Залізничники

Ваш пращур був залізничником і ви

Про це знав/знала
3
75%
Віднайшов/-шла інформацію в джерелах
1
25%
Про декого знав/-ла, а про декого віднайшов/-шла інформацію
0
Немає голосів
Знав або довідався, що була династія
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 4

Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Залізничники

Повідомлення al_mol »

Ан1та писав: Завтра иду в Исторический Архив в Киеве . Заказала несколько дел по Правлению Жд.
А подскажите пожалуйста в каких библиотеках можно «Вестник Юго-западных железных дорог» посмотреть?

С «Вестник Юго-западных железных дорог» - тяжеловато, его смотрел мой брат в Ленинке в Москве..
а вот насчет того, что Вы заказали несколько дел в Историческом архиве, можем сработать бартером, Вы просматриваете и не забываете о помощнике начальника станции Вендичан Молчановском М.В - и пишите мне, а я просмотрю ф Д-40 в Виннице :oops:
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
Ан1та
Повідомлень: 11
З нами з: 05 лютого 2019, 07:15
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Re: Залізничники

Повідомлення Ан1та »

al_mol писав:сработать бартером
В какие годы Ваш Молчановский работал на жд?
Я заказала дела 267, 253, 252-б из фонда 693.
Если попадётся напишу) :wink:
Прізвища по роду: Квятковські, Маньковські, Кокошинські, Боровські, Некислих, Шапкіни, Гармаш, Акішини, Пенцак
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Залізничники

Повідомлення al_mol »

Ан1та писав:
al_mol писав:сработать бартером
В какие годы Ваш Молчановский работал на жд?
Я заказала дела 267, 253, 252-б из фонда 693.
Если попадётся напишу) :wink:

с с 1902 по 1933...
вот опись фонда Д-40 http://davio.gov.ua/funds/d/d40-1.pdf выбирайте дела :)
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Залізничники

Повідомлення D_i_V_a »

Ан1та писав:...Завтра иду в Исторический Архив в Киеве. Заказала несколько дел по Правлению Жд.
А подскажите пожалуйста в каких библиотеках можно «Вестник Юго-западных железных дорог» посмотреть?
Ось в цьому архіві (ЦДІАКу) куди Ви ідете, але на поверх нижче, є ще один зал (начебто бібліотека називається) і там є "Вісник". Я по своїх залізничниках там дивилась. Сьогодні на сьогодні не давали, також треба було замовляти як і по МК чи СР. Правда була давно, може зараз вже щось змінилось. Було би добре, якби Ви скориставшись моєю підказкою, ще написали потім як воно на сьогодні працює.

Ще, припускаю, що вісник може буть у бібліотеці Вернадського viewtopic.php?f=85&t=823, там зберігаються всі (якщо таке можливо) друковані видання минувщини.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
An64
Повідомлень: 56
З нами з: 15 серпня 2016, 12:25
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 102 рази
Подякували: 125 разів

Re: Залізничники

Повідомлення An64 »

Ан1та писав: А подскажите пожалуйста в каких библиотеках можно «Вестник Юго-западных железных дорог» посмотреть?
Поищите для начала "Справочно-адресную книгу ЮЗЖД", главный кондуктор ж.д. станции там должен быть указан.
Аватар користувача
Ан1та
Повідомлень: 11
З нами з: 05 лютого 2019, 07:15
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Re: Залізничники

Повідомлення Ан1та »

D_i_V_a писав:Ось в цьому архіві (ЦДІАКу) куди Ви ідете, але на поверх нижче, є ще один зал (начебто бібліотека називається) і там є "Вісник". Я по своїх залізничниках там дивилась. Сьогодні на сьогодні не давали, також треба було замовляти як і по МК чи СР. Правда була давно, може зараз вже щось змінилось. Було би добре, якби Ви скориставшись моєю підказкою, ще написали потім як воно на сьогодні працює.

Ще, припускаю, що вісник може буть у бібліотеці Вернадського viewtopic.php?f=85&t=823, там зберігаються всі (якщо таке можливо) друковані видання минувщини.
Звітую)
Вчора знайшла цю бібліотеку. Дуже привітні там працівники) видають замовлення на наступний день.
Але я прийшла вже після обіду і думаю якщо б я прийшла зранку то видали б а той самий день) «для нас кожен відвідувач на вагу золота»

Людей там дуже мало((( на відміну від читальго залу ЦДІАК...

«Вестник ЮЗЖД» є, але не всі видання((
І я знайшла там свого Пенцака Михаіла на станції Окниця у виданні за 1905 рік.

А з НБУВ мені відповіли по електрлнці, що в фондах НБУВ немає даного видання((
Прізвища по роду: Квятковські, Маньковські, Кокошинські, Боровські, Некислих, Шапкіни, Гармаш, Акішини, Пенцак
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Залізничники

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Ан1та писав:
«Вестник ЮЗЖД» є, але не всі видання((
І я знайшла там свого Пенцака Михаіла на станції Окниця у виданні за 1905 рік.
Есть ли в книге Алфавитный перечень фамилий?
Какая информация указана по персонам?
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
Ан1та
Повідомлень: 11
З нами з: 05 лютого 2019, 07:15
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Re: Залізничники

Повідомлення Ан1та »

«Вестник ЮЗЖД» это газета.
Алфавитного указателя нет, надо перелистывать все страницы.
Информация о изменении кадрового состава: принят-переведён-повышен в должности-уволен... но эту цепочку можно построить пересмотрев все номера издания....

Зображення
Прізвища по роду: Квятковські, Маньковські, Кокошинські, Боровські, Некислих, Шапкіни, Гармаш, Акішини, Пенцак
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Залізничники

Повідомлення D_i_V_a »

Ан1та писав:Информация о изменении кадрового состава: принят-переведён-повышен в должности-уволен...
Нажаль я не зробила тоді фото (чи копію) запису мого прадіда.
1910-вестник ж/д, №10 стр.77 (фонд 693 за 1909-1911гг, Дидковский Дионисий) - це запис на листочку для нотаток з яким тоді шукала той фонд і довідалась, що у архіві є ще один зал. Це був 2013-й рік і працівники там і тоді були дуже приємні, з сильним бажанням допомогти, що було тоді дуже контрастно, порівнюючи з поверхом вище.

Дивним тоді було, що прадіда записали Дионісієм, хоча в родинних переказах він був Денисом. Потім вже у метриках він постійно був Дионісієм. І ще він також був стрілочником, що тоді викликало сильне розчарування... за що дещо соромно сьогодні... :oops:
Це ж яка відповідальна робота була тоді!!! Не так щось повернув і невідомо чим скінчиться, але радянська фраза "Що, я стрелочник?" привнесла багато негативу до цієї професії.

Мені цікаво якого року Ваша виписка? Бо мій у 1910 році був прийнятий на роботу стрілочником на станцію Кожанка (під Фастовом) з окладом 12,50 і 2,50 руб квартирні.
Тоді я була впевнена, що родина жила з батьками, бо ще жив батько Диниса Пантилимон. Але от зараз думаю, що мабуть таки жили десь на квартирі.
В родині передалась історія, що Пантилимонова садиба згоріла, начеб то її підпалили, але він отримав страховку. Коли це точно було не відомо, але я знаю що Пантилимон помер 1916 року. То може це як раз і був період коли молоде подружжя, з першими дітьми жило десь на квартирі, на що і отримували додаткові гроші?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Ан1та
Повідомлень: 11
З нами з: 05 лютого 2019, 07:15
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Re: Залізничники

Повідомлення Ан1та »

Ну так, посада «стрєлочнік» звучить так собі... але ось наглядний приклад:
Зображення
Посадили начальника станції та стрєлочника.... про долю стрєлочника мені не відомо, але мого прадіда в жовтні того ж року розстріляли.

А про Пенцака Михаіла я знайшла в номері за грудень 1905року. Я собі тільки номер і дату наказу на призначення записала і зробила фото запису.
Прізвища по роду: Квятковські, Маньковські, Кокошинські, Боровські, Некислих, Шапкіни, Гармаш, Акішини, Пенцак
Відповісти

Повернутись до “Залізниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість