Тарасенко

Це прізвище

Отримав при народженні
2
40%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
1
20%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
2
40%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 5

Аватар користувача
vika.sonechko
Повідомлень: 23
З нами з: 15 серпня 2017, 15:24
Стать: Жінка
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 14 разів

Тарасенко

Повідомлення vika.sonechko »

Шукаю прабабусю Строну (Тарасенко) Устинію Микитівну, 1880 р.н. В РаЦСі є запис про одруження її з Строною Самсоном Микитовичем і це все. З чого почати?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Тарасенко

Повідомлення SNIGURIVNA »

vika.sonechko писав:Шукаю прабабусю Строну (Тарасенко) Устинію Микитівну, 1880 р.н. В РаЦСі є запис про одруження її з Строною Самсоном Микитовичем і це все. З чого почати?
Можна зробити запит у архів тієї області, до якої належить населений пункт, де народилася Ваша родичка, щоб подивилися по метриці за 1880 рік запис про її народження.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
vika.sonechko
Повідомлень: 23
З нами з: 15 серпня 2017, 15:24
Стать: Жінка
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 14 разів

Re: Тарасенко

Повідомлення vika.sonechko »

Метрики на жаль відсутні.
Аватар користувача
vika.sonechko
Повідомлень: 23
З нами з: 15 серпня 2017, 15:24
Стать: Жінка
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 14 разів

Re: Тарасенко

Повідомлення vika.sonechko »

Знайшла сестру Устинії Микитівни Ксенію Микитівну (1893).В її актовому запису про народження віднайшла батьків: Тарасенко Микита Мефодійович та Тетяна Анисимівна. Але про них згадки по Карлівці вже не знайшла.
На 1862 рік був Тарасенко Трохим, але зв’язку з Мефодієм ніякого.
(Фамилии из описи семейных участков местечка Карловки (на 1862 год): Трофим Тарасов Тарасенко)
З ЦДІАУК відповідь: такого прізвища не знайдено по м.Карлівка...
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Тарасенко

Повідомлення в36 Ольга »

vika.sonechko писав:З ЦДІАУК відповідь: такого прізвища не знайдено по м.Карлівка...
Есть версия : они могли быть жителями ближайшей деревни, поэтому в Карловке не найдены. Ведь в деревнях не было церквей, и жители деревень крестились-венчались-отпевались в ближайшей церкви села Карловка.
А архиву вами было дано задание искать в Карловке, поэтому только Карловку и проверили.

И еще одна версия: они могли жить в Карловке, но не в те годы, которые архив проверял для вас.
Востаннє редагувалось 09 жовтня 2017, 10:50 користувачем в36 Ольга, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Тарасенко

Повідомлення в36 Ольга »

vika.sonechko писав:Метрики на жаль відсутні.
А исповедные ведомости сохранились?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Тарасенко

Повідомлення в36 Ольга »

vika.sonechko писав: В РаЦСі є запис про одруження її з Строною Самсоном Микитовичем і це все. З чого почати?
Вы все до единого слова прочли в этой записи? В ней могут находиться очень хорошие подсказки, место жительства, например. Если не все прочли, то давайте запись сюда, будем расшифровывать вместе.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Тарасенко

Повідомлення D_i_V_a »

vika.sonechko писав:...
На 1862 рік був Тарасенко Трохим, але зв’язку з Мефодієм ніякого.
(Фамилии из описи семейных участков местечка Карловки (на 1862 год): Трофим Тарасов Тарасенко)
З ЦДІАУК відповідь: такого прізвища не знайдено по м.Карлівка...
Ой щось не подобається мені таке словосполучення як Трохим Тарасович Тарасенко... Чому? Бо маю досвід по своїй парафії, що в такому випадку був перехід на прізвище по імені батька або діда. Тобто Вам зараз треба відшукать ще сім'ї де були Трохими, та співставити їх з Вашими. Якщо співпадіння з кимось тоді Ви побачити старе родинне прізвище, було таке в ті часи.
І ще треба перевірити, чи не писали одні писарі Трохим, а інші Мефодій. Маю досвід що в один рік в різних документах мою пра...бабцю писали Феклею та Тетяною.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Онлайн
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Тарасенко

Повідомлення Вернер »

Дзвін (Біла Церква) №8 від 24.02.1942, сторінка 2
Загублені та вкрадені документи вважати недійсними
Пашпорт на ім'я Тарасенко Лукії Яківної, народження 1909 р.
Час плине
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Тарасенко

Повідомлення SNIGURIVNA »

vika.sonechko писав:Знайшла сестру Устинії Микитівни Ксенію Микитівну (1893).В її актовому запису про народження віднайшла батьків: Тарасенко Микита Мефодійович та Тетяна Анисимівна. Але про них згадки по Карлівці вже не знайшла.
Ну, можна зробити висновок про імовірний час укладення шлюбу, маючи запис про дитину 1893 року, і пошукати його, якщо є метричні за попередні роки. Запис дав би уявлення про те, чи був Микита Мефодієвич місцевим, про дівоче прізвище Тетяни і, можливо, про їх вік на момент вінчання, що б дало роки народження.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Відповісти

Повернутись до “Т”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей