УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Зміст та вміст "захалявних книжечок"

Онлайн
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1457
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Подякував (-ла): 230 раз.
Подякували: 210 раз.

Зміст та вміст "захалявних книжечок"

Повідомлення ukrgenealogy » 18 лютого 2016, 12:20

Про Тараса Шевченко розповідають, що він завжди мав при собі так звані захалявні книжечки - згорнуті листки паперу, що ховав за халяву чобота та доставав коли мав нагоду та потребу щось записать.

Розділ "Захалявна книжечка" має на меті надати особистий простір користувачам для створення індивідуальних тем різної тематики - від генеалогічних пошуків до особистих вподобань та інтересів.

Індивідуально для кожного користувача буде зроблено тему назва якої буде його "нік" (приклад тут).
Для створення такої теми, Ви можете звертатися особисто до адміна-ukrgenealogy, або просто створити тему тут після чого адміністрація створить Вашу індивідуальну тему та перенесе туди вже створену Вами.

Велике прохання - при створені назв Ваших тем, проявляйте більше творчого креативу. Ми будемо слідкувати за тим щоб назви тем на форумі не повторювались. Ви повинні про це пам'ятати, що якщо назва Вашої теми вже існує, то Вам буде запропановано змінити назву.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net

Повернутись до Що таке захалявна книжечка?

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Aushanbibi, Bing [Bot], Google [Bot], kbg_dnepr, Lanet, ukrgenealogy