Залізничники

Ваш пращур був залізничником і ви

Про це знав/знала
3
75%
Віднайшов/-шла інформацію в джерелах
1
25%
Про декого знав/-ла, а про декого віднайшов/-шла інформацію
0
Немає голосів
Знав або довідався, що була династія
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 4

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Залізничники

Повідомлення D_i_V_a »

shporishka писав:Підкажіть, будь ласка, де її можна знайти. На диво, чомусь Гугл не видає мені жодного збігу за пошуком.
Він називається "Вестник ЮЗЖД". Його в мережі немає, я особисто ще не знаходила.
Але от скористувалась цим джерелом і переліком там. Ім'я і прізвище співпадали, то я пішла в ЦДІАК, там є ще один читальний зал і там можна замовити газети і історичні часописи. І знайшла запис. То знаю посаду, рік і оклад з яким прийняли на роботу. Це було давно, тоді ще скан копій не робили.

Якщо ви не з Києва, але з великого міста, то зверніться або до головної бібліотеки або до історичного архіву в вашому місті. Зателефонуйте їм і спитайтесь чи є.
Якщо не знайдете там або з малого НП, то зверніться в ЦДІАК і попитайте (якщо знайдете в якомусь році потрібне прізвище) чи можуть вони зробити скан сторінки.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Залізничники

Повідомлення D_i_V_a »

Там є тільки двоє Фесенків:

Фесенко Мария телеграфист ст. Таганча 10-24-183, 10-24-184
Фесенко Мефодий ст. Мироновка, ст. Цыбулево 10-12-103

Але зверніть увагу, що там викладені 1909-1911 роки
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
shporishka
Повідомлень: 12
З нами з: 07 вересня 2020, 16:37
Стать: Жінка
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 10 разів

Re: Залізничники

Повідомлення shporishka »

D_i_V_a писав:Там є тільки двоє Фесенків:

Фесенко Мария телеграфист ст. Таганча 10-24-183, 10-24-184
Фесенко Мефодий ст. Мироновка, ст. Цыбулево 10-12-103

Але зверніть увагу, що там викладені 1909-1911 роки
Дякую за підказки щодо бібліотеки! Ось і дізнаюся, чи є цей вісник у Харкові.
Дійсно, у 1911 р. прадіду було 16. Думаю, не раніше 1913 він міг влаштуватися на ЗД.
Правильно я розумію процедуру: треба замовити випуски за з 1913 р. і вручну все передивлятися?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Залізничники

Повідомлення D_i_V_a »

shporishka писав:...Дійсно, у 1911 р. прадіду було 16. Думаю, не раніше 1913 він міг влаштуватися на ЗД.
Правильно я розумію процедуру: треба замовити випуски за з 1913 р. і вручну все передивлятися?
Може і в ручну... точно не знаю, але часи такі, що може і зроблять скан...
:no: І думаю, що так рано у 18 років на роботу навряд чи... Мій, той що у 1910 році був прийнятий "стрелочником" був вже 33 літнім, хоча б якийсь життєвий досвід. Хоча от ви нам про це і розповісте, коли все з'ясуєте, чи могло таке буть щоби взяли у 18 років :wink:
Це все-таки техніка і я думаю, що треба людей було чомусь навчить. У мене в другій гілці 2 покоління були в ЗД, то другий точно навчався. Але це було пізніше - кінець 20-х - 30-ті роки.
Про його батька поки не знаю коли він потрапив до залізниці. То у мне до вас прохання, попитайтесь у тих з ким будете говорити, з якого часу виходили ці вісники і по який? Може я батька по другому пошукаю. От тут в темі , Харківські архіви і біблиотека.
Доречі, батько Андрій Андрійович Онацький працював в ДЕПО, думаю що слюсарем, бо кажуть майтер був на всі руки. Сімейна легенда каже, що з села пішли три брати і всі на залізницю - Андрій, Анатолій і Степан, але ім'я останього не стопроцентної гарантії. То якщо вам десь Онацькі зустрінуться, випишіть будь ласка :oops:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
shporishka
Повідомлень: 12
З нами з: 07 вересня 2020, 16:37
Стать: Жінка
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 10 разів

Re: Залізничники

Повідомлення shporishka »

D_i_V_a писав:
shporishka писав:...Дійсно, у 1911 р. прадіду було 16. Думаю, не раніше 1913 він міг влаштуватися на ЗД.
Правильно я розумію процедуру: треба замовити випуски за з 1913 р. і вручну все передивлятися?
Може і в ручну... точно не знаю, але часи такі, що може і зроблять скан...
:no: І думаю, що так рано у 18 років на роботу навряд чи... Мій, той що у 1910 році був прийнятий "стрелочником" був вже 33 літнім, хоча б якийсь життєвий досвід. Хоча от ви нам про це і розповісте, коли все з'ясуєте, чи могло таке буть щоби взяли у 18 років :wink:
Це все-таки техніка і я думаю, що треба людей було чомусь навчить. У мене в другій гілці 2 покоління були в ЗД, то другий точно навчався. Але це було пізніше - кінець 20-х - 30-ті роки.
Про його батька поки не знаю коли він потрапив до залізниці. То у мне до вас прохання, попитайтесь у тих з ким будете говорити, з якого часу виходили ці вісники і по який? Може я батька по другому пошукаю. От тут в темі , Харківські архіви і біблиотека.
Доречі, батько Андрій Андрійович Онацький працював в ДЕПО, думаю що слюсарем, бо кажуть майтер був на всі руки. Сімейна легенда каже, що з села пішли три брати і всі на залізницю - Андрій, Анатолій і Степан, але ім'я останього не стопроцентної гарантії. То якщо вам десь Онацькі зустрінуться, випишіть будь ласка :oops:
Доброго дня!
Прізвище Онацьких взяла до уваги :)
У бібліотеці ім. Короленка (Харків) цього видання немає. Але, можливо, комусь знадобиться ця інфо: зберігаються видання "Вестник Южных железных дорог" за 1911-1917 рр. За 1911 р. випуски 1-42, з 1912-го р. — по 52 (чи 54, не занотувала й забула цифру) випуски.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Залізничники

Повідомлення D_i_V_a »

shporishka писав:Але, можливо, комусь знадобиться ця інфо: зберігаються видання "Вестник Южных железных дорог" за 1911-1917 рр. За 1911 р. випуски 1-42, з 1912-го р. — по 52 (чи 54, не занотувала й забула цифру) випуски.
А де само? В якому місці? В архіві?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
shporishka
Повідомлень: 12
З нами з: 07 вересня 2020, 16:37
Стать: Жінка
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 10 разів

Re: Залізничники

Повідомлення shporishka »

D_i_V_a писав:
shporishka писав:Але, можливо, комусь знадобиться ця інфо: зберігаються видання "Вестник Южных железных дорог" за 1911-1917 рр. За 1911 р. випуски 1-42, з 1912-го р. — по 52 (чи 54, не занотувала й забула цифру) випуски.
А де само? В якому місці? В архіві?
Це в самій бібліотеці (зверніть увагу - Південних, а не Південно-Західних)
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Залізничники

Повідомлення Вернер »

Злоупотребленія съ пассажирскими билетами. Въ течете ноября и декабря прошлаго года на ст. Бердичевъ, Юго-Западныхъ желѣзныхъ дорогъ, обнаружены были неоднократные случаи злоупотребленія съ пассажирскими билетами, выразившіеся въ томъ, что уже использованные билеты предъявлялись въ кассу для наложенія штемпеля остановки и возобновленія поѣздки съ целью воспользоваться вторичнымъ проѣздомъ по этимъ билетамъ. Обнаружившимъ эти злоупотребленія билетному кассиру ст. Бердичевъ Стигареско и его помощнику Товстоногу объявлена начальникомъ дорогъ К. С. Немѣшаевымъ благодарность съ назначеніемъ награды въ размѣрѣ полумѣсячнаго оклада содержанія, а жандармскому вахмистру Исаеву, способствовавшему обнаруженію личностей, покушавшихся на незаконный дѣйствія, выдано 25 рублей. Вмѣстѣ съ тѣмъ К. С. Немѣшаевымъ предложено всѣмъ агентамъ дорогъ обратить серьезное вниманіе на участившіяся въ послѣдиее время указанныя продѣлки съ использованными пассажирскими билетами.
Киевлянин №71 від 11.03.1900, сторінка 2
Час плине
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Залізничники

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Список личного состава Министерства путей сообщения : Центральные и местные учреждения... - Петроград, 1894-1916. - 24.
1896 г. - 1896. - 1513 с.
https://search.rsl.ru/ru/record/01003936571
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
na_mol
Повідомлень: 10
З нами з: 12 лютого 2020, 22:38
Стать: Жінка
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Re: Залізничники

Повідомлення na_mol »

al_mol писав:
Ан1та писав:

В какие годы Ваш Молчановский работал на жд?
Я заказала дела 267, 253, 252-б из фонда 693.
Если попадётся напишу) :wink:

с с 1902 по 1933...
вот опись фонда Д-40 http://davio.gov.ua/funds/d/d40-1.pdf выбирайте дела :)
Скажите пожалуйста, нашли ли вы информацию про Молчановских - железнодорожников? Вдруг - мои попадались? Мой дед Молчановский Владимир Михайлович 1902 гр всю жизнь проработал на железной дороге, его брат Молчановский Александр Михайлович 1894 года -тоже работал там. Дед работал машинистом и начальником станций ( но каких - не знаю) В те времена названия учебных учреждений менялись. Но только знаю, что дедушка учился в 1923 г в Нежинском политтехникуме, потом в 1928 в Волынском индустриальном политтехникуме. Есть фото дедушки с братом в форме майоров железнодорожных войск.
Відповісти

Повернутись до “Залізниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість