Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Незламані

Подякував (-ла): 3679 раз.
Подякували: 1645 раз.
Стать: Жінка

Re: Незламані

Повідомлення D_i_V_a » 11 листопада 2016, 19:57

al_mol написав:Я так не вважаю, по-перше то що в 1928 вони пишуть на начальника частини, це можливо номер Політчастини...
Я вже знаю про масові вбивства радянських військ безпосередньо перед відступом, я дивилась док фільм про таке ж у Львові.

Про самий напис на документі - я ж кажу, що не знаю... Ти з документом працюєш, мабуть, тобі видніше...

Але, я маю досвід роботи з метричними книгами з кінця ХІХ ст і до 1919 року - це те що збереглося та знаходиться в ЦДІАКу по моїй парафії. Я все передивилась і частково пофотографувала.
То можу сказать, що ЧИСТО ВІЗУАЛЬНО я бачу, що ці записи не робилися в час створення документів, це пізніші написи. Другий почерк, друга ручка.
Вони мені нагадують ті що були в метриках і зроблені більшою частиною у 1950-х роках, бо люди погубили масово за війну документи і почали їх відновлювать. Манєра записів схожа - під наклоном.
І на меморіалі, я там також багато документів відпрацювала, такаж чехарда з різними написами пізніших часів.
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 749 раз.
Подякували: 1903 раз.
Стать: Чоловік

Re: Незламані

Повідомлення al_mol » 08 грудня 2016, 14:49

Сегодня я стал обладателем уникального списка 1924 г.

В списке 69 фамилий....

Я не буду его публиковать... кому он действительно интересен - пишите
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские

Дослідження родоводу на замовлення - Podoliya@i.ua

Поперед.

Повернутись до Розстріляне відродження-духовенство 1917—1933 років

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей