Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Височанський

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів

Всього голосів : 0

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Стать: Чоловік

Височанський

Повідомлення vlad_gla » 07 травня 2019, 11:02

Височанський - то фамілія мого діда, Павло Мартинович, він 1903 р. н., село Новоселиця Катеринопільського району/уїзду Черкаської області, до того Катеринопіль перебував в Уманській окрузі Київської губернії.
Дід мій був один із одинадцяти дітей в сімї, то ж мають бути нащадки.

Розшук на ресурсі pra.in.ua дав однофамільця (або, скоріш, родича) Височанського Павла Кузьмовича 1988 р. н., що тоді мешкав у Ямполі того ж Катеринопільского уїзду. От посилання: https://pra.in.ua/en/person/634697594-p ... sochanskyi

Батька дідова звали Мартин (або Марко). Прадідову жінку - Орина. Дати їх народження та смерті невідомі, ясно лише те, що з Новоселиці нікуди не поїхали.

Розшукую дідових родичів, або принаймні. дані про них. Ні про який спадок не йдеться, лише бажання знати рід, його історію, та познайомитися із родичами.

Зображення

Подякував (-ла): 2361 раз.
Подякували: 834 раз.
Стать: Жінка

Re: Височанський

Повідомлення АннА » 07 травня 2019, 12:42

vlad_gla написав:Височанський - то фамілія мого діда, Павло Мартинович, він 1903 р. н., село Новоселиця Катеринопільського району/уїзду Черкаської області, до того Катеринопіль перебував в Уманській окрузі Київської губернії.
Такого ще в списку немає https://ukrgenealogy.com.ua/viewforum.php?f=68. Можна там сворити тему по селу.
Із повагою, Ганна

Повернутись до В

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Chirynas, D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Nathalie, Nikonova