УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Журнал Запорізької обласної організації Національної Спілки краєзнавців України

Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 20 січня 2021, 00:31
Звідки: Запоріжжя
Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Стать: Чоловік

Журнал Запорізької обласної організації Національної Спілки краєзнавців України

Повідомлення Микола Свидрань » 25 січня 2021, 23:13

Електронне краєзнавче видання запорозького осередку Національної спілки краєзнавців - "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ" - перший проект, що вже розпочав свою роботу із низки запланованих до реалізації у 2016 році.
Часопис стане майданчиком для спілкування краєзнавців всього регіону, держави, а також надасть можливість залучення до дискусій патріотів Запорожжя, які мешкають, працюють чи навчаються також і за межами країни.
Доступність та інтерактивність у висвітлені та обговорені проблем краєзнавчої громади, шляхів та перспектив розвитку краєзнавчого руху, робить запропонований Спілкою електронний ресурс одним із самих затребуваних на теперішній складний час розвитку держави та регіону.
Саме існування часопису у формі інтернет-ресурсу зробить максимально доступною для кожного небайдужого таку необхідну сьогодні інформацію з історії Запорожжя, надасть можливість спільними зусиллями відродити традиції і культуру народу древнього та оповитого легендами краю.
Залучитись до роботи проекту електронного журналу "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ" - справа для кожного небайдужого до історичної спадщини своєї Батьківщини: піднімайте болючі для Вас питання досліджень, діліться з краєзнавчою громадою своїми відкриттями, поширюйте інформацію та залучайте до своїх проектів якомога більше активних людей, дізнавайтесь про успіхи та досвід краєзнавців-професіоналів.
https://zpkrai.jimdofree.com/
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Усе буде - Україна!
Щасти!

Повернутись до Краєзнавчі видання по регіонах

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Vic-tor