Адамович

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
1
100%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 1

Аватар користувача
Viktor
Повідомлень: 3
З нами з: 13 листопада 2017, 22:22
Стать: Чоловік
Звідки: Київ
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Адамович

Повідомлення Viktor »

Я, Адамович Віктор Володимирович.
Побудував родинне дерево на сайті MyHeritage.com, в якому більше 540 осіб, з них біля 50 людей Адамовичи - предки та нащадки :)
Мої родичі Адамовичі по батьківській лінії походять із сіл (сучасні назви):
Муравня, Пулинський район, Житомирська область, Україна (тут у другі половині 19 ст. народився прадід селянин Семен Адамович, а у 1900 дід Адамович Іван Семенович, селянин)
Новопіль, Черняхівський район, Житомирська область, Україна (тут у 1938 народився мій батько Адамович Володимир Іванович)
Буду шукати прапрадіда :geek: Як знайду щось - напишу.
:idea: Планую післязавтра відвідати Житомир та замовити документи (метричні, ревізьські, сповідальні, церковні...) для ознайомлення у Держархіві Житомирської області (ДАЖО).
Хто знає ще українських та неукраїнських Адамовичів та звідки вони - дописуйте, будьте ласкаві :!:
Шукаю родичів за прізвищами
Адамович, Богомаз, Венцель, Wenzel, Гомозов, Колодій, Колодий, Крюгер, Krüger, Крушевський, Kruszewski, Левченко, Рувинский, Рувинський, Шавш, Ябс, Jabs
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Адамович

Повідомлення D_i_V_a »

Viktor писав:...Хто знає ще українських та неукраїнських Адамовичів та звідки вони - дописуйте, будьте ласкаві :!:
Мені особисто Адамовичі ще не зустрічалися, але у мене є така книжечка і там їх двоє:

Адамович Леонтій - шляхтич, військовий товариш (1684) у Лубенській сотні, отаман городовий лубенський (?-1686.13.01. - 1689.18.07.-?). Рід внесений до УІ частини родовідної книги Чернігівського намісництва.

Адамович Лука - військовий товариш Чернігівського полку (1673). Володів за наданням гетьмана Самойловича млином та угіддями.

Одна біда з такими записами... коли починаєш "копати" родовід від кінця 19 початку 20 століть, то важко повірити, що це "мої". Ці люди виглядають якимись абстрактними та чужими...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Viktor
Повідомлень: 3
З нами з: 13 листопада 2017, 22:22
Стать: Чоловік
Звідки: Київ
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Re: Адамович

Повідомлення Viktor »

Дякую, спробую по кроках копати далі. Може до когось із них докопаю :)
Шукаю родичів за прізвищами
Адамович, Богомаз, Венцель, Wenzel, Гомозов, Колодій, Колодий, Крюгер, Krüger, Крушевський, Kruszewski, Левченко, Рувинский, Рувинський, Шавш, Ябс, Jabs
Онлайн
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: Адамович

Повідомлення ukrgenealogy »

Адамовичі - герба Леліва
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Відповісти

Повернутись до “А”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей