Робота з плівками

Відповісти
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Робота з плівками

Повідомлення D_i_V_a »

До цього часу ще ніколи не працювала з плівками...
2018 рік, ДАКО, пошук інформації по 30-х роках...

ЖАХ!!!

Отримала 2 плівки. Спитали мене, чи колись я з ними працювала, на що відповіддю було "ні". Пояснили коротко. Потім декілька раз були питання - а ви це знаєте? На що я відповідала - а хто мені про це казав?
То може краще написать інструкцію та давати її людині в руки? Або повісити на стінці перед носом - прочитай перед роботою? Всього ж десь 5 правил.
Колись давно працювала з мормонівськими плівковими апаратами і думала що то був жах. А виявляється українські апарати 21 століття в 2018 році де від перегляду болять руки, бо все на весу, все їздить, лежить не ровно і совається, де закладен складений папірець щоби затримати процес зповзання під вагою... де немає нічого стабільного і немає куди всунути катушки...

ЖАХ, ЖАХ, ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Я не вірю, що в архіві немає грошей. НЕ ВІРЮ!!! Якби працівники цього архіва сами кожного дня працювали би з цими апаратами... якби директор цього архіва кожного дня на п'ять хвилин сідав би за цей аппарат... то давно би вже стояли нормальні агрегати...

Рядом зі мною, на другому такому монстрі, "приземлився" справжній німець. Молодий, і навіть дуже молодий, і якого дива він тут опинився? З перкладачем. Хтось йому допомогав - може досвічений пошуківець, може проста людина, бог його знає...
Мені було соромно... за ці монстри кам'яного віку, за цю техніку і ці знущання над людьми...

Через 2,5 години була зла як пантера. Нічого не знайшла, бо на першій не було моєї інформації, а я всі сили віддала на її передивляння. Другу пробігла і мабуть вже просто нічого не бачила, бо навіть для очей така напруга - це також випробування.
Думкою було тільки - якщо інформація добувається такою питкою, то хай вона горить...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “УКРАЇНА-архіви”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей