А як Ви оформили своє родинне дерево?

Пошук, викладення, обговорення старовинних світлин
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5293
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3902 рази

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
Yulya Shvachka
Повідомлень: 2
З нами з: 12 серпня 2017, 13:42
Стать: Жінка
Подякували: 9 разів

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення Yulya Shvachka »

монт ПАмять.jpg
Вчора зареєструвалася на форумі. Маю світлину «Пам'ять» .
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення D_i_V_a »

Зараз у продажу можна купить отакий альбом-заготовку. Досить непогано оформлений та виглядає солідно. А якщо його наповнити, то йому ціни не буде :D
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення Falcon »

D_i_V_a писав:Зараз у продажу можна купить отакий альбом-заготовку. Досить непогано оформлений та виглядає солідно. А якщо його наповнити, то йому ціни не буде :D
Такий 3 роки назад подарували моїй дочці на хрестини. Це "Видавництво Старого Лева", якщо я не помиляюсь. Я б сказав, що він підходить, швидше не для дитини, а вже для дорослої людини з дітьми/онуками, а по-друге, він трохи "аматорський" і "попсовий". Принаймні, для такого досвідченого дослідника, як Тетяна, вважаю, він занадто простий ) Мої доробки, напевно, набагато менші, але навіть я виношую в планах свою невеличку книжку про родовід, а там, якось все банально: фото діда/баби, бабусині рецепти, і все. Нема вільного простору для розповідей про глибші корені. Але не досліднику, яким я був 3 роки назад, і такий альбом підійде )
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення D_i_V_a »

Falcon писав:... Я б сказав, що він підходить, швидше не для дитини, а вже для дорослої людини з дітьми/онуками, а по-друге, він трохи "аматорський" і "попсовий". Принаймні, для такого досвідченого дослідника, як Тетяна, вважаю, він занадто простий )
...Але не досліднику, яким я був 3 роки назад, і такий альбом підійде )
Не перебільшуйте, пане Євгене... у "такого досвіченого дослідника, як Тетяна" всього на 1 рік більше досвіду ніж у Вас :D . Мабуть у мене трошки більше часу на все це і я майже на початку, не розуміючи обсягу робіт, взялася за дослідження парафії :o . Хоча, чесно кажучи, у цьому виявився позитивний момент - стало видно що те що переживали мої гілки у свій час, переживали з ними одночасно всі навкруги...

Про альбом. Треба собі уявити тільки таке, що людина ушла і не залишила ніяких спогадів - діти жили десь далеко, про минуле не питали, жили сьогоденням, і от мами, тата або обох вже немає, а з'явилась зацікавленість до минулого... І от розбираючи речі на горищі діти знайшли отакий альбом...
Краще ніж нічого, чи не так?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 624 рази

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення SNIGURIVNA »

D_i_V_a писав:
Falcon писав:... діти жили десь далеко, про минуле не питали, жили сьогоденням, і от мами, тата або обох вже немає, а з'явилась зацікавленість до минулого... І от розбираючи речі на горищі діти знайшли отакий альбом...
Краще ніж нічого, чи не так?
Це сумно.

А про альбом: мило, але мало.
Краще вже книжку зробити ;)
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення Колосятко »

Я нарешті стартанула з оформленням дерева :) ось поки саме дерево(фанера 10мм), далі потроху друкуватиму плоди, в наступному вже році, бо зараз це моя "ялинка"
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення в36 Ольга »

Колосятко - вы молодчина!
Очень интересный вариант дерева. Отныне предки будут жить не в закрытых альбомах где-то в шкафах, а рядом с вами, на виду у каждого входящего в ваш дом.
И как мастерски изготовлено!
Аватар користувача
eva.k@ukr.net
Повідомлень: 39
З нами з: 15 березня 2020, 20:53
Стать: Жінка
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 24 рази

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення eva.k@ukr.net »

Це одна з чотирьох частин мого дерева (перша яку створила).
вона фактично складена з розповідей родини і кочує по старших в роду - дописують

другу зараз пишу. ще по двох є "наброски". не дуже поки заглиблююсь - намагаюсь максимально встигнути зібрати інформацію з живих дідусів - бабусь.

моя версія дерева поки вийшла більше в шир, ніж в глибину, але такий спосіб допоміг знайти родичів, з якими вже багато років було втрачено звязок, а в них купу класних фото :D
phpBB [video]
Ком'ят, Гасинець, Мучічка, Стегун Андрійканич, Геник, Сенеджук, Щерб'як, Шуфлен, Басай, Глодан, Клибус, Паневник, Гуменюк, Семанюк, Курілець, Казимирчук, Чорнописка, Здоровець, Стороженко,Грищенко, Красницький, Макаров, Степанов, Кодра, Лісунов, Траченко, Поліщук
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 624 рази

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення SNIGURIVNA »

eva.k@ukr.net, супер! Дуже цікаво!
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Відповісти

Повернутись до “Сімейні та архівні світлини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість