Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Трилі́си,село, Фастівський р-н, Київська обл, Україна

У цьому селі/Цим селом/Це село

Народився і живу
0
Немає голосів
Народився, але не живу
0
Немає голосів
Жили мої батьки
0
Немає голосів
Жили декілька поколіннь моїх пращурів
1
33%
Жило більше 7 поколіннь моїх пращурів
0
Немає голосів
Досліджую
1
33%
Цікавлюсь
1
33%
Є зв'язок моїх пращурів з цим селом
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів

Всього голосів : 3

Онлайн

Подякував (-ла): 4013 раз.
Подякували: 1746 раз.
Стать: Жінка

Re: Трилі́си,село, Фастівський р-н, Київська обл, Україна

Повідомлення D_i_V_a » 09 липня 2018, 13:37

З другої теми, щось я пропустила це повідомлення, воно явно сюда, або в Зубарі ;)

Aushanbibi написав:
D_i_V_a написав:
alex1952 написав:... ученикъ Константинъ Зубчевский........
Тільки що в другій темі прозвучало питання і відповідь буде ---- так, дійсно, повідомлення з конкретним прізвищем треба писати в своїй темі, бо воно тут загубиться.

У 2016 році про прізвища Зубрицький, Зубчевський і Зубковський була дискусія http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=27&t=981#p3779.
Справа у тому що у пана Василя є в роду Зубчевські (Зубковські), а мого Зубрицького в деяких документах теж писали Зубчевський.
То окремої теми по Зубчевським ще не створили, але не всякий може прив'язати ці прізвища одне до одного.
ТО може Ви створите тему по Зубчевським з цим повідомленням? Нехай буде і така, тим паче що повіт інший...

Давно помічав і задавався питанням, чому Зубчевський Зубковський і т.д. Якщо в Трилісах цлий рід, навіть не рід, РОДИЩЕ Зубарських! І наш Зубрицький теж у такій формі зустрічався ;)
А поруч ще й село - Зубарі :D

Я думаю,варто лише пошукати в цьому напряму і випливе наш Зубрицький в Трилісах народжений або звідти його рід ;)
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Онлайн

Подякував (-ла): 4013 раз.
Подякували: 1746 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 30 липня 2018, 11:51

Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 1109 раз.
Подякували: 820 раз.

Повідомлення в36 Ольга » 20 жовтня 2018, 10:45

РГИА, 802 - 1- 4708 – Ведомости о начальствующих, учащих и учащихся в семинариях и низших училищах Киевской епархии 1827г.

Среднее отделение. Андрей Осиневич, еп. Киевской, уезда Васильковскаго, села Трилес церкви Успенской св-ка Гавриила сын. 22 года, поступил 6 сентября 1818 года, способностей хороших, прилежания неослабнаго, поведения весьма хорошаго, разряд 1, поступил в высшее отд, на своем содержании.

Поперед.

Повернутись до Літера Т

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Aicaoccug, Balymba, Bing [Bot], D_i_V_a, Falcon, Google [Bot], Google Adsense [Bot], sergm, ukrgenealogy, Ярина