Василевський, Василевский

Це прізвище

Отримав при народженні
1
100%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 1

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Василевський, Василевский

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:Ну то викладу тут, що маю...
З другої теми
D_i_V_a писав:З дворянської родовідної книги 1804 - Василевичі герба Сирокомля
В Красном поле Польская белая буква W: на верху по середине оной Золотой Крест, на Шлеме сверх Короны таковаяже буква с Крестом.
Зображення
Василевичи Фома 33 женат имеет сына Михаила 6; Франц 26 женат имеет сына Александра 3; Матвеевы сыновья
Жительствуют в Липовецком повете

Иван--->Матвей--->Фома (--->Михаил)+ Франц (--->Александр)

1-е. Три метрики, 1-я о крещении 1771 года Фомы, 2-я 1778 февраля 10. Франца рожденных от Дворянина Матвея Василевича и жены его Анны урожденной Хмилковской, и 3-я о погребении 1779 годов марта 10. числа Дворянина Матвея Василевича из метрических книг Оратовского приходского костела 1802 года ноября 12 дня на одном листе бумаги выданная.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Катя Костенко
Повідомлень: 4
З нами з: 25 травня 2022, 11:02
Стать: Жінка

Василевський

Повідомлення Катя Костенко »

Шукаю інформацію про Голембіовських, Куксіних, Василевських, Лісенбардт

Маю інформацію
Прапрабабуся: Ірина Іванівна Голембіовська
Прабабуся :м.Киів, Анна Михайлівни Голембіовська/Куксіна/Вольфсон 19.05.1902 - 1944
Дідусь: Куксін Володимир Александрович 1922 - 1998
Аватар користувача
кредо
Повідомлень: 3
З нами з: 14 квітня 2023, 20:30
Стать: Чоловік
Подякували: 2 рази

Re: Василевський, Василевский

Повідомлення кредо »

Добрий день. Шукаю хоч якусь інформацію про Житомирського дворянина Лукяна Василевського, десь 1800-1860 роки. В нього була дочка Кароліна приблизно 1836 року. Пробував щось знайти в Житомирському костелі . Безрезультатно. Переліку дворян Житомира Волинської губернії на букву В також знайти не вдається. Буду щиро вдячний за любі посилання та підказки. Дякую. Світлої та радісної Пасхи
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Василевський, Василевский

Повідомлення D_i_V_a »

кредо писав: 14 квітня 2023, 20:50 Добрий день. Шукаю хоч якусь інформацію про Житомирського дворянина Лукяна Василевського, десь 1800-1860 роки. В нього була дочка Кароліна приблизно 1836 року. Пробував щось знайти в Житомирському костелі . Безрезультатно. Переліку дворян Житомира Волинської губернії на букву В також знайти не вдається. Буду щиро вдячний за любі посилання та підказки. Дякую. Світлої та радісної Пасхи
Христос воскрес!

Може буть таке, що живучи в Житомирі (на Житомирщині), вони проходили по дворянських справах зі своїм родом, наприклад у Подільській губернії. У мене таке було по одній гілці. Живучи в Київській губ вони йшли з іншими по Волинській.

Ще можливо, що прізвище писали якось поіншому - Василович, Василькович, Васевич тощо.
Напочатку 19 століття не було ще сталих форм прізвищ, як то сьогодні вони вже зацементовані в багаточисельних писемних джерелах 2о-го століття, або метрик 19 ст. Тоді метрики тільки вводили, стрибали з мови на мову, з латиниці на кирилицю і обратно, переїжджали до місцевостей де вимова їх прізвищ ставала трохи іншою, і це все приводило до різного написання в документах.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “В”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей