УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Тьотя Ніна

Подякував (-ла): 5495 раз.
Подякували: 2728 раз.
Стать: Жінка

Тьотя Ніна

Повідомлення D_i_V_a » 24 лютого 2021, 11:30

Перенесу сюда вже давно створене повідомлення...
На форумі на днях користувач створив теми, які показали як можна в світлинах з коментарями показати життя родини, а до того ж залишити згадку про людей. То й я хочу залишити згадку про тьотю Ніну.
Так вийшло, що ця фотографія була серед небагатьох, які зберігалися в нашому сімейному альбомі. Але мені пощастило отримати ще багато, які залишилися в родині вже покійного чоловіка тьоті Ніни, і які для цих людей не мають великого значення, бо тьотя Ніна була другою дружиною їх батька. Але про це пізніше...

Наша тьотя Ніна. Фото з сімейного альбому в якому воно зберігалось скільки себе пам'ятаю.
У тьоті Ніни не було дітей, вона пішла на цей крок свідомо, бо успадкувала від матері хворобу що передається по жіночій лінії.
Вона казала близьким знайомим, що не хоче щоб ще хтось так страждав...
Я не знаю як це називається - сильні кровотечі носом...

Ім'я тьоті Ніни по документам було записане Антоніна. В селі всі називали Ніною. Тільки коли пішла з рідної домівки на навчання а потім у професійне життя стала Тонею.
Я жила з нею один рік, так склалося... Тому хочу залишити пам'ять про неї... нехай таким незвичним способом.
Коли їй хтось телефонував посміювалась, що завжди знає хто дзвонить - родичі чи друзі.
Родичі називають Ніна, а коллеги та друзі - Тоня.
Тьотєю її називав мій батько. Вона була його тьотею, але була на рік молодшою. То він її у розмові завжди називав "наша тьотя Ніна".

Зображення
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повернутись до D_i_V_a

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Balymba, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kbg_dnepr, Nikanor, snl53