Барилович Бирилович Бирилов

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
1
33%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
2
67%
 
Всього голосів: 3

Аватар користувача
Барилович Тамара
Повідомлень: 181
З нами з: 20 травня 2017, 08:22
Стать: Жінка
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 135 разів
Подякували: 103 рази

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення Барилович Тамара »

Я пока только по польским.Спасибо за подсказку.Напишу!
Аватар користувача
Bogdan Mishchenko
Повідомлень: 326
З нами з: 05 жовтня 2017, 11:57
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 478 разів
Подякували: 372 рази

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення Bogdan Mishchenko »

Попутно попадался Барилович. Поляки Бариловичи могут ничего общего иметь с вашими Бариловичами, корень происхождения фамилии барило-бочёк.


Вьдомость о Церкви
Св Николаевской состоящей Таращанского Уьезда Кіевской Епархии вь местечке Тетіеве за 1874-й годь
Діаконь Іоаннь Лукилліановь Бариловичь сынь Священническій уволень по бользни изь высшаго отдьленія Кіевскихь Духовныхь Уьездныхь Училищь 1829го года Іюля 15 Дня, Преосвященнымь Кирилломь Епископомь Чигиринскимь, посвящень вь стихарь Таращанскаго Уьезда вь местечко Тетіевь кь Успенской Церкви на дьячковское мьсто 1832-го года Августа 12-го дня тем же Преосвященнымь рукоположень во Діакона Липовецкаго Уьзда вь мьстечко Лукашовку кь Рождество-Богородичной церкви; 1835го года Марта 25 Дня по собственному прошенію опеределень вь Кіево Печерскую Лавру, 1843го года Октября 18го дня по резолюціи Высоко Преосвященньйшаго Филарета Митрополита Кіевскаго и Галицкаго перемьщень вь Семинарскую Петро-Павловскую церковь на діаконскую должность, 1846го года Апрьля 4-го дня, по прошенію переведень на дьячковскую должность вь Кіево-подольскую Рождественскую Церковь, 1850го году октября 27 дня, по бользни уволень заштать священнымь Порфириемь опрделень кь Николаевской Мьстечка Тетіева Церкви на дьячковскую должность, граммоту имьеть, по посльдней ревизіи записань при Кіево-Подольской Рождественской церкви, вдовь.

Возраст - 68
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення D_i_V_a »

Bogdan Mishchenko писав:Попутно попадался Барилович. Поляки Бариловичи могут ничего общего иметь с вашими Бариловичами, корень происхождения фамилии барило-бочёк...
А ми то взагалі ще не знаємо від чого походить прізвище Барилович. Може це і є та шукана/бажана версія?
Якщо пам'ять мене не підводить, то ще десь на першому десятку сторінок цієї теми, наводили невеличку роботу пана Чернецького з його припущенням, що цей рід походить від якогось відомого роду. Нажаль автор притримав таємницю при собі і не назвав того роду і вірогідного часу відпочкування.

Десь нещодавно почула критичні висловлювання про те, що прізвище на -ський/-цький не є ознакою шляхетства, що прізвище могли присвоїти і прості люди. То мені хочеться це спростувати, або скоріше поправити. Дивлячись про яке століття говориться. Якщо про ХІХ, то так, такі випадки мали місце, а якщо раніше, то таке маловірогідно.

То, на мою думку, якщо прізвище прослідковується у ХУІІІ-е століття, і ще далі, то вірогідність того що хто має однакове прізвище є родичами/даліьніми родичами/дуже дальніми родичами наближається до 100%-тів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Барилович Тамара
Повідомлень: 181
З нами з: 20 травня 2017, 08:22
Стать: Жінка
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 135 разів
Подякували: 103 рази

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення Барилович Тамара »

Мой двоюродный прадед записывал всё,что было известно ему от родных о Бариловичах. (Тетрадку недавно нашли) Так вот там записано,что поляк Барилович перебрался в Украину.А когда и где? Сведений нет! Надо искать! Может эти польские Бариловичи и есть зацепка? А может просто...разговоры!
Аватар користувача
Bogdan Mishchenko
Повідомлень: 326
З нами з: 05 жовтня 2017, 11:57
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 478 разів
Подякували: 372 рази

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення Bogdan Mishchenko »

Барилович Тамара писав:Мой двоюродный прадед записывал всё,что было известно ему от родных о Бариловичах. (Тетрадку недавно нашли) Так вот там записано,что поляк Барилович перебрался в Украину.А когда и где? Сведений нет! Надо искать! Может эти польские Бариловичи и есть зацепка? А может просто...разговоры!
Скорей всего имеется ввиду место жительства - Польша, поэтому и писали родные что поляк скорей всего. Кстати существовала отдельная Варшавская епархия, где были свои духовные училища и семинарии. Посмотрите мою тему Вишневские, я недавно наткнулся на одного из Вишневских которых занесло аж в Варшавскую Епархию. Насчёт Холщины не знаю - там скорей всего тоже были духовные учебные заведения, церкви с приходами т.д. Нужно в польских архивах искать фонд Холмской духовной консистории.
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення D_i_V_a »

Зустрілась справа по доведенню дворянства у 1804 році на прізвище - Бавровичі герба Побог.

Це прізвище дуже схоже з Барилович, а враховуючи те що в цій справі багато чудирнацьких прізвищ які сьогодні вимовляються трохи поіншому, то подумалось мені, чи це не Бариловичі? Священицька родина...

І ще передивилась всі свої книги з переліками шляхетських прізвищ і такого не знайшла, то це точно є спотворена форма.

Подивіться, може ваші?....
Востаннє редагувалось 18 лютого 2022, 19:30 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Барилович Тамара
Повідомлень: 181
З нами з: 20 травня 2017, 08:22
Стать: Жінка
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 135 разів
Подякували: 103 рази

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення Барилович Тамара »

Судя по месту жительства ,по именам и годам проживания,-МОИ. Надо смотреть точнее. Я думала ,что у Бариловичей герб Пржерова.
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення D_i_V_a »

Барилович Тамара писав:Судя по месту жительства ,по именам и годам проживания,-МОИ. Надо смотреть точнее. Я думала ,что у Бариловичей герб Пржерова.
Таке може бути, що різні гілки належали до різних гербів і тому буде знайдено підтвердження в архівах. Але я маю досвід, коли в доказах по різним гербам одного прізвища першим доказом було посилання на одних і тих самих людей від кінця 16 століття. Тобто герби різні, а пращури вказані одні й ті ж самі. По одному гербу є багато справ, а по другому тільки одна (може і є ще інщі, але мені на очі потрапила одна родина). І це говорить тільки про те, що ця родина за якихось причин перейшла на використання іншого герба. За яких причин і коли це сталося - нехай досліджують фахівці, а наша справа віднайти своїх і повідомити про знахідку.

То я дуже рада, що ще одна родина зі справи віднайшла своїх нащадків!
Першими були Кошаровські.
Хто наступний?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Барилович Тамара
Повідомлень: 181
З нами з: 20 травня 2017, 08:22
Стать: Жінка
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 135 разів
Подякували: 103 рази

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення Барилович Тамара »

Зображення
как сохранить картинку Протоиерей Герман Бирилов(Барилович) правнук Ферапонта Бариловича.
Аватар користувача
Барилович Тамара
Повідомлень: 181
З нами з: 20 травня 2017, 08:22
Стать: Жінка
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 135 разів
Подякували: 103 рази

Re: Барилович Бирилович Бирилов

Повідомлення Барилович Тамара »

Зображення Ферапонт Барилович.
Відповісти

Повернутись до “Б”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей