Поможіть

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

Юлія Дударенко писав:... Посылала запросы в Ровенский и Луцкий архивы, но их ответ был один - метрических книг с деревни к ним не поступало..
Чи була в селі церква, чи це був присілок?
Зустрічала ситуацію коли відповідь з архівів була така сама і архіваріуси не вважали за потрібне пояснити людині, що їй треба довідатися до якої церкви люди були приписані. Тоді запит треба робити по іншому селу
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Юлія Дударенко
Повідомлень: 2
З нами з: 26 вересня 2018, 11:02
Стать: Жінка

Re: Поможіть

Повідомлення Юлія Дударенко »

Как в таком случае можно найти подтверждение в Польше в каком полке он служил если мне приходил один и тот же ответ из Варшавского Военного архива, что такой человек не служил ?
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Поможіть

Повідомлення al_mol »

Вы скорее всего, не правильно задаете вопрос, Ваш предок , вероятнее всего служил в Польской армии до 1939- срочную службу....А Вы запрос делаете за время второй мировой...
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
Zarik
Повідомлень: 16
З нами з: 03 березня 2017, 23:17
Стать: Жінка
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 17 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Zarik »

Добрый день! У меня нет никакой информации о роде по линии бабушки. Я знаю только дату и место ее рождения. Когда она была ребенком, их семью раскулачили, забрали дом и все имущество, семью разделили и выслали в Украину и Казахстан. Все члены семьи кроме бабушки погибли и вся информация была потеряна.
Я делала запрос в областной архив по месту их жительства, но информации о раскулачивании данной семьи у них нет. Также не сохранились метрические книги и другие источники генеалогической информации за нужные мне годы.
Сейчас существует село в котором жили мои предки и откуда были высланы. Есть ли смысл сделать запрос в сельсовет? Могут у них сохраниться домовые книги и какая-либо информация по раскулачиванию в 1920-е годы?
Востаннє редагувалось 14 жовтня 2018, 10:26 користувачем Zarik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Поможіть

Повідомлення al_mol »

Zarik писав:..... Есть ли смысл сделать запрос в сельсовет? Могут у них сохраниться домовые книги и какая-либо информация по раскулачиванию в 1920-е годы?
смысла нет, книги ведутся с 1945... а вот просмотреть документы сельсовета и райисполкома за 20-е года, в областном архиве- стоит
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
dmitboril
Повідомлень: 2
З нами з: 30 жовтня 2018, 11:28
Подякували: 1 раз

Re: Поможіть

Повідомлення dmitboril »

Добрый день. Ищу историка, краеведа или архивиста для поиска сведений о родственниках в Винницком архиве. Подскажите, пожалуйста, к кому можно обратиться? :)
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Поможіть

Повідомлення al_mol »

dmitboril писав:Добрый день. Ищу историка, краеведа или архивиста для поиска сведений о родственниках в Винницком архиве. Подскажите, пожалуйста, к кому можно обратиться? :)
Что хотите просмотреть?
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
Kostyntunivna
Повідомлень: 115
З нами з: 24 березня 2018, 09:52
Стать: Жінка
Звідки: Україна, Донецька область
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 32 рази

Re: Поможіть

Повідомлення Kostyntunivna »

Підкажіть, будь ласка. В якому архіві є документи по Таращанському повіту Київської губернії до 1790 року. Таращанський повіт виник в 1800 році. Мабуть до 1790 року це було Білоцерківське староство. Дякую
Шакула - (с.Вихолки Чернігівська губ.)
Пащенко - (сл.Одринка Харківська губ.)
Чайковські - (с.Янишівка Київська губ.)
Кравченко - (с.Ст. Михайлівка Катеринославсбка губ.)
Аватар користувача
Ярило
Повідомлень: 14
З нами з: 08 березня 2017, 19:17
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 6 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Ярило »

Маю таку загадку. У сповідалці 1872 року в одному із сіл Подільської губернії шукаю 6-літню Анісію Іванівну (припустимо, що вік точний, по-батькові - не підлягає сумніву) - нема навіть близько! Глянув по-інерції ще присілок: знаходжу єдину дитину Анісію шести років, причому Іванівну!!! Відразу відкинув цей варіант, розцінивши його як прикрий збіг, бо в родині завжди говорили, що вони родом саме із села!!! Але що цікаво, у сповідалці 1861 року відсутні близько 15 родин (в т.ч. ця сім'я), які в 1872 році записані наприкінці присілка. Може, це якісь переселенці чи хуторяни, котрі з'явилися після реформи і жили в селі або поблизу, а дяк, щоб не ламати старий порядок, записав їх наприкінці сповідалки як мешканців присілка чи ще щось... Анісія - це рідна сестра моєї прапрабабці і, можливо, остання зачіпка, щоб встановити їхній рід. Буду вдячний за будь-який коментар і пораду!
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

Ярило писав:...Глянув по-інерції ще присілок: знаходжу єдину дитину Анісію шести років, причому Іванівну!!! Відразу відкинув цей варіант, розцінивши його як прикрий збіг, бо в родині завжди говорили, що вони родом саме із села!!! Але що цікаво, у сповідалці 1861 року відсутні близько 15 родин (в т.ч. ця сім'я), які в 1872 році записані наприкінці присілка. Може, це якісь переселенці чи хуторяни, котрі з'явилися після реформи і жили в селі або поблизу...
Відкидать таку знахідку неможна. Ім'я Анисія рідке, мені ще жодного разу не траплялось.
А як Вам така версія - вони жили в селі, потім пішли на хутір, може щось не заладилось і повернулись знову в село...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 11 гостей