УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Сумщина в іменах

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 27 грудня 2019, 17:59

Сумщина в іменах: Енциклопедичний довідник.-Суми: Рекламно-видавниче об'єднання "АС-Медіа", Сумський державний університет, 2003. - 624с.
Енциклопедичний довідник "Сумщина в іменах" містить понад 3000 статей, присвячених видатним землякам. Хронологічно довідник охоплює період від часів Київської Русі до сьогодення. Розрахований на широке коло читачів.
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 27 грудня 2019, 18:01

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось Shandor_POL в 01 січня 2020, 08:05, всього редагувалось 1 раз.
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 27 грудня 2019, 19:35

СПИСОК ПЕРСОНАЛІЙ

Суми

Абаза Аркадій Максимович
Аветікян Сєда Місаківна
Авраменко Віктор Васильович
Абраменко Сергій Харитонович
Абрамов Олександр Дмитрович
Акілов Олександр Іванович
Александрочкін Юрій Михайлович
Алешко Василь Іванович
Алфьорови
Алчевські
Анджеєвська Валентина Антонівна
Андронов Олександр Миколайович
Андросенко (Котницька) Тетяна Пилипівна
Андрющенко Володимир Вікторович
Андрющенко Євгенія Данилівна
Андрющенко Нінель Григорівна
Ареф'єва Галина Володимирівна
Арсеньєв Кирило Юрійович
Арсеньєви
Артюіпкша Людмила Михайлівна
Асмолов Іван Олександрович
Атаман Олександр Васильович
Африканов Олексій Федотович
Бабич Михайло (Бабичев Михайло Федорович)
Байвал Анатолій Пилипович
Балан Майя Федорівна
Балацький Олег Федорович
Баравой Володимир Тимофійович
Барвінська Феодосія Андріївна
Бард Світлана Олександрівна
Барзилович Петро Павлович
Берелет Володимир Ілліч
Берест Юрій Костянтинович
Берест Юрій Юрійович
Берестнєв Сергій Іларіонович
Берестовський Борис Іванович
Берестовський Микола Олександрович
Бермудес Дмитро Валерійович
Берфман Марк Абрамович
Бєлова Ганна Олексіївна
Бєлова Надія Олександрівна
Бєляєва Мирослава В'ячеславівна
Биков Володимир Борисович
Бинда Тетяна Парфеніївна
Біланенко Олександр Вікторович
Білецький Дмитро Матвійович
Білоусов (Білоус) Олексій Федорович
Біттерліх Леонід Ростиславович
Бічінашвілі Давид
Блайвас Семен Моїсейович
Близнюков Пилип Іванович
Бобровський Полікарп Петрович
Богач Марія Романівна
Богданович Модест Іванович
Бойко Володимир Іванович
Бокун Ірина Анатоліївна
Бондаренко Анатолій Дмитрович
Бондаренко Віктор Михайлович
Бончевський Микола Дем'янович
Бонь Митрофан Дем'янович
Бородай Юрій Прокопович
Боронос Вікторія Георгіївна
Боронос Володимир Миколайович
Бочаров Василь Андрійович
Бочарова Віра Іванівна
Бочарова Олена Анатоліївна
Братушка Юрій Кирилович
Бріжатий Олександр Володимирович
Будянський Василь Іванович
Будьоний Олександр Петрович
Бурий Валентин Дмитрович
Бурла Олександр Михайлович
Бурмака Микола Іванович
Бурмистрова Катерина Володимирівна
Бутко Олександр Андрійович
Буцевицький Володимир Сергійович
Вакал Анатолій Петрович
Вандишев Валентин Миколайович
Ванєєв Сергій Михайлович
Варфоломій (в миру Ващук Віктор Володимирович)
Василега Петро Олександрович
Василенко Василь (Капраков Василь Панасович)
Васильєв Анатолій Васильович
Васильєв Костянтин Костянтинович
Васько Людмила Віталіївна
Ведмедєв михайло михайлович
Веніамін (в миру Василь Платонов)
Вертепов Юрій Михайлович
Веслополова-Кожина Раїса Клавдіївна
Винниченко Ігор Олександрович
Висоцький Ігор Юрійович
Вітковський Віталій Вікторович
Власенко Валерій Миколайович
Водоп'янова Тетяна Юріївна
Волков Олександр Іванович
Волкова Людмила Володимирівна
Володимир (в миру Шимкович)
Володченко Григорій Семенович
Воробйов Геннадій Савелійович
Воробйов Олександр Миколайович
Воробйова Інесса Геннадіївна
Ворошилов Олександр Петрович
Врагов Анатолій Петрович
Гаврилов Пилип Трохимович
Гальченко (Гольченко) Микола Петрович
Гансен Оскар-Герман Германович
Ганул Валентин Романович
Гапоченко Юлія Іванівна
Гараніна Ольга Яківна
Гарбарець Борис Олексійович
Гаркуша Володимир Анатолійович
Гевліч Анатолій Борисович
Геннадій (в миру Іван Левитський)
Геронтій (в миру Хованський Юрій Якович)
Гиленко (Колтипан) Тетяна Іванівна
Гінзбург Олександр Маркович
Гладких Олена Едуардівна
Гнаповська Людмила Вадимівна
Голєніщеви-Кутузови
Голуб Юрій Миколайович
Голубничий Володимир Степанович
Гольцова Світлана Митрофанівна
Гончаренко Володимир Іванович
Грабін Володимир Володимирович
Грабовська Віра Василівна
Грачов Микола Олексійович
Григоров Віктор Павлович
Гриненко Прокіп Семенович
Гринцов Іван Григорович
Грисенко Микола Васильович ;
Гриценко Анатолій Григорович
Грищенко Ніна Петрівна
Грудін Григорій Олександрович
Грунський Микола Кузьмич
Гуляєв Франц Антонович
Гуменна Сабіна Франсуазівна
Гученко Ганна Богданівна
Давидов Андрій Калістратович
Данилов Юрій Костянтинович
Дегтярьова Галина Олексіївна
Дем'яник Дмитро Федотович
Денисенко Анатолій Федорович
Денисенко Олег Іванович
Денисенков Яків Іванович
Денисов Станіслав Іванович
Дехта Іван Антонович
Дикий Микола Петрович
Димитров Валентин Петрович
Долін Борис Генріхович
Дорошенко Сергій Іванович
Досаєва Іраїда Костянтинівна
Доценко Віктор Михайлович
Драч Ірина Степанівна
Дробний Борис Олексійович
Дрягін Дмитро Прокопович
Дубравш Валентин Володимирович
Дунайський Антон Васильович
Дужий Ігор Дмитрович
Дьяченко Анатолій Григорович
Ейсмонт Валерій Володимирович
Євстратій (в миру Подольський)
Євтухов Віталій Геннадійович
Євтушенко Анатолій Олександрович
Євтушенко Володимир Васильович
Єгорова Ірина Костянтинівна
Єжова Ольга Олександрівна
Єременко Ірина Володимирівна
Єременко Ольга Володимирівна
Єрмоленко Василь Пилипович
Єрмоленко Олександра Трохимівна
Єфименко Віктор Романович
Єфімов Микола Сергійович
Єфремов Микола Миколайович
Єчкалов Микола Йосипович
Жатов Олексій Гнатович
Жевахов Пилип Семенович
Жекалов Валентин Васильович
Жернова-Краснопоясовська Яна Семенівна
Жиг Ар Валентин Власович
Жильцов Михайло Йосипович
Жулинський Микола Васильович
Журавель Алла Олексіївна
Журко Олексій Іванович
Загородиш Микола Петрович
Загурська-Архімович Кіра Іванівна
Заїка Лариса Акимівна
Зайцев Ігор Едуардович
Зайцев Олександр Васильович
Зайцев Павло Іванович
Закорко Надія Георгіївна
Залога Вільям Олександрович
Захаров Микола Володимирович
Захарова Ірина Олександрівна
Заярний Сергій Федорович
Зборомирський Л.М.
Звагельський Борис Львович
Звагельський Віктор Борисович
Звонков Роман Володимирович
Зимак Юрій Анатолійович
Злобін Юліан Андрійович
Золотарьов Валеріан Миколайович
Золотницькі
Зуєв Володимир Миколайович
Іваненко Ольга Олександрівна
Іваницький Борис Георгійович
Іваній Володимир Степанович
Іванов Іван Іванович
Іванов Ілля Іванович
Іванов Костянтин Михайлович
Іванов Павло Агеевич
Іванова Ірина Борисівна
Іванова Тамара Іванівна
Іванова Тетяна Володимирівна
Івасюк Світлана Григорівна
Івлєва Любов Дмитрівна
Івченко Анатолій Аврамович
Ігнатенко Вікторія Михайлівна
Ігнатовський Микола Йосипович
Ігнатьєв Олександр Дмитрович
Ігнатьєв Олександр Савич
Іноземцев Олег Гнатович
Ільїн Валерій Юхимович
Ільїна Ніна Іванівна
Іоан (в миру Кратиров)
Іов (в миру - Смакоуз Віктор Федорович)
Іонафан (в миру - Анатолій Іванович Єлецьких)
Іосаф (в миру - Лелюхін Віталій Михайлович)
Ісаєв Микола Миколайович
Іщенко Олександр Іванович
Кагадєєв Леонід Павлович
Калантаєвська Ганна Павлівна
Калашніков В'ячеслав Віталійович
Калениченко Іван Йосипович
Калініченко Павло Михайлович
Калінкевич Микола Васильович
Каменська Надія Павлівна
Камінський Олександр Абрамович
Каневський Єханан Ісакович
Карбовничий Василь Артемович
Карінцев Іван Борисович
Карпенко Євген Віталійович
Карпіщенко Олексій Іванович
Карпіщенко Тетяна Олексіївна
Карпуша Василь Данилович
Катаржнов Станіслав Іванович
Кафтарян Сурен Мартіросович
Качан Іван Тихонович
Качуровський Михайло Олександрович
Каштанов Сергій Васильович
Квасов Євген Петрович
Киричек Євген Андрійович
Кириченко Григорій Федорович
Кириченко Олександр Олександрович
Кисель Георгій Дмитрович
Кисляков Валерій Павлович
Кібець Анатолій Олексійович
Кірний Леонід Григорович
Климанська Неля Вікторівна
Клименко Віталій Петрович
Ключник Василь Андрійович
Книш Микола Петрович
Кобизєв Григорій Михайлович
Кобиляков Юрій Степанович
Кобякова Ірина Карпівна
Коваленко Володимир Михайлович
Коваленко Іван Тимофійович
Ковальов Ігор Олександрович
Ковальов Олексій Павлович
Ковальов Юрій Дмитрович
Ковтун Павло Миколайович
Когут Олег Рафаїлович
Кожуховська Ніна Василівна
Кожушко Нелі Семенівна
Козаченко Іван Якович
Козеняшев Дмитро Якович
Козін Едуард Геннадійович
Козлов Анатолій Олексійович
Козловський Микола Федорович
Козьменко Сергій Миколайович
Кокарекін А.П.
Коленко Фаїна Григорівна
Колесніков Володимир Олександрович
Колосов Олександр Олександрович
Колтаков Олексій Стефанович
Комісаров Анатолій Григорович
Комяхов Василь Григорович
Конанихін Володимир Іванович
Кондратенко Андрій Павлович
Кондратьєв Микола Сергійович
Кондратьєви
Кондрачук Сергій Олександрович
Кононенко Микола Григорович
Концевич Валерій Георгійович
Корж Лариса Вікторівна
Корінний Сергій Володимирович
Корнилій (Попов)
Корнієнко Павло Панасович
Корогод Борис Леонідович
Корогод Галина Іванівна
Король Олександр Никифорович
Корольов Валентин Семенович
Коростильов Володимир Олександрович
Коршиков Олександр Аркадійович
Коротун Микола Миколайович
Корякін Олексій Олексійович
Костенко Діна Петрівна
Костянтин (в миру Д'яков)
Котенджи Геннадій Павлович
Котляр Лариса Дмитрівна
Кохановський Володимир Максимович
Кочевський Микола Миколайович
Кочерженко Євгенія Іванівна
Кравець Олена Матвіївна
Кравцова Тетяна Миколаївна
Кравченко Віталій Кирилович
Кравченко Микола Сидорович
Кравченко Олександр Йосипович
Крамар Феодосій Дементійович
Крамаренко Микола Степанович
Крамаренко Микола Олександрович
Крамаренков Микола Миколайович
Крамська-Берестовська Світлана Григорівна
Краснопоясовський Анатолій Степанович
Краснянські
Красовицький Зіновій Йосипович
Красу Ля Сергій Миколайович
Кречківський Алім Феофілович
Кривич Марія Іванівна
Кривоніс Микола Якович
Криворучко Дмитро Володимирович
Крикун Олексій Петрович
Кудренко Анатолій Іванович
Кудрявцев Юрій Дмитрович
Кузнєцов Михайло Михайлович
Кузовенков Микола Павлович
Кузьмін Володимир Юхимович
Куколь-Яснопольські
Кулагін Володимир Петрович
Кулініч Сергій Павлович
Куліш Віктор Васильович
Кульментьєва Ольга Петрівна
Кульнєв Яків Петрович
Курилов Анатолій Федорович
Курта Валентин Володимирович
Кустенко Олексій Михайлович
Кустов Аркадій Володимирович
Куц Валентин Павлович
Кушніренко Володимир Вікторович
Кушніров Павло Васильович
Кшнякіна Світлана Іванівна
Лаба Віктор Васильович
Лаврентьєви
Лаврик Віра Іванівна
Лазарєв Микола Остапович
Ластовецька Олена Іванівна
Ластовецький Микола Миколайович
Латишева Людмила Семенівна
Лебедєв Анатолій Олексійович
Лебедєв Сергій Юрійович
Лебединський Ігор Леонідович
Левін Ісай Давидович
Леонтьєва Галина Григорівна
Лесевич Йосип Федорович
Леунов Микола Арсентійович
Линтварьов Іван Іванович
Линтварьов Сергій Іванович
Линтварьови
Литвиненко Ольга Анатоліївна
Литвиненко Тетяна Миколаївна
Литвинов Іван Михайлович
Лісова (Дехта) Меланін Пилипівна
Ліщинський (Лещинський) Н.І.
Ловцов Михайло Іванович
Лоза Тетяна Олександрівна
Локощенко Георгій Дмитрович
Лопаткін Роман Юрійович
Лоретц-Ебліни Фон
Лук'яненко Володимир Матвійович
Луценко Віктор Петрович
Лушпа Аркадій Петрович
Любчак Володимир Олександрович
Любчак Олександр Володимирович
Любченко А.А.
Люклян Богдан Йосипович
Лялько Іван Семенович
Льдов-Настенко Олександр Максимович
Мазуленко Микола Панасович
Майборода Ніна Іванівна
Макаєва Світлана Миколаївна
Макаренко Михайло Ілліч
Макарій (в миру Михайло Петрович Булгаков
Макарова Валентина Андріївна
Макарова Людмила Андріївна
Макашов Павло Васильович
Малютін Костянтин Геннадійович
Малюшенко Володимир Васильович
Манжос Любов Сергіївна
Манжос Олексій Павлович
Мариківський Євген Іванович
Маринич Микола Якович
Маркевич Віталій Едуардович
Марковський Євген Михайлович
Мартюшов Анатолій Іванович
Марцинківський Володимир Альбінович
Марченко Лариса Іванівна
Маршала-Чаловська Олександра Іванівна
Мар'яновський Валентин Майорович
Мацієвич Кость Андріанович
Машалдін Олександр Іванович
Мелеховець Оксана Костянтинівна
Мельник Леонід Григорович
Мельник Ольга Іванівна
Мендель Костянтин Платонович
Мерзлікш Ігор Романович
Миронович Людмила Максимівна
Михаїл (в миру Зінкевич Тимофій Семенович)
Михайличенко Галина Михайлівна
Михайліченко Віктор Костянтинович
Михайліченко Галина Олександрівна
Михайлова Ніна Василівна
Михальченко Олена Анатоліївна
Міланко Олексій Якович
Мірошник Віталій Михайлович
Могильников Павло Михайлович
Морозов Анатолій Петрович
Москаленко Микола Павлович
Московін Михайло Юхимович
Мотрук Павло Максимович
Мощенко Костянтин Васильович
Мурашова Алла Олександрівна
Муріков Дмитро Володимирович
Нагорний В'ячеслав Михайлович
Нагорний Олександр Олександрович
Нагорний Іван Якович
Назаренко Олександр Максимович
Науменкова Світлана Валентинівна
Наумкіна Олена Анатоліївна
Немировський Семен Михайлович
Ненадович Григорій Герасимович
Неня Віктор Григорович
Нестеров Євген Михайлович
Нестеровський Микола Семенович
Нефьодов Олексій Іванович
Нечепуренко Володимир Миколайович
Никанор (в миру Юхим'юк Микола Іванович)
Никончук Борис Фомич
Нікітін Михайло Олексійович
Новіков Іван Ілліч
Новіков Юрій Петрович
Носачов Андрій Петрович
Обозний Микола Петрович
Овсієнко Валерій Григорович
Одарченко Наталія Іванівна
Олємський Олександр Іванович
Омельченко Володимир Павлович
Онанченко Євген Леонідович
Опанасюк Анатолій Сергійович
Орловський Віктор Феліксович
Осадчий Юрій Григорович
Осіпов Валерій Анатолійович
Остроградський Матвій Іванович
Охріменко Павло Павлович
Павленко Ірина Тихонівна
Павлюк Петро Олександрович
Павлюченко Анатолій Михайлович
Панасюк Валерій Юрійович
Панікар Ігор Іванович
Папусь Олександр Іванович
Парасенко Микола Андрійович
Пархоменко Микола Григорович
Пашков Павло Костянтинович
Пестов Вадим Григорович
Пестрякова Марина
Петренко Світлана Миколаївна
Петров Геннадій Терентійович
Петрова Олена Юріївна
Піскун Олександр Ілліч
Плосконіс Ігор Миколайович
Пляцук Леонід Дмитрович
Побожій Сергій Іванович
Погорєлов Павло Миколайович
Погребний Валерій Данилович
Погребняк Олександр Дмитрович
Подольський Іван Михайлович
Покровський Володимир Миколайович
Поляков Андрій Андрійович
Поляков Василь Іполитович
Полякова Ольга Михайлівна
Пономаренко Наталія Анатоліївна
Попльовкин Трохим Трохимович
Попов Л.І.
Попов Микола Федорович
Попов Сергій Віталійович
Потапов Олександр Олександрович
Походня Клавдія Федорівна
Привалов Володимир Васильович
Приступа Людмила Никодимівна
Проваторов Герман Васильович
Прокопенко Володимир Вікторович
Прокопчук Олег Григорович
Проценко Іван Юхимович
Проценко Ірина Миколаївна
Проценко Олена Сергіївна
Прянишников Олександр Петрович
Пузько Ігор Данилович
Пустовий Іван Петрович
Пушкарьов Костянтин Олександрович
Пчелинцев Віктор Олександрович
Пшеничний Микола Михайлович
Рабець Катерина Володимирівна
Равицька Ольга Василівна
Равицький Ігор Миколайович
Радзівон Олександр Леонідович
Растопін Олександр Анатолійович
Ратнер Володимир Якович
Ратов Анатолій Максимович
Рачинський Іван Данилович
Ржебаєва Нінель Костянтинівна
Розенквіст В.А.
Розуменко Анжела Оурелянівна
Романова Вікторія Борисівна
Романюк Анатолій Миколайович
Романюк Оксана Костянтинівна
Рубан Анатолій Іванович
Рубанов Павло Миколайович
Русак Ігор Васильович
Савенко Жанна Петрівна
Савченко Євген Миколайович
Савчук Володимир Іванович
Садовський Олександр Васильович
Саєнко Володимир Данилович
Сазанов Віктор Іванович
Салістий Станіслав Михайлович
Самедов Юсіф Фахратович
Сбруєва Аліна Анатоліївна
Світайло Ніна Дмитрівна
Семененко Альберт Іванович
Семенюк Лариса Леонідівна
Сергеєв Анатолій Петрович
Сергієнко Володимир Олексійович
Сергієнко Іван Павлович
Сергійчук Іраїда Миколаївна
Сердюков Григорій Наумович
Серебрякова Євгенія Климівна
Серіков Сергій Сергійович
Сєдінкін Леонід Михайлович
Силка Алла Анатоліївна
Симонтовський Петро Семенович
Синюкова Олександра Іванівна
Синявін Володимир Максимович
Сігова Валентина Іванівна
Сікора Віталій Зіновійович
Сірик (Сокирко) Антоніна Євгенівна
Сіробаба-Климко Віра Іванівна
Склабінський Всеволод Іванович
Скляр Анатолій Михайлович
Сколота Марина Вікторівна
Скосогоренко Григорій Пилипович
Скринник Станіслав Самойлович
Скубенки
Смирнов Володимир Олександрович
Сміян Олександр Іванович
Сміян Світлана Анатоліївна
Снєгірьов Іван Тимофійович
Сніцарь Андрій Олегович
Сніцарь Світлана Георгіївна
Сокол Микола Олександрович
Соколов Микола Олександрович
Солдатенко Тамара Яківна
Соловей Дмитро Федорович
Соляник Валерій Олександрович
Сорока Галина Михайлівна
Сорокша Лариса Іонівна
Сосновський Дмитро Адамович
Стахевич Олександр Григорович
Стаховський Сергій Мечиславович
Стапіис Володимир Володимирович
Степанова Галина Василівна
Столбіна Надія Львівна
Сторіжко Володимир Юхимович
Стороженко Віталій Якович
Стрельцов Володимир Васильович
Ступіна Ліліта Борисівна
Сумцова Людмила Анатоліївна
Супрун Григорій Олександрович
Суряднова Валентина Петрівна
Суханови
Сухарєв Анатолій Борисович
Сухонос Віктор Володимирович
Тагієва Діана Тагіївна
Тарасенко Олексій Григорович
Тарельник Борис Іванович
Татаринова Любов Михайлівна
Твердий Сергій Вячеславович
Твердохліб Ігор Борисович
Терезов Євген Матвійович
Терентьєв Владислав Сергійович
Терьохін Валерій Олександрович
Тєлєтов Олександр Сергійович
Тіщенко Анатолій Іванович
Ткаченко В.Л.
Ткаченко Володимир Миколайович
Ткаченко Дмитро Михайлович
Ткачук Юрій Якович
Токарев Іван Федорович
Токарєв Валерій Петрович
Топоров Олег Олексійович
Траскін Ілля Дмитрович
Трецька Тамара Олександрівна
Тригуб Ірина Василівна
Тригуб Станіслав Вікторович
Трофименко Вікторія Василівна
Турбін Дмитро Іванович
Турков Володимир Вікторович
Тюлєнєва Валентина Олексіївна
Устянський Олег Олексійович
Ухань Володимир Миколайович
Учаєв Петро Миколайович
Федевич Людмила Костянтинівна
Феденко Олександр Олексійович
Федоровський Ілля Семенович
Федя Володимир Іванович
Фільо Іван Михайлович
Фільштинський Леонід Аншелович
Флавіан (в миру Пасічник)
Фоломєєва Наталія Аркадіївна
Фоміна Лідія Борисівна
Харитоненки
Харченко Дмитро Олегович
Хворост Володимир Андрійович
Хижняк Людмила Антонівна
Ходун Сергій Федорович
Хомайко Олександр Вячеславович
Хоменко Олексій Віталійович
Хомула Ніна Андріївна
Хоруженко Ф.А.
Хорунжий Володимир Петрович
Царик Юрій Михайлович
Цикін Веніамін Олександрович
Цуцин Василь Іванович
Чайченко Надія Натанівна
Чашечникова Лариса Гнатівна
Чаіпечникова Ольга Серафимівна
Чёкалов Олександр Петрович
Чемерис Іван Іванович
Чемич Микола Дмитрович
Черв'яков Володимир Дмитрович
Чередніченко Олександр Миколайович
Черепанова Євгенія Олександрівна
Чернипі Михайло Петрович
Чернишова Ганна Федорівна
Чернобров Іван Володимирович
Чернов Олександр Євгенович
Чернюк Ніна Іванівна
Черняк Леонід Михайлович
Четверик Наталія Пилипівна
Чигринець Віктор Петрович
Чижов Лев Петрович
Чистяков В.Х.
Чорна Тетяна Сергіївна
Чувур Василь Васильович
Чумак Лариса Федорівна
Чумаков Георгій Семенович
Шабленко Антон Якович
Шаванов Сергій Валентинович
Шадрін Василь Автономович
Шаповал Іван Леонтійович
Шаповалов Григорій Іванович
Шаповалов Сергій Павлович
Швачко Світлана Олексіївна
Швачунов Ігор Юрійович
Швець Станіслав Володимирович
Шевель Ігор Миколайович
Шевцова Аліна Владленівна
Шевченко Володимир Антонович
Шевченко Віталій Федорович
Шеленков Георгій Михайлович
Шестаков В'ячеслав Іванович
Шехтерман Юхим Ісакович
Шилов Володимир Миколайович
Школяренко Віра Іванівна
Шкурко Сергій Костянтинович
Шоган Галина Соломонівна
Шолох Анатолій Антонович
Шольц Густав Карлович
Шубний Опанас Федорович
Шудрик Ігор Олексійович
Шум Віталій Андрійович
Щербань Володимир Петрович
Щербань Ірина Миколаївна
Щербань Петро Миколайович
Щербань Тетяна Юріївна
Щербина-Яковлева Олена Юхимівна
Шищук Володимир Дмитрович
Юнда Андрій Миколайович
Юрченко Надія Семенівна
Юхименко Микола Петрович
Юхоменко Михайло Михайлович
Яковлев Віталій Андрійович
Якуба Олександр Родіонович
Якубовська Тетяна Василівна
Яновський Іван Іванович
Янчик Галина Володимирівна
Яременко Гнат Гаврилович
Яровий Микола Миколайович
Ярошенко Василь Іванович
Ярошенко Станіслав Павлович
Яценко Надія Андріївна
Ячменьов Володимир Олександрович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 27 грудня 2019, 19:43

Білопілля. Білопільський район

Авраменко Павло Михайлович
Анісов Василь Федорович
Антонович Максим Олексійович
Антонович-Будько (Будько) Данило Сидорович
Бабченко Павло Степанович
Вага Олексій Митрофанович
Басанець Лідія Михайлівна
Бей-Бієнко Григорій Якович
Бєліков Володимир Павлович
Білоног Юрій
Білоцерківець Наталія Геннадіївна
Богодупіко Євдокія Яківна
Бойко Петро Прокопович
Болтов Олександр Васильович
Борисенко Михайло Петрович
Боровик Валентина Олександрівна
Бражний Валерій Андрійович
Булатович Олександр Ксаверійович
Вертіль Олександр Васильович
Винниченко Михайло Андрійович
Гладенко Парасковія Григорівна
Гурин (Гурін) Василь Терентійович
Дачко Федір Терентійович
Демченко Валентина Андріївна
Дериземля Андрій Васильович
Доброгаєва Анна Федорівна
Дудник Федір Федотович
Жеребило Мотрона Юхимівна
Зарецький Віктор Іванович
Івануна Варвара Олександрівна
Івницька Валентина Тимофіївна
Івченко Євген Михайлович
Ілляшенко Сергій Миколайович
Касьян Іван Якович
Кириленко Надія Іванівна
Кобзенко Тетяна Григорівна
Ковтун Валерія Андріївна
Колесник Володимир Федотович
Колодка Михайло Григорович
Коломша-Куриленко Раїса Іванівна
Колосова Антоніна Антонівна
Комісар Парасковія Матвіївна
Костюченко Микола Петрович
Кривенко Євдокія Степанівна
Кривохижа Тетяна Василівна
Крючко О.С.
Крючок Олексій Севастьяновч
Кулак Григорій Гаврилович
Кулик Віктор Григорович
Левицька Тамара Василівна
Лисенко Володимир Антонович
Логвин Пилип Андрійович
Макаренко Антон Семенович
Малоштан Анатолій Якович
Мандрика Анатолій Семенович
Манжара Іван Олександрович
Мартиненко Володимир Петрович
Мировицький Григорій Петрович
Назаренко Юрій Йосипович
Низовий Іван Данилович
Ніжинець Анастасія Максимівна
Новиков Панас Гнатович
Овчаренко Федір Данилович
Оксененко Галина Кузьмівна
Олесь Олександр (Кандиба Олександр Іванович)
Пармузша Агрипіна Антонівна
Пархоменко Михайло Микитович
Положій Віктор Іванович
Потетня Наталія Павлівна
Прянишников Іван Петрович
Ракуса Дмитро Іванович
Рибалка Олена Яківна
Сабатовський Юрій Леонідович
Сидоренко Раїса Кирилівна
Сиротенко Олександр Іванович
Сохань Павло Степанович
Супрун Леонід Васильович
Супрун Степан Павлович
Сущенко Микола Васильович
Таранченко Юрій Федорович
Тверезовський Володимир Трохимович
Теницький Микола Іванович
Торяник Валентина Миколаївна
Тисячник Андрій Антонович
Хілкови
Хом'як Інна Максимівна
Черненко Іван Володимирович
Чернявський Іван Васильович
Чечель Марія Олександрівна
Піатрюк Микола Федорович
Шпетна Лідія Максимівна
Шульга Людмила Василівна
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 30 грудня 2019, 20:24

Буринь. Буринський район

Базима Григорій Якович
Баранова Килина Григорівна
Біла (Авдієнко) Ольга Іванівна
Білоножко Віталій Васильович
Бондаренко Микола Михайлович
Борщенко Петро Григорович
Гавриленко Микола Анатолійович
Гасевська Анісія Дмитрівна
Гетьман Андрій Лаврентійович
Головенський Гай Петрович
Грицай Лариса Василівна
Єфименко Роман Федорович
Зікрата Світлана Андріївна
Колесник Раїса Самсонівна
Кондрух Ганна Захарівна
Мозговий Іван Павлович
Мороз Мотрона Василівна
Мурза Іван Пилипович
Нестеренко Василь Кирилович
Новаченко Микола Петрович
Осадчий Олексій Антонович
Петрушенко Катерина Степанівна
Пигуль Володимир Сергійович
Просолов (Прасолов) Іван Васильович
Рева Василь Лаврентійович
Резніченко Яків Терентійович
Решедько Володимир Михайлович
Решетняк Олександра Овсіївна
Рижков Віталій Леонідович
Романенко Петро Логвинович
Рубач Михайло Абрамович
Сидоров Олексій Олексійович
Солдатенко Софія Андріївна
Фак Федір Кузьмич
Чевгуз (Ковпак) Парасковія Сергіївна
Шалак Віктор Антонович
Шевченко Анастасія Іванівна
Якименко (Марченко) Катерина Євдокимівна
Востаннє редагувалось Shandor_POL в 30 грудня 2019, 20:26, всього редагувалось 1 раз.
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 30 грудня 2019, 20:26

Велика Писарівка. Великописарівський район

Баличев Іван Мойсейович
Бур Олена Василівна
Бухолдін Юрій Сергійович
Ганцев Дмитро Федорович
Горбунова Варвара Дмитрівна
Дашутін Григорій Петрович
Деркач Володимир Федорович
Заєць Раїса Володимирівна
Затуливітер Володимир Іванович
Іванова Ірина Андріївна
Карпенко Іван Филимонович
Ковальчук Тимофій Васильович
Кожушко Григорій Семенович
Лазня Віктор Опанасович
Митрофанов Федір Васильович
Мірошник Михайло Петрович
Мовчан Crop Хомич
Мусієнко Іван Олександрович
Обухівський (Обуховський) Іван Денисович
Обуховський Опанас Ілліч
Одража Віра Василівна
Орлов Іван Петрович
Пасюга Степан Артемович
Пирятинський Василь Олександрович
Сапухін Павло Андрійович
Сапухша Лада Павлівна
Середа Іван Михайлович
Стельмах Володимир Семенович
Толдін Анатолій Андрійович
Трутовський Костянтин Олександрович
Усиков Олександр Якович
Цілуйко Зінаїда Петрівна
Чмихало Борис Матвійович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 30 грудня 2019, 20:35

Глухів

Адріан (в миру Демидович Олександр Андрійович)
Андрієвський І.С.
Апостол Данило Павлович
Апостолов Леонід Якович
Аристоклій (В Миру Ветр Авксентій)
Ахтанін Іван Федорович
Балашевичі
Баришев Микола Герасимович
Безбородьки
Березовський Максим Созонтович
Бєлявський Олександр Васильович
Богданович Михайло Васильович
Богданович Роман
Бортнянський Дмитро Степанович
Бугаєвський Мусій
Варсонофій (в миру Буц Василь)
Веніамін (в миру Василь Смірнов)
Вировець В'ячеслав Гаврилович
Волос Микола Петрович
Воловик Самійло Семенович
Голобородько Павло Арсентійович
Головня Гаврило Матвійович
Гончаров Григорій Іванович
Горбатов Валерій Олександрович
Горинович Василь Єлисейович
Горлякевич Іван Васильович
Городовенко Нестор Феофанович
Горшкова Лідія Михайлівна
Грибан Валерій Федорович
Григоревський М.С.
Григорій з Глухова
Гришко Віктор Михайлович
Гришко Микола Миколайович
Гун Андрій Леонтійович
Гуревич Зіновій Анатолійович
Дамаскін (в миру - Дмитро Дмитрович Цедрик)
Демков М.І.
Деркач Андрій Леонідович
Деркач Микола Андрійович
Дівович Семен
Довженко Олександр Петрович
Дубневич Амвросій
Дьомкін Андрій Павлович
Ернст Микола Львович (Людвигович)
Ернст Федір (Теодор) Людвигович
Єроха Микола Степанович
Жужома Микола Іванович
Журба Янка (Івашин Іван Якович)
Заруцький Афанасій Олексійович
Зіновій (Мажуга)
Значко-Яворський Мельхіседек (в миру Значко-Яворський Матвій Карпович)
Золотарьов Анатолій Іванович
Іващенко Олександр Венедиктович
Інокентій (в миру Шестопаль Василь Никифорович)
Юаннікій (в миру Гомолка Іван)
Казнадзей Йосип Мойсейович
Каплунов Аркадій Львович
Кашуба Дмитро Трохимович
Квасников Євген Іванович
Квасов Андрій Васильович
Кириченко Марія Кузьмівна
Ковальов Олександр Єгорович
Ковальчук Галина Василівна
Ковальчук Генріх Степанович
Козельський Яків Павлович
Коршун Степан Васильович
Котляревський Степан
Котляров Борис Іванович
Котюхов Павло Володимирович
Кочубеї
Кочубей Надія Сергіївна
Кубицький В'ячеслав Антонович
Кульжинський Іван Григорович
Куликов Віктор Георгійович
Кур Лук Дмитро Миколайович
Лазаренко Федір Михайлович
Ларюнов Микола Олександрович
Лобисевич Опанас Кирилович
Логінов Михайло Іванович
Ломикін Костянтин Матвійович
Лосенко Антон Павлович
Лянной Юрій Олегович
Мазепа Іван Степанович
Майський Микола Іванови
Марцинкевич Гаврило
Мелехін Віктор Миколайович
Многогрішний Дем'ян (Демко) Гнатович
Морачевський Яків Миколайович
Москаленко Олександр Миколайович
Мохов Василь Андрійович
Мринська Віра Іванівна
Мурашко Микола Іванович
Нарочна Лідія Кирилівна
Нектарій (в миру Нуждін Микола)
Онацький Євген Доментійович
Охременко Микола Семенович
Паісій
Полуботок Павло Леонтійович
Рачинський Андрій Андрійович
Рева (Ярова) Світлана Павлівна
Реп'ях Станіслав Панасович
Роговцева Ада Миколаївна
Розумовський Кирило Григорович
Романов Олексій Петрович
Романовський Віктор Олександрович
Рудяк Василь Олексійович
Рум'янцев Олександр Харитонович
Румянцев (Румянцев-Задунайський) Петро Олександрович
Рябой Лев Григорович
Самуїл (В Миру Семен Григорович Миславський)
Сенченко Григорій Іванович
Сергеєв-Ценський Сергій (Сергеев Сергій Михайлович)
Симон (В Миру Титов Семен)
Симоновський Петро Іванович
Ситник Василь Петрович
Ситник Микола Петрович
Сібільов (Сибільов) Микола Вікентійович
Соболевський Григорій Федорович
Стрелевський Іван Кузьмич
Ступка Ян Батіст
Сухаренко Михайло Федорович
Таранішин Віталій Григорович
Терещенки
Тимонін Михайло Олександрович
Тищенко Костянтин Миколайович
Томчук Олександр Дмитрович
Тропін Володимир Ілліч
Тростніков М.О.
Трощинський Дмитро Прокопович
Туманський Василь Іванович
Туманський Федір Йосипович
Тюльпа Леонід Матвійович
Тютюнник Володимир Іванович
Уманець Федір Михайлович
Філоненко-Бородич Михайло Митрофанович
Фірман Михайло Йосипович
Ханенко Микола Данилович
Цвейфель Лазар Давидович
Чайковський Іван
Шапорін Юрій Олександрович
Шемшученко Юрій Сергійович
Шкловський Йосип Самуїлович
Юзефович Корнелій Іванович
Ющенко Олександр Іванович
Ягодовський Костянтин Павлович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 30 грудня 2019, 20:38

Глухівський район

Александренко Іван Якович
Батеха (Батєха) Василь Опанасович
Безуглов Григорій Вікторович
Бєлік Володимир Іванович
Богданович Олексій Володимирович
Бойко Микола Корнійович
Брюховецький Іван Миколайович
Бугаєнко Валерій Миколайович
Василенко Микола Прокопович
Васильєв Георгій Олександрович
Гавриленко Григорій Іванович
Греков (Греків) Олександр Петрович
Гречаник Петро Мусійович
Гурець Олександр Васильович
Дьяченко Ігор Олександрович
Журавльов Петро Миронович
Захава Павло Дмитрович
Золотін Василь Федорович
Ісаєнко Микола Кузьмич
Кербель Лев Юхимович
Коломієць Олекса
Косинський Володимир Андрійович
Костюченко Петро Петрович
Коцеба Григорій Андрійович
Кришкін Василь Трохимович
Кудояр Леонід Михайлович
Куліш Анатолій Миколайович
Кулябка Степан Григорович
Кульбака Петро Леонтійович
Курятник Іван Прокопович
Лавриненко Микола Федорович
Лантух Михайло Трохимович
Лиман Федір Миколайович
Линник Іван Дмитрович
Литвинов Володимир Володимирович
Литвинова (у дівоцтві Бартош) Пелагея
Лобаєв Борис Микитович
Лобас Петро Олександрович
Лук'яненко Петро Васильович
Лущенко Григорій Андрійович
Ляшко Іван Михайлович
Маркевич Микола Андрійович
Маркович Олександр Михайлович
Маркович Яків Андрійович
Маслов Борис Петрович
Мєшков Іван Андрійович
Миславський Самуїл (Миславський Григорович)
Накамулі (Бек) Віра Євгеніївна
Нарбут Володимир Іванович
Нарбут Георгій Іванович
Олійник Михайло Іванович
Павлова Євдокія Максимівна
Павловський Олексій Павлович
Палажченко Олексій Овсійович
Пантюхов Іван Іванович
Петрусенко Іван Васильович
Полозов Юхим Денисович
Понирка Денис Васильович
Почивалін Микола Михайлович
Рева Костянтин Кузьмич
Сидоренко Микола Михайлович
Скоропадські
Смолічев (Смоличев) Петро Іванович
Сокира Павло Федорович
Сумцов Георгій Олексійович
Тарабаринов Леонід Семенович
Ткаченко Василь Карпович
Трибунський Олексій Євстафійович
Туптало Данило Савич (у монашестві Д.Ростовський)
Хіміч Георгій Лукич
Хренніков Анатолій Сергійович
Цигикал Микола Олександрович
Шкурин Григорій Тимофійович
Щастний Олексій Іванович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 30 грудня 2019, 20:44

Конотоп.

Анатолій (в миру - Гладкий Олексій Олексійович)
Арраго (Левітін) Роман Семенович
Барзилович Микола Павлович
Бердніков Геннадій Васильович
Білоус Анатолій Панасович
Богушевич Францішек Казімірович
Бондарчук Галина Петрівна
Борошнєв Володимир Олексійович
Вайнштейн Марко Григорович
Васильєв Вадим Леонідович
Величко Олександр Прокопович
Велігоцька Ніна Іванівна
Власова Алевтина Миколаївна
Волкова Надія Терентіївна
Воловик Григорій Володимирович
Горова Катерина Олександрівна
Гофман Олександр Емільович
Гуденко Михайло Олександрович
Губенко Тихін Павлович
Гурський Яків Пантелеймонович
Данилецька Людмила Петрівна
Деняк Віктор Андрійович
Дєговець Олександр Іванович
Довгий Іван
Долговець Сергій Дмитрович
Драгомиров Михайло Іванович
Єзучевські
Єлишевич Григорій Львович
Єфремов Анатолій Семенович
Йоффе Семен Ісакович
Калабін Євген Миколайович
Кандиби
Кобзєв Олексій Іванович
Корнющенко Іван Пилипович
Короткевич Михайло Олексійович
Кравець Валерій Павлович
Краснянський Михайло Лукич
Курносов Юрій Олексійович
Лазаревський Олександр Матвійович
Лазарєв Григорій Григорович
Лазун Ніна Олександрівна
Левченко Тетяна Романівна
Лисенко Наталія Олексіївна
Лопаткіна Валентина Григорівна
Малевич Казимир Северинович
Маміашвілі Михайло Геразійович
Масик Володимир Ілліч
Матвійчук Іван Самійлович
Міщенко Лариса Василівна
Назаренко Іван Демидович
Назаренко Юрій (Георгій) Іванович
Недогарко Павло Іванович
Нікітін Віктор Григорович
Овсянников Павло Абрамович
Однодворець Лариса Валентинівна
Орленко Андрій Тимофійович
Парпура Максим Йосипович
Пономарьов Степан Іванович
Прокопович Петро Іванович
Проценко Степан Федосійович
Радченко Сергій Іванович
Руденко Галина Тимофіївна
Саг Ан Іван Данилович
Сасликевич Я.
Сиваш Костянтин Митрофанович
Сидорович Олексій
Сиротенко Надія Олександрівна
Смілянський Леонід Іванович
Соколовський Олександр Олександрович
Соловйова Ніна Федорівна
Сологуб Андрій Павлович
Сомко Надія Дмитрівна
Сорока Анатолій Григорович
Сулизь Панас Харитонович
Тарасков Дмитро Фролович
Тельний Ігор Ростиславович
Титова Євдокія Іванівна
Тхор Григорій Іларіонович
Утевський Арон Михайлович
Філарет (Гумілевський)
Фостенко Микола Семенович
Хорошун Олександр Олексійович
Царицин Віктор Васильович
Цитовський Юхим Григорович
Чепурна Маргарита Олександрівна
Черкінський Самійло Наумович
Школяренко Юхим Данилович
Школьна Людмила Опанасівна
Юрковський Віталій Станіславович
Яременко Порфирій Кирилович
Яскович Галина Василівна
Яценко Павло Васильович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 30 грудня 2019, 20:45

Конотопський район

Андрущенко Віктор Петрович
Андрющенко Л.М.
Бабич Володимир Семенович
Басок Василь Якович
Безродний Сергій Тимофійович
Білецька Ірина Вікторівна
Богдан Василь Семенович
Бондар Іван Калістратович
Бондаренко Іван Миколайович
Воронов Володимир Улянович
Глопіардіна Валентина Федорівна
Грак Микола Петрович
Грибінько Анастасія Федорівна
Гризун Анатолій Пилипович
Гришко Петро Остапович
Давидов Анатолій Іванович
Давидовський Григорій Митрофанович
Євтушенко Марія Андріївна
Єрьоміна Тетяна Степанівна
Заболотний Порфирій Іванович
Зубченко Пелагея Іванівна
Калініченко Валентин Федорович
Каліуш Петро Григорович
Ключина Павло (Ключник Павло Юхимович)
Колесник Іван Степанович
Костенецький Василь Григорович
Костирко Василь Петрович
Кулинич Лідія Юхимівна
Лисий Анатолій Михайлович
Лисий Іван Андрійович
Литвин Григорій Львович
Логвин Любов Григорівна
Лук'яненко Іван Савич
Луста Петро Васильович
Маленко Євген Юхимович
Мамзенко Леонід Юхимович
Манько-Ярошевич Григорій Єрофейович
Марченко Валентина Силівна
Матвієнко Микола Павлович
Мельников Ювеналій Дмитрович
Миронов Леонід Миколайович
Мостіпан Федора Федорівна
Hoc Степан Данилович
Осадчий Тихін Іванович
Панов Олексій Борисович
Петренко В'ячеслав Юрійович
Піскун Микола Матвійович
Подшивайлова Лідія Іванівна
Позовний Андрій Романович
Радько Василь Іванович
Різничок Борис Іванович
Романюк Григорій Миколайович
Рощупкін Сергій Павлович
Руденко Петро Іванович
Рябко Михайло Макарович
Свідерський Олександр Григорович
Сенченко Марія Олександрівна
Сірик Григорій Трохимович (Грицько Сірик)
Скляр Ганна Олексіївна
Столбін Олексій Петрович
Стороженко Микола Андрійович
Супрун Павло Степанович
Тимошенко Володимир Прокопович
Тимошенко Сергій Прокопович
Тимошенко Степан Прокопович
Титов Микола Порфирович
Тищенко Григорій Дмитрович
Тришин Федір Гнатович
Трощановський Аркадій Федорович
Усенко Федір Олександрович
Федорок Іван Степанович
Федько Григорій Іванович
Цвид Антоніна Петрівна (Антонія Цвид)
Черненко Петро Олексійович
Яловенко Уляна Петрівна
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Далі

Повернутись до Довідники

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]