Фредлев, Фредлов, Фрыдлув

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
1
100%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 1

Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Фредлев, Фредлов, Фрыдлув

Повідомлення viapolka »

Еще одна девичья фамилия второй трижды пра бабули, аналогов на русском и украинском встретить не удалось. Нашла как пишется по шведски Fredlöf Elisabet
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Фредлев, Фредлов, Фрыдлув

Повідомлення viapolka »

Фридель, Фредлёв, Фриделёв, Фруделёв, Фриделей - варианты написания из метрик...
Востаннє редагувалось 05 вересня 2017, 23:12 користувачем viapolka, всього редагувалось 1 раз.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Фредлев, Фредлов, Фрыдлув

Повідомлення viapolka »

Нашла пока двух сестер. одна в замужестве Юзефович (моя 4праба) и вторая в замужестве Осецкая Генрика...
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Фредлев, Фредлов, Фрыдлув

Повідомлення viapolka »

происхождение от Фрыдло - польская фамилия, так настаивает один из участников другого ресурса.
По ДНК нашлись родственники в Лос-Анджелесе с написанием Friedlob. Также на майхэритаж был найден документ, фамилия написана как Friedloof, предполагаю, что данная Elizabeth 2х лет от роду моя прапрапра. Одно но происхождение фамилии не сочетается с их немецким местом происхождения, а также с ними приписан некий Генри Миллер, фамилия которого явно немецкая. Как вариант Генри мог быть братом Эльвы (что за имя...)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Фредлев, Фредлов, Фрыдлув

Повідомлення D_i_V_a »

viapolka писав:... фамилия написана как Friedloof, предполагаю, что данная Elizabeth 2х лет от роду моя прапрапра. Одно но происхождение фамилии не сочетается с их немецким местом происхождения, а также с ними приписан некий Генри Миллер, фамилия которого явно немецкая...
Я ще попитаюсь декого, але мені здається, не зважаючи на запис Germany, що йдеться про англійську родину. Це loof на кінці, та ім'я Генрі - це типово англійське. Може йдеться про понімечених англійців або про мішану родину?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Фредлев, Фредлов, Фрыдлув

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:Я ще попитаюсь декого...
Попиталась...
Як і всюди, любов до американізмів/англіцізмів є всюди, також і в німецьких землях. На півночі Німеччини, через близькість туманного альбіону, можна зустріти ім'я Генрі. Німецька форма імені - Хайнріх.
Форма прізвища Friedlob є чисто німецькою. Двоскладове слово, першу частину перекладемо як "мир, спокій", а другу як "хвала".
Friedloof (на диво) в залежності від діалєкту, може також бути повністю німецьким прізвищем.
Тобто перша частина слова - фрід - є взагалі типовою для німецької мови.
Друга частина, подвійна голосна - луф(англ), або лооф(нім) - в німецькій мові є типовою ознакою півдня німеччини.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Фредлев, Фредлов, Фрыдлув

Повідомлення viapolka »

[quote="D_i_V_a"][/quote]
Спасибо большое! Это гораздо больше похоже на истину, не смотря на мои большие проценты польского происхождения, фамилия вызывала у меня большой диссонанс, для польского Фрыдло как-то уж слишком красивые вариации типа Фридель, Фриделёв, ну и самая некрасивая конечно это Фрыдлувъ. не знаю конечно что реально истина, потому как выяснить это я врядли смогу, но чисто эстетически мне не нравится грубое Фрыдло :D
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Відповісти

Повернутись до “Ф”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей