Трасіух

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Трасіух

Повідомлення D_i_V_a »

Aushanbibi писав:Ваші предки були дворянами...треба шукати!
Спробуєм :D !
У довіднику Лисенка/Чернецького таких немає... :roll:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Трасіух

Повідомлення Aushanbibi »

А чому він там повинен бути? Може коріння прізвища ідуть з Мінської губернії, чи Курської. Я написав, дворянами, а не шляхтою. ;)
Вислоухи(Wysłouch) - точно з Мінської, як і Пиотухи. Може і Трасе(і)ухи звідти?
Зображення
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Трасіух

Повідомлення D_i_V_a »

Aushanbibi писав:А чому він там повинен бути?...
Бо спочатку треба проясняти питання шляхти. Спочатку була шляхта, а потім дворяни. Навіть по козацькій лінії, те що мені потрапляло у очі, то дворянство отримували шляхетські покозачені родини. Буду дуже рада, якщо хтось наведе приклад надання дворянства козацькому роду, без того що вони до того були шляхтою ;)
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Трасіух

Повідомлення D_i_V_a »

ТрасСер писав:Мій дід Трасіух Василь Пилипович народився у 1925 (1926) році в с. Глядки, зараз Волочиський район Хмельницької області...
Мене дуже цікавить саме якісь відомості про Пилипа Трасіуха і його брата (можливих братів). Дізнатись щось самостійно мені не вдалось.
Як це не вдалося? Чому не вдалося?
То давайте разом....

Раджу створити по Глядкам, а може і по тим двом іншим селам, теми в географічному розділі. Ось тут підказують як це робиться. Для чого, сподіваюсь це питання у Вас не стоїть... Для викладення там інформації по селу, одним з головних є інформація про метричні книги і сповідні росписи. Де вони зберігаються і за які роки є.

Якщо Василь Пилипович був першою дитиною, то віднімайте 20 років і це буде приблизно крайній рік його народження. Якщо останьою дитиною, то віднімайте 40 років.

Після цього починаєте робити запити в архів, в той де зберігаються метричні... Чи ви вже це робили?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ТрасСер
Повідомлень: 6
З нами з: 08 серпня 2017, 23:10
Стать: Чоловік
Подякували: 10 разів

Re: Трасіух

Повідомлення ТрасСер »

Наразі був відсутнім і доступу до інтернету не мав.
Проблема у тому, що до створення Хмельницької області (до 4 лютого 1954 року — Кам'яне́ць-Поді́льська. Утворена 22 вересня 1937 року постановою ЦВК СРСР з центром у місті Кам'янці-Подільському). На початку XX століття північна частина Хмельницької області входила до складу Волинської губернії, зокрема Заславського повіту, Старокостянтинівського повіту.
До того ж, деякі населені пункти теперішньої Хмельницької області утворювали більшість волостей у складі Острозького повіту (із 15 — 9) з центрами село Ганнопіль, село Довжки, село Кунів, містечко Ляхівці (нині Білогір'я), село Переросле, село Плужне, село Семенів, село Старий Кривин, село Уніїв (нині — Ставищани Білогірського району), а також Новоград-Волинського повіту з центрами містечко Берездів, містечко Остропіль, містечко Полонне, та Кременецького повіту з центрами містечко Ямпіль і село Святець.
Плутанина повна і саме із селами в яких проживали мій прадід і його брат. Маю відомості, що вони були прийшлими. А звідки? Напевно лише Бог знає.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Трасіух

Повідомлення D_i_V_a »

ТрасСер писав:...Проблема у тому, що до створення Хмельницької області (до 4 лютого 1954 року — Кам'яне́ць-Поді́льська. Утворена 22 вересня 1937 року постановою ЦВК СРСР з центром у місті Кам'янці-Подільському). На початку XX століття північна частина Хмельницької області входила до складу Волинської губернії, зокрема Заславського повіту, Старокостянтинівського повіту.
До того ж, деякі населені пункти теперішньої Хмельницької області утворювали більшість волостей у складі Острозького повіту...
Плутанина повна і саме із селами в яких проживали мій прадід і його брат. Маю відомості, що вони були прийшлими. А звідки? Напевно лише Бог знає.
Десь в якійсь темі я вже про це чула... Про це вже говорилось...
Леша, це до тебе здається... Чи немає часом у Вінницькому архіві бодай хоч по одному селу чого-небуть?...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Т”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей