УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Російсько-турецька війна 1877-1878 рр

Різних часів та держав
Аватар користувача
 
Повідомлень: 175
З нами з: 06 грудня 2017, 21:38
Звідки: Вінниця
Подякував (-ла): 141 раз.
Подякували: 132 раз.
Стать: Жінка

Російсько-турецька війна 1877-1878 рр

Повідомлення Kasia » 07 січня 2020, 19:36

Список нижних чинів уродженців Подільської губернії - убитих, зниклих безвісти, загиблих від поранень за 1877 р.
Я залишала імена та назви селищ, як в джерелі, але там є неточності. Наприклад, "Ладижина" прописаний як "Лодыжена".

1) Дмитрій Михайловъ Тернецкій, изъ крестьянъ Проскуровскаго уѣзда, Новосвѣтской волости, с. Маскалово, холостъ.
2) Миронъ Алексѣевъ Пейсахъ, изъ крестьянъ Ушицкаго уѣзда, Мукаровской волости, холостъ.
3) Иванъ Осиповъ Подоконный, изъ крестьянъ Проскуровскаго уѣзда, Филиппинской волости, м. Фельштина. холостъ.
4) Григорій Николаевъ Кушниръ. Ольгопольскаго уѣзда, с. Жабокричка.
5) Петръ Ефимовъ Зузула, Гайсинскаго уѣзда, с. Ометинецъ.
6) Кирало Трифоновъ Брижатый, Гайсинскаго уѣзда, с. Четвертиновки.
7) Степанъ Филипповъ Слободянюкъ (онъ же Мовчанъ), Брацлавскаго уѣзда, с. Бугаково.
8 ) Ѳедоръ Васильевъ Гафина, Ольгопольського уѣзда, с. Баштанкова.
9) Ефремъ Моисеевъ Калиниченко, Гайсинскаго уѣзда, с. Гловадовки.
10) Степанъ Лаврентьевъ Лата, Гайсинскаго уѣзда, е. Спорженовки.
11) Илья Савельевъ Яровой, Гайсинского уѣзда, с. Четвериковки.
12) Георгій Онисимовъ Майданюкъ, Гайсинскаго уѣзда с. Слободищъ.
13) Аксентій Макаровъ Гинжулъ, Балтскаго уѣзда, с. Руднаго.
14) Созонъ Филипповъ Мельникъ, Брацлавскаго уѣзда, д. Волчка.
15) Трофимъ Михайловъ Полищукъ, Балтскаго уѣзда, с. Орловой.
16) Артемій Петровъ Загородный (онъ же Люлька), Ямпольскаго уѣзда, с. Рахновъ-ЛѢсовыхъ.
17) Дамьянъ Меѳодіевъ Марачъ, Винницкаго уѣзда, с. Широкой Гребли.
18) Андрей Григорьевъ Гуменюкъ, Проскуровскаго уѣзда, м. Ярмолинецъ.
19) Петръ Спиридоновъ Дьяченко, Ольгопольскаго уѣзда, Загнитковской волости.
20) Максимъ Павловъ Лазебный, Ольгопольскаго уѣзда.

21) Данило Максимовъ Олейникъ, Каменецкаго уѣзда, с. Думанова.
22) Францъ Петровичъ Хмарковскій, Каменецкаго уѣзда, м. Смотрича.
23) Антонъ Ивановъ Королевскій, города Каменца.
24) Степанъ Михайловъ Константиновъ, Ушицкаго уѣзда, с. Борсуковецъ.
25) Антонъ Михайловъ Гаджукъ, Проскуровскаго уѣзда, с. Остапковецъ.
26) Яковъ Ѳедоровъ Домковъ, Каменецкаго уѣзда, с. Большой-Мукши.
27) Тимофеи Калениковъ Закерничный, Брацлавскаго уѣзда.
28) Трофимъ Ѳедотовъ Кричунъ, Могилевскаго уѣзда, с. Неміи.
29) Данило Андреевъ Малиновскій, Ольгопольскаго уѣзда, с. Кузьминина.
30) Гаврило Филипповъ Галашага, Гайсинскаго уѣзда, м. Гранова
31) Семенъ Николаевъ Бознюкъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Сокольца.
32) Августъ Ивановъ Федоровичъ,Ольгопольскаго уѣзда, с. Кузьминина.
33) Зиновій Никифоровъ Снигуръ, Ольгопольскаго ѵѣзда.
34) Артемъ Филипповъ Филипишенъ, Ольгопольскаго уѣзда, с. Ци6улевки.
35) Ѳедоръ Алексѣевъ Догазица, Ольгопольскаго уѣзда, с. Строинецъ.
36) Степанъ Яковлевъ Кравецъ, Ольгопольскаго уѣзда.
37) Гаврило Антоновъ Лужанскій, Ольгопольскаго уѣзда, с. Ободовки
38) Абрамъ Беніевичъ Ройтманъ, Ольгопольскаго уѣзда, м. Чечельника.
39) Антонъ Евдокимовъ Магочннскін, Ольгопольскаго уѣзда, с. Лозъ.
40) Терентій Николаевъ Довганъ, Могилевскаго уѣзда, с. Степанокъ.

41) Ѳеодосій Максимовъ Мундиръ, Ямпольскаго уѣзда. Клембовской водости, с. Клембовки.
42) Евстафій Яковлевъ Иванишка, Могилевскаго уѣзда, с. Садковецъ.
43) Федотъ Павловъ Тулей, Ямпольскаго уѣзда, м. Черніовецъ.
44) Іосифъ Владиміровъ Сумма, Могилевскаго уѣзда, с. Храновки.
45) Карпъ Пантелеймоновъ Круликъ, Ново-Ушицкаго уѣзда, Капустянской волости, с. Глибова.
46) Василіи Матвѣевъ Кондратовъ, Ново-Ушицкаго уѣзда.
47) Осипъ Игнатьевъ Цаплюкъ, Винницкаго уѣзда, с. Михалевки.
48) Трофимъ Барабашъ.
49) Ѳедоръ Решетнюкъ.
50) Михаилъ Рябко.
51) Савелій Грищёнко.
52) Николай Мостелюкъ, Летичевскаго уѣзда.
53) Дмитрій (он же Онуфрій) Максимовъ (Зеньковъ) изъ крестьянъ Ямпольскаго уѣзда, с. ЛЬсовыхъ-Рахновъ.
54) Левъ Денисовъ Клочко. Гайсинскаго уѣзда, м. Райгорода.
55) Федоръ Афанасьевъ Сердюкъ, Литинскаго уѣзда, предмѣстья Заставите, Старой-Синявы.
56) Елисей Ивановъ Шаматенко, Гайсинскаго уЬзда, с. Заводовки.
57) Иванъ Ивановъ Фастоловичъ, Ямпольскаго уѣзда, с. Стены.
58) Стефанъ Петровъ Трушъ, изъ крестьянь-собственниковъ Каменецкаго уѣзда, Лисоводской волости, с. Лисоводъ.
59) Григорій Максимовъ Артемчукъ, Ольгопольскаго уѣзда, полости с. Тирловки.
60) Дементій Семеновъ Омельчукъ, Гайсинскаго ѵѣзда, Зятковской волости, с. Борсуковъ.

61) Антонъ Тимоѳѣевъ Федоренко, Брацлавскаго уѣзда, Потакской волости, д. Маріяновки.
62) Михаилъ Васильевъ Поддубный, Ольгопольскаго уѣзда, с. Ивашкова.
63) Федоръ Степановъ Медвѣдь, Гайсинскаго ѵѣзда, с. Мягкоходъ.
64) Семенъ Константиновъ Плясунъ, Гайсинскаго уѣзда с. Орловки.
65) Казимірь Яковлевъ Кордишъ. Ямпольскаго уѣзда, с. Слитовки
66) Парфентій Лавренюкь. Гайсинскаго уѣзда, с. Макаровки.
67) Игнатій Дорофѣевъ Симанюкъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Крищинецъ.
68) Маркъ Авксентьевъ Стаднюкъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Гррдіевки.
69) Андрей Любчивскій, Гайсинскаго уѣзда, д. Кущинецъ.
70) Доминикъ Викентьевъ Поплавскій, города Гайсина.
71) Платонъ Ивановъ Куценко, Гайсинскаго уѣзда, Грановской волости.
72) Крискентій Ѳедоровъ Преймакъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Рогозной.
73) Михаилъ Ивановъ Бычекъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Шляховатой.
74) Степанъ Степановъ Григацъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Краснополки.
75) Савва Захарьевъ Гнелица, Гайсинскаго уѣзда, м. Затковецъ.
76) Тихонъ Онуфріевъ Кишикъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Крищинецъ.
77) Василій Матвѣевъ Гордѣйчукъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Манастырскаго.
78) Дармндоиъ Григорьевъ Пидецкій, Брацлавскаго уѣзда, м. Печеры.
79) Ефимъ Никифоровъ Ясинчукъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Александровки.
80) Ефимъ Павловъ Живолупъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Севастіяновки

81) Семенъ Анисимовъ Лысый, Гайсинскаго уѣзда, с. Басалычевки.
82) Романъ Никитинъ Заруднякъ (онъ же Засятка), Гайсинскаго уѣзда, м. Зятковецъ.
83) Василій Евдокимовъ Ткаченко, Гайсинскаго уѣзда, с. Кутрова.
84) Сильвестръ Николаевъ Бабенко, Гайсинскаго уѣзда, с. Марковки
85) Никифоръ Анисимовъ Пугачъ, Гайсинскаго уѣзда, Кислякской волости.
86) Ѳедоръ Кристовъ Тымченко, Гайсинскаго уѣзда, с. Кузьминецъ.
87) Кирьякъ Максимовъ Поповъ, Стрельчинецкой волости, с. Киза.
88) Григорій Петровъ Навей, Ямпольскаго уѣзда.
89) Кирилъ Ивановъ Стаценко(онъ же Косовскій), Брацлавскаго уѣзда, м. Немирова.
90) Павелъ Алексѣевъ Крижановскій, Брацлавскаго уѣзда, д. Должно.
91) Иванъ Григорьевъ Ямковенко, Гайсинкаго уѣзда, с. Краснополки
92) Прокофій незаконнорожденный, Брацлавскаго уѣзда, с. Журавлевки
93) Деоннсій Семеновъ Олейниковъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Холодовки
94) Прокофій Даниловъ Фоменко, Гайсинскаго уѣзда, с. Нараевки.
95) Семенъ Игнатьевъ Поблоцкій, Ямпольскаго уѣзда, г. Ямполя.
96) Тимофей Павловъ Коваль,Гайсинскаго уѣзда, с.Болышой-Мочулки
97) Леонтій Яковлевъ Балинчукъ, (онъ же Дрина), Гайсинскаго уѣзда, м. Зятковецъ.
98) Иванъ Захарьевъ Грищукъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Севастъяновки.
99) Сафронъ Ивановъ Холостюкъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Дяковки.
100) Иванъ Михайловъ Маслей, Гайсинскаго уѣйда, С. Пчельной.

101) Максимъ Евсѣевъ Михальченко, Гайсинскаго уѣзДа, с. Завадовки.
102) Евдокимъ Яковлевъ Рекрутченко, Гайсинскаго уѣзда, с. Грузкаго.
103) Петръ Дорофѣевъ Бойко, Гайсинскаго уѣзда, м. Теплика.
104) Поликарпъ Андреевъ Кулиничъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Комаровой.
105) Йванъ Ермолаевъ Остапчукъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Тростянца.
106) Матвѣй Ивановъ Вишневскій, Брацлавскаго уѣзда.
107) Савелій Петровъ Ребезнюкъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Кобылевки.
108) Деонисій Ефимовъ Гаврплюкъ, Холодовской волости, с. Анополя.
109) Ефремъ Семеновъ Павленко, Брацлавскаго уѣзда, с. Зарудинецъ.
110) Ефремъ Ѳедоровъ Корецкій, Брацлавскаго уѣзда, м. Тульчина.
111) Петръ Никитичъ Усенко, Брацлавскаго уѣзда, Тростянецкой волости.
112) Игнатій Захарьевъ Дкорячукъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Жердсловки.
113) Тимофей Харитоновъ Роженко, Гайсинскаго уѣзда, с. Метановки
114) Ерофѣй Ѳедоровъ Трембовецкій,Гайсинскаго уѣзда, д. Возней.
115) Филиппъ Ефимовъ Горобецъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Косовецъ.
116) Григорій Даниловъ Сердюкъ, Брацлавскаго уѣзда.
117) Венедиктъ Ивановъ Шинкарукъ, Гайсинскаго уѣзда.
118) Фёофанъ Тихоновъ Пастуховъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Нижняго-Ташлыка.
119) Матвѣй Семеновъ Сыченко, Брацлавскаго уѣзда, с. Луки.
120) Тимофей Демяновъ Мазуръ, Брацлавскаго уѣзда, с. Журавлевки.

121) Демидъ Еригорьёвъ Герасимовъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Маньковки.
122) Иванъ Самуиловь Новосадюкъ (онъ же Гребинный), Гайсипскаго уѣзда, с. Переямполя.
123) Афанасій Моисѣевъ Хащенко, Гайсинскаго уѣзда, с. Метановки.
124) Евсевій Потаповъ Качуришинъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Жарденовки.
125) Степанъ Андреевъ Козновскій, Брацлавскаго уѣзда, 4 однодворческаго общества.
126) Арсентій Дмитріевъ Мазуренко, Гайсинскаго уѣзда, м. Теплика.
127) Петръ Владиміровъ Гнатенко, Гайсннскагоуѣздя, с. Миткова.
128) Прокофій Ѳедоровъ Палецъ, Гайсинскаго уѣзда, м. Зятковецъ.
129) Устинъ Дмитріевъ Краснощека, Гайсинскаго уѣзда, с. Метлинецъ.
130) Корней Емельяновъ Бурянецъ, Гайсинскаго уѣзда, м. Куны.
131) Алексѣй Степановъ Кротоузюкъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Кунки.
132) Іосифъ Николаевъ Гулько, Гайсинскаго уѣзда, с. Нараевки.
133) Ѳома Павловъ Лысый, Гайсинскаго уѣзда с. Карабелевки.
134) Агапій Нестеровъ Щербакъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Бубновки.
135) Игнатъ Тарасовъ Ивасенко, Гайсинскаго уѣзда, с. Басалычевки.
136) Иванъ Игнатьевъ Кулиничъ, Гайсинскаго уѣзда, м. Зятковецъ.
137) Макаръ Васильевъ Явроскій, г. Гайсина.
138) Елисей Ивановъ Гончарукъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Харпачки.
139) Дмитрій Алексѣевъ Кобѣцъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Леухъ.
140) Павелъ, сынъ Маріи незаконнорожденный. Брацлавскаго уѣзда, с. Сачекъ.

141) Гордѣй Алексѣевъ Дворякъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Степаповки.
142) Прокофій Трофимовъ Попикъ, Гайсинскаго уѣзда, м. Зятковецъ.
143) Андрей Игнатьевъ Кацупера, Гайсинскаго у ѣзда, с. Нараевки .
144) Мефодій Семеновъ Леськовъ, Гайсинскаго уѣзда, Кислякскаго общества. .
145) Касьянъ Ефимовъ Кравецъ, Брацлавскаго уѣзда.
146) Карпъ Евсѣевъ Бондаренко, Гайсинскаго уѣзда, с. Губника.
147) Мартынъ Ѳедоровъ Кравченко, Гайсинскаго уѣзда, с. Севаетіяновки.
148) Фотій Васильевъ Андріенко, Гайсинскаго уѣзда, с. Лубянка.
149) Самуилъ Кириловъ Каченокъ, Гайсинскаго уѣзда.
150) Порфирій Ефимовъ Иващукъ, Гайсинскаго уѣзда, с. Грузькаго
151) Филиппъ Карловъ Кириленко, г. Брацлава.
152) Адамъ Ѳедоровъ Танчукъ, Гайсинскаго уѣзда, м. Гранова.
153) Власъ Мефодьевъ Тонконожка, того же уѣзда, с. Поборки.
154) Деоннсій Павловъ Пчелянскій, того же уѣзда, м. Лодыжена.
155) Ѳедоръ Ивановъ Херсунъ, Брацлавскаго уѣзда.
156) Иванъ Гавриловъ Колесниковъ, того же уѣзда, с. Капустянъ.
157) Максимъ Никитовъ Маевскій, Гайсинскаго уѣзда, м. Гранова.
158) Маркъ Григорьевъ Ковальчукъ, Брацлавскаго уѣзда, с. Левковецъ.
159) Матвѣй Авксентьевъ Подгорнякъ, Гайсинскаго уѣзда, м. Теплика.
160) Петръ Ульяновъ Ящукъ, того же уѣзда.

161) Емельянъ Варѳоломеевъ Бережанскій, того же уѣзда, м. Кублича.
162) Викентій Ѳедоровъ Кухта, Проскуровскаго уѣзда, с. Жилиницъ.
163) Самуилъ Карнѣевъ Симакъ, Гайсинскаго у.ѣзда, с. Ометинецъ.
164) Иванъ Федосьевъ Бородѣй, того же уѣзда, с. Ометинецъ.
165) Петръ Ефимовъ Сверидовскій, того же уѣзда, с. Высшаго Ташлыка.
166) Ѳедосій (онъ же; Петрѣ) Ѳомовъ Бѣликъ, того же уѣзда, м. Теплика.
167) Василій Марковъ Вечеровъ, тогоже уѣзда, с. Березовки.
168) Ефимъ Устимовъ Ляля, того же ѵѣзда, с. Терновки.
169) Акифтъ Прокофьевъ Капуснякъ, того же уѣзда, с. Севастьяновки.
170) Онуфрій Михайловъ Войтенко, того же уѣзда, с. Косовецъ.
171) Яковъ Тимофеевъ Кучеръ, того же уѣзда, с. Шляховой.
172) Захаръ Ѳедоровъ Савишинъ, того же.уѣзда, с. Леухъ.
173) Андрей Харитоновъ Сутикъ, того же уѣзда, с. Хмаровки.
174) Абрамъ Петровъ Дзюба (онъ же Витушенко), того же уѣзда, д. Важнаго.
175) Тимофей Панфиловъ Ляховскій, того же уѣзда, м. Соболевки.
176) Иванъ Федосьевъ Кляшторникъ, . Брацлавскаго уѣзда, с. Щуровецъ.
177) Василій Петровъ Христичъ Гайсинскаго уѣзда, с. Джулинокъ.
178) Степанъ Ивановъ Богдаръ, того же уѣзда, с. Шимоновки.
179) Матвѣй Яковлевъ Кибальчукъ, того же уѣзда, с. Визного.
180) Игнатій Ѳедоровъ Паламарчукъ, Балтскаго ѵѣзда, с. Семерички.

181) Митрофанъ Ефремовъ Кружилка, Гайсинскаго уѣзда, с. Ставокъ.
182) Савелій Алексѣевъ Грищенко, Брацлавскаго уѣзда, с. Богдановкй.
183) Роланъ Тимофесвъ Маслянчукъ, того же уѣзда.
184) Платонъ Лфанасьевъ Кобылченко, того же уѣзда, с. Будь.
185) Іосифъ Титовъ Трифонюкъ, того же уѣзда, с. Мальчовки.
186) Леонтій Лукіяновъ Сухаръ, того же уѣвда, м. Шпикова
Бердичівський повіт: Барановський, Марковський, Кузьмінський, Величко, Покотилюк, Сливка, Білик
Брацлавський повіт: Дудник, Цурман, Маняк, Лановий

Аватар користувача
 
Повідомлень: 175
З нами з: 06 грудня 2017, 21:38
Звідки: Вінниця
Подякував (-ла): 141 раз.
Подякували: 132 раз.
Стать: Жінка

Re: Російсько-турецька війна 1877-1878 рр

Повідомлення Kasia » 08 січня 2020, 21:13

Продовження списків
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Бердичівський повіт: Барановський, Марковський, Кузьмінський, Величко, Покотилюк, Сливка, Білик
Брацлавський повіт: Дудник, Цурман, Маняк, Лановий

Аватар користувача
 
Повідомлень: 175
З нами з: 06 грудня 2017, 21:38
Звідки: Вінниця
Подякував (-ла): 141 раз.
Подякували: 132 раз.
Стать: Жінка

Re: Російсько-турецька війна 1877-1878 рр

Повідомлення Kasia » 09 січня 2020, 16:01

Продовження списків
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Бердичівський повіт: Барановський, Марковський, Кузьмінський, Величко, Покотилюк, Сливка, Білик
Брацлавський повіт: Дудник, Цурман, Маняк, Лановий


Повернутись до Війни

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Bing [Bot], Bogdan Mishchenko, D_i_V_a, Google [Bot], ГіП, Лора