Анищенко (Онищенко, Аніщенко, Оніщенко)

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
Наталія КМ
Повідомлень: 15
З нами з: 05 серпня 2021, 15:39
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 8 разів

Анищенко (Онищенко, Аніщенко, Оніщенко)

Повідомлення Наталія КМ »

Моє родове прізвище. Всі предки проживали в Городнянскому районі село Тупичів. Селяни.
Пошук за прізвищами:
Анищенко, Бойко, Жердецький, Терещенко (с. Тупичів Городнянський район Чернігівська область)
Авдієнко, Зуб, Картовецький, Кравець, Кравченок, Екуш (Якуш), Бабинець, Простаков, Железняк Хомяк, Осипенко, Бухмей, Кондратько (с. Великий Листвен Городнянський район Чернігівська область).
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Анищенко (Онищенко, Аніщенко, Оніщенко)

Повідомлення kbg_dnepr »

Пані Наталія, вітаю Вас на форумі!
Як на мене, то варто трохи більше розповісти про Ваш рід - наприклад, про найдавнішого відомого предка, бо ми ж всі зазвичай починаємо з того, що питаємо себе і родичів: а що було раніше?

Прізвище нелегке для дослідження через численні варіанти, чи зтикалися Ви з цим у Вашій родині?

Походження прізвища очевидно відіменне. Чи знайшли Ви вже того Ониська-Онисима-Анисима, за ким родина, власне, і отримала прізвище?
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
Наталія КМ
Повідомлень: 15
З нами з: 05 серпня 2021, 15:39
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 8 разів

Re: Анищенко (Онищенко, Аніщенко, Оніщенко)

Повідомлення Наталія КМ »

kbg_dnepr писав:Пані Наталія, вітаю Вас на форумі!
Як на мене, то варто трохи більше розповісти про Ваш рід - наприклад, про найдавнішого відомого предка, бо ми ж всі зазвичай починаємо з того, що питаємо себе і родичів: а що було раніше?

Прізвище нелегке для дослідження через численні варіанти, чи зтикалися Ви з цим у Вашій родині?

Походження прізвища очевидно відіменне. Чи знайшли Ви вже того Ониська-Онисима-Анисима, за ким родина, власне, і отримала прізвище?
Дякую, найдавніше, що я знайшла - це ревізька казка 1745 рік - два брати Іосиф та Григорій Федорович Онищенко з сім'ями та два їх племінники Ларіон і Антоній Єрмолаєвичі Онищенко з сім' ями. Посполиті, селяни. Потім з 1804 по 1886 у мене немає даних і не можу зв'язати дві сторони родоводу. Завжди в усіх ревізія і в сповідних відомостях писалось прізвище як Онищенко, лише в переписі 1886 року вже як Анищенко.
Ониська - Анисима поки незнайшла, дуже цікаво віднайти.
Пошук за прізвищами:
Анищенко, Бойко, Жердецький, Терещенко (с. Тупичів Городнянський район Чернігівська область)
Авдієнко, Зуб, Картовецький, Кравець, Кравченок, Екуш (Якуш), Бабинець, Простаков, Железняк Хомяк, Осипенко, Бухмей, Кондратько (с. Великий Листвен Городнянський район Чернігівська область).
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Анищенко (Онищенко, Аніщенко, Оніщенко)

Повідомлення kbg_dnepr »

О, то Вашому родовому прізвищу вже майже триста років! :good:
Тобто у 1745 році у селі є Осип та Григорій Федоровичі, та мав бути ще їх брат Єрмолай Федорович, так?
а хто є у 1804 і у 1886 рр.? Звісно, 82 роки - велика прогалина...
Чи робили Ви дерево? мені воно дуже допомагає. В моєму батьківському селі всі Глушаки є нащадками однієї людини - Юхима Івановича Глушака, який в 1743 р. "прийшов з Полши" (тобто з сучасної Білорусі) разом з 4 синами. І в мене теж є прогал (правда, не такий великий): я не маю запису про народження свого прадіда. Але й без цього запису зрозуміло, до якої гілки він відноситься.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
Наталія КМ
Повідомлень: 15
З нами з: 05 серпня 2021, 15:39
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 8 разів

Re: Анищенко (Онищенко, Аніщенко, Оніщенко)

Повідомлення Наталія КМ »

kbg_dnepr писав:О, то Вашому родовому прізвищу вже майже триста років! :good:
Тобто у 1745 році у селі є Осип та Григорій Федоровичі, та мав бути ще їх брат Єрмолай Федорович, так?
а хто є у 1804 і у 1886 рр.? Звісно, 82 роки - велика прогалина...
Чи робили Ви дерево? мені воно дуже допомагає. В моєму батьківському селі всі Глушаки є нащадками однієї людини - Юхима Івановича Глушака, який в 1743 р. "прийшов з Полши" (тобто з сучасної Білорусі) разом з 4 синами. І в мене теж є прогал (правда, не такий великий): я не маю запису про народження свого прадіда. Але й без цього запису зрозуміло, до якої гілки він відноситься.
За 1732 рік є скани книги - там значиться :" поддан ые бунчукового Андрея Борковського малогрунтовые Фёдор Онищенко и Ярмола Онищенко сіе на одном дворе порознь хатами живут"

Зображення
file hosting url
Пошук за прізвищами:
Анищенко, Бойко, Жердецький, Терещенко (с. Тупичів Городнянський район Чернігівська область)
Авдієнко, Зуб, Картовецький, Кравець, Кравченок, Екуш (Якуш), Бабинець, Простаков, Железняк Хомяк, Осипенко, Бухмей, Кондратько (с. Великий Листвен Городнянський район Чернігівська область).
Аватар користувача
Наталія КМ
Повідомлень: 15
З нами з: 05 серпня 2021, 15:39
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 8 разів

Re: Анищенко (Онищенко, Аніщенко, Оніщенко)

Повідомлення Наталія КМ »

kbg_dnepr писав:О, то Вашому родовому прізвищу вже майже триста років! :good:
Тобто у 1745 році у селі є Осип та Григорій Федоровичі, та мав бути ще їх брат Єрмолай Федорович, так?
а хто є у 1804 і у 1886 рр.? Звісно, 82 роки - велика прогалина...
Чи робили Ви дерево? мені воно дуже допомагає. В моєму батьківському селі всі Глушаки є нащадками однієї людини - Юхима Івановича Глушака, який в 1743 р. "прийшов з Полши" (тобто з сучасної Білорусі) разом з 4 синами. І в мене теж є прогал (правда, не такий великий): я не маю запису про народження свого прадіда. Але й без цього запису зрозуміло, до якої гілки він відноситься.
Дерево поки пишу від руки, людей дуже багато. І є два Григорія, а який "мій" не знаю, бо нема даних про дітей. Хоча явно гілка Ярмоли.
Пошук за прізвищами:
Анищенко, Бойко, Жердецький, Терещенко (с. Тупичів Городнянський район Чернігівська область)
Авдієнко, Зуб, Картовецький, Кравець, Кравченок, Екуш (Якуш), Бабинець, Простаков, Железняк Хомяк, Осипенко, Бухмей, Кондратько (с. Великий Листвен Городнянський район Чернігівська область).
Відповісти

Повернутись до “А”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей