УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Залізничники

Ваш пращур був залізничником і ви

Про це знав/знала
1
50%
Віднайшов/-шла інформацію в джерелах
1
50%
Про декого знав/-ла, а про декого віднайшов/-шла інформацію
0
Немає голосів
Знав або довідався, що була династія
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів

Всього голосів : 2

Онлайн

Подякував (-ла): 5164 раз.
Подякували: 2485 раз.
Стать: Жінка

Re: Залізничники

Повідомлення D_i_V_a » 10 лютого 2019, 20:37

Ан1та написав:...за грудень 1905року...
У мене чисто людсько-меркантільна зацікавленість. Мені подумалось, чого це мій так мало заробляє? У Вашого 168 руб, а у мого тільки 12,50. Думала, що може Ваш був пізніше, вже після 1-ї світової коли пішла інфляція. І от тільки зараз побачила, що сумма у Вашого надана за рік, а у мого за місяць. Якщо помножити на 12, то у мого 150 руб. З квартирними за рік виходить 180, а у Вашого квартирних немає.
От такі підрахунки... :wink:
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 19 раз.
Подякували: 43 раз.

Повідомлення Ярина » 11 лютого 2019, 20:57

phpBB [video]

Онлайн

Повідомлення D_i_V_a » 12 лютого 2019, 10:42

Гарне відео, виявляється раніше було 3 класи - 1-й позначався жовтим кольором, 2-й синім, 3-й зеленим. Навіть квитки були відповідного кольору. А потім сов'єти всіх зрівняли до зеленого :D
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Онацький

Онлайн

Повідомлення D_i_V_a » 12 лютого 2019, 18:12

Маю у своїх засусіках книжечку, що зветься "Путеводитель", а в ній можна надибать інформацію про фонди по залізниці, що зберігаються в ЦДІАКУ.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Онацький

Подякував (-ла): 5 раз.
Подякували: 6 раз.

Повідомлення shporishka » 05 жовтня 2020, 19:49

Доброго дня!
Прошу направити мене в пошуках. Дізналася, що мій прадід Фесенко Харлампій Йосипович працював на залізниці на ст. Корсунь, ЮЗЖД. З автобіографії мого дідуся це так сформульовано: "До революции работал столяром ст. Корсунь. После революции работал слесарем на железной дороге по 1930 год."
Як я можу дізнатися більше про цей період його життя?

Прадід народився 1895 р., проживав у с. Деренківець - 16 км від Корсуня. (Виходить, щодня їздив на роботу до Корсуня? Чи тоді таке не практикувалось?)
Є шанс на згадки слюсаря у наведенних вище виданнях?

Подякував (-ла): 902 раз.
Подякували: 2391 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення al_mol » 05 жовтня 2020, 19:56

shporishka написав:Доброго дня!
Прошу направити мене в пошуках. Дізналася, що мій прадід Фесенко Харлампій Йосипович працював на залізниці на ст. Корсунь, ЮЗЖД. З автобіографії мого дідуся це так сформульовано: "До революции работал столяром ст. Корсунь. После революции работал слесарем на железной дороге по 1930 год."

Прадід народився 1895 р., проживав у с. Деренківець - 16 км від Корсуня. (Виходить, щодня їздив на роботу до Корсуня? Чи тоді таке не практикувалось?)

Фонд 693 Управление Юго-Западных железных дорог Рабочие и служащие Юго-Западных железных дорог (Р-Я)
Рабочие и служащие Юго-Западных железных дорог, которые упоминают в приказах опубликованных в "Вестнике ЮЗЖД":

Фесенко Иосиф ст. Хировка, ст. Цыбулево
Фесенко Макарий депо Корсунь
Фесенко Мария телеграфист ст. Таганча
Фесенко Мефодий ст. Мироновка, ст. Цыбулево
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские

Дослідження родоводу на замовлення - Podoliya@i.ua

Повідомлення shporishka » 05 жовтня 2020, 20:03

al_mol написав:
shporishka написав:Доброго дня!

Фонд 693 Управление Юго-Западных железных дорог Рабочие и служащие Юго-Западных железных дорог (Р-Я)
Рабочие и служащие Юго-Западных железных дорог, которые упоминают в приказах опубликованных в "Вестнике ЮЗЖД":

Фесенко Иосиф ст. Хировка, ст. Цыбулево
Фесенко Макарий депо Корсунь
Фесенко Мария телеграфист ст. Таганча
Фесенко Мефодий ст. Мироновка, ст. Цыбулево

Дякую, цей список я бачила, але про "наших" Макарів мені невідомо. Знаю, що в Корсуні теж були сімейства Фесенків. А ось джерело "Справочно-адресная книга ЮЗЖД" - може мені допомогти, чи там інформація за більш ранній період?

Повідомлення al_mol » 05 жовтня 2020, 20:17

shporishka написав:Дякую, цей список я бачила, але про "наших" Макарів мені невідомо. Знаю, що в Корсуні теж були сімейства Фесенків. А ось джерело "Справочно-адресная книга ЮЗЖД" - може мені допомогти, чи там інформація за більш ранній період?

Если Ваш предок был упомянут в каком либо приказе по ЮЗЖД, то он 100% есть в "Справочно-адресная книга ЮЗЖД"
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские

Повідомлення shporishka » 06 жовтня 2020, 14:16

al_mol написав:
shporishka написав:Дякую, цей список я бачила, але про "наших" Макарів мені невідомо. Знаю, що в Корсуні теж були сімейства Фесенків. А ось джерело "Справочно-адресная книга ЮЗЖД" - може мені допомогти, чи там інформація за більш ранній період?

Если Ваш предок был упомянут в каком либо приказе по ЮЗЖД, то он 100% есть в "Справочно-адресная книга ЮЗЖД"

Підкажіть, будь ласка, де її можна знайти. На диво, чомусь Гугл не видає мені жодного збігу за пошуком.

Повідомлення al_mol » 06 жовтня 2020, 18:08

shporishka написав:
Підкажіть, будь ласка, де її можна знайти. На диво, чомусь Гугл не видає мені жодного збігу за пошуком.

Точно знаю, что есть в Ленинке в Москве

Поперед.Далі

Повернутись до Різні професії

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Balymba, Bing [Bot], D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ГіП, Zarik