виправлять. Ось побачите, що під кінець сповідки Вам допомога вже не буде потрібна.
То Ви оцифровуючи сповідку зробите велику справу для майбутніх пошуковців, адже у них будуть такіж самі "проблеми" з пошуком своїх :lol: :lol: :lol:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення Колосятко »

D_i_V_a писав:
Колосятко писав:(які я в паніці фоткала бо не могла концетруватись в архіві)
**********від мене велика подяка і пончик буде тому добродію, хто допоможе побачити тут Панчук або Данильчик/Данильчук фамілії******
Почитайте тут мої спогади про перші походи до архіва та перші стикання зі старими шрифтами... сьогодні дуже смішно читати це :lol: , а тоді було відчуття якщо не паніки то великого незадоволення, що ось вони... в руках, а зрозуміти неможливо... :lol: :lol: :lol:

Вам поталанило! Бо можна безкоштовно зробити фотки та комфортно сидіти вдома та відшукувати своїх.
Ще доповню до своїх вражень по роботі з документами. Коли і у мене нарешті з'явилися копії вдома, то - перші 2-3 сторінки очі тільки звикають до почерку. Читається важко, але потім вже знаєш як писар закручує ту чи іншу букву і все іде як по маслу. То я взяла звичку доходячи до останньої сторінки, коли вже все читаю добре, повертатися до тих перших і віднаходити своїж помилки :o

Виходячи з того, що Ви, пані Колосятко, виклали всю сповідку, то це нам роботи до вересня :lol: (бо будем іти тихим сапом), а Вам треба швидше.
То зробимо так - я "перекладу" сьогодні першу сторінку, а потім будети Ви це робити і викладати те що получиться, ну а ми вже всі (у кого буде час і бажання) будемо допомагать та виправлять. Ось побачите, що під кінець сповідки Вам допомога вже не буде потрібна.
То Ви оцифровуючи сповідку зробите велику справу для майбутніх пошуковців, адже у них будуть такіж самі "проблеми" з пошуком своїх :lol: :lol: :lol:
пропоную іншу схему - я напишу все що розумію, а що не розумію то буду *** позначати... а Ви підказуйте хто що може (буду дописувати замість ***)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення D_i_V_a »

Домовились!
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення D_i_V_a »

Вибачаюсь, не побачила, що вже давно все написано :oops: :(
Колосятко писав:1. Приходской священникь Василій *** Грабовській
жена его Елена Николаева
2. дети ихь Александрь
Александра
3. Указный довчень Ананія Іосифовь Левицкій ???
мать его Іулияна Иванова
дочь ее Александра
4. Заштатный довчень Василій Ивановь Змислинакій ???
Василий θеодоров Грабовский
Указний дьячек Анания Левицкий
а ось заштатного дьячка прізвище прочитать не можу - Зелинский? Злислинский? - не зрозуміло
Востаннє редагувалось 30 червня 2017, 17:53 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення D_i_V_a »

Колосятко писав:жена его Алисія
дети ихь Сімсонъ???
Іуліана
-----------------
воспитание ихь домашнее
-----------------
6. Василий Евфимиевъ ***
жена его Пелагия Яковлева
синовья ихь Михаилъ
Емиліенъ ???
Вперше зустрічаю ім'я Алісія (все буває колись уперше ;) )
Сімеон (ми вже говорили)
-----------
Военные их домашние (в моїх сповідках писали- И их домашние)
-------------
Прізвище Василія також прочитать не можу :oops:
2-й син ЕмеліЯн
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення Колосятко »

D_i_V_a писав:
Колосятко писав:
дякую виправила. при можливості заглядайте ще
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Коричинці, село, Деражнянського р-ну, Хмельницької обл. (раніше Кам'янець-Поділ.

Повідомлення D_i_V_a »

Колосятко писав: однодворцо*****
Іосиф Іосифовъ Жегацкій ??? рымского обряда
жена его Марія Иванова
дети ихъ Григорый
Анна
Мар***???
Николай Александровъ Затунський???
жена его Марія Максимова
дети ихь Григорій
Иванъ
*** а?
Тимофей Михайловъ *** рымского обряда
жена его Марія Игнатиева
однодворцы и их домашние (ось тут є тема про однодвірців, але зовсім мало написано http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=211&t=911, в даному випадку - це декласована шляхта)
по Жегацькому - бачиться все можливе - Жеюцький, Жлоцький...
дочка у нього Марθа
Николая Александрова читаю як Затужный, але не впевнена
дочка у нього θекла
Тимофей Михайлов Шафранський (треба Леші сказать, у нього начеб то Шафранські в роду є, нехай подивиться може його?)
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Літера К”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей