Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Сенсаційні археологічні знахідки

Онлайн
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4800
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Звідки: Київ
Подякував (-ла): 4251 раз.
Подякували: 1895 раз.
Стать: Жінка

Сенсаційні археологічні знахідки

Повідомлення D_i_V_a » 11 березня 2017, 15:40

В Єгипті в Каїрі, в тій його частині де розташовувалось античне місто Хеліополіс знайшли уламки величезної скульптури Рамзеса ІІ з 19-тої династії, який жив та правив більше 3000 тис років тому. 1200 років до Христа.
Статуя важить 7 тон.
Місто Хеліополіс - це було місто де за віруваннями жив бог Сонця, тому кожний фараон повинен був будувати за своє життя щось історичне в цьому місті як то палац чи ось таку статую.
Вже оголошено, що статую відновлять та встановлять у 2018 році

Фото з мережі
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Білінський, Стефанський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

 
Повідомлень: 2
З нами з: 20 травня 2016, 00:12
Подякував (-ла): 4 раз.
Подякували: 2 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сенсаційні археологічні знахідки

Повідомлення Samot » 07 березня 2018, 12:50

В Австралії знайшли послання у пляшці, датоване 1886 роком
Найстарішого зі знайдених листа у пляшці виявили на Західному узбережжі Австралії.
Про це пише Deutsche Welle.
Родина знайшла пляшку напівзакопаною у пісок на маленькому острові Ведж, що у 140 кілометрах на північ від міста Перт.
Всередині пляшки був міцно скручений шматок паперу з текстом німецькою мовою. Він виявився бланком.
Знахідку передали до Західноавстралійського Музею для аналізу, до якого залучили німецькі та нідерландські агентства з історичних досліджень.
У листі було написано наступне:
«Цю пляшку викинули за борт 12 червня 1886 року на 32° 49' Південної широти та 105° 25' Східної довготи за Грінвічем.
Від: Корабель Паула, Порт: Елсфлет, Капітан: Д (неможливо визначити), на її шляху з Кардіффа до Макасара.
Просимо того, хто знайде, надіслати повідомлення до Німецької військово-морської обсерваторії у Гамбургу або до найближчого консульства для повернення до цього ж відомства після заповнення інформації на звороті».

Західноавстралійський Музей, Федеральне морське та гідрографічне агентство Німеччини та Національна метеорологічна служба Німеччина визначили, що повідомлення є справжнім.
«Неймовірно, але архівний пошук у Німеччині знайшов оригінальний метеорологічний журнал Паули, і там був запис 12 червня 1886 року, зроблений капітаном, де є запис про пляшку, викинуту за борт, дата і координати точно відповідають точкам повідомленні», — розповів доктор Росс Андерсон, асистент куратора морської археології в Західноавстралійському Музеї.
Німецька влада заявила, що протягом 69-річного океанографічного експерименту пляшка була однією з тисяч викинутих за борт для дослідження океанських течій та виявлення найбільш ефективних судноплавних маршрутів.

Зображення

https://hromadske.ua/posts/v-avstralii- ... 1886-rokom

Онлайн
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4800
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Звідки: Київ
Подякував (-ла): 4251 раз.
Подякували: 1895 раз.
Стать: Жінка

Re: Сенсаційні археологічні знахідки

Повідомлення D_i_V_a » 23 квітня 2018, 19:26

Прочитала статтю про те, що ще 1000 років до різдва христового, як то кажуть, були "зубняки". Робили хірургічні втручання.
А десь там у Франції знайли поселення (3000-3500 до РХ) і багато кісток тварин серед яких був череп корови з діркою. Череп знайшли ще в 70-х роках минулого століття і мали думку, що таких розмірів дірка могла утворитися в наслідок удару рогом іншої тварини. Нещодавно 2 дослідники за допомогою сучасних методів дослідили отвір знову і прийшли до висновку людського втручання, аналогічного тому, що інколи віднаходяться на черепах людей.
Зробили припущення, що можливо це було тринування учнів-"медиків" спочатку на тваринах.

А ось так виглядають медичні інструменти для трепанації черепа від 1830 року.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Білінський, Стефанський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

 
Повідомлень: 2
З нами з: 20 травня 2016, 00:12
Подякував (-ла): 4 раз.
Подякували: 2 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сенсаційні археологічні знахідки

Повідомлення Samot » 09 серпня 2018, 13:28

Американські археологи виявили мідний браслет віком 3,5 тисячі років
Американські археологи під час розкопок в штаті Джорджія виявили людські останки і мідний браслет. За словами дослідників, знахідка є свідченням того, що стародавні корінні американці були залучені в торгові мережі і купували товари на набагато більш далеких відстанях, ніж вважалося раніше, повідомляє DT.

"Наші дослідження свідчать про те, що корінні американці, які жили приблизно 3,5 тисячі років тому, були втягнуті d широкі торговельні мережі, які простягалися на більш далекі відстані, ніж ми вважали раніше (більше 1,5 тисяч кілометрів), і охоплювали різні регіони", - заявив один з дослідників Метью Сенгер.

За його словами, можливо, що торгові мережі служили не тільки для доставки товарів, але і для передачі культурних цінностей, переконань і соціальних норм.

У ході дослідження вчені виявили бронзовий браслет і останки семи осіб, які були кремовані.

Останки і браслет були виявлені в центрі кільцевих споруд, які, на думку дослідників, використовувалися корінними американцями і в якості житлових приміщень, і в якості ритуальних об'єктів.

За допомогою мас-спектрометрії вчені встановили, що браслет був виготовлений в районі Великих озер, на відстані більше 1500 кілометрів від стоянки. Таким чином, ареал використання міді з даного джерела виявився майже на тисячу кілометрів ширшим, ніж передбачалося раніше. Це вказує на наявність великої мережі торгівлі, що охоплює, як мінімум, половину континенту.

Крім того, використання кремації в той час широко практикувалося на півночі, а на південному сході було відсутнє. Виявлення браслета і кремованих останків свідчить про те, що Великі озера і регіон виявлення знахідок були більш тісно пов'язані, ніж передбачалося раніше.
https://day.kyiv.ua/uk/news/090818-amer ... achi-rokiv


Повернутись до Археологія

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Balymba, Bing [Bot], Сергій Бідненко, D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ukrgenealogy