Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

День народження

Подякував (-ла): 4691 раз.
Подякували: 2159 раз.
Стать: Жінка

День народження

Повідомлення D_i_V_a » 01 березня 2016, 12:22

Мені, Діві, сьогодні три рочки. Та я знову народжуюсь...

Три роки тому я народилася на старому «зеленому» форумі. Тоді я декілька тижнів чекала, щоб зареєструватися безпосередньо 1 березня, першого дня нового місяця.
Мій нік не був вигаданий спонтанно. Його створення – це був цілий творчий процес та був задумом зовсім для іншого. Але за іронією долі ось вже три роки вірою і правдою служить мені ім’ям також у генеалогічному світі.
Мій перший рік, рік немовляти, був дуже комфортним та ізольованим. За цілий рік я так і не побачила та не усвідомила того великого монстра у павутиння котрого потрапила. Моє життя там було ізольоване моїм особистим проектом який я сама вплетала у «кружева» тамошнього павутиння.
Моє друге життя почалось у квітні 2014 року. Те життя було присвячене неньці УКРАЇНІ. Це був цікавий час. Там я навчалась «ходити», «говорити», «творити». І все це було разом із чудовими професійними людьми.

Я не люблю щоденники які раніше були днєвніками. До сьогодні я була впевнена, що в мене цього ніколи не буде. Я дуже рада, що це тут називається «захалявна книжечка»...

Сьогодні я народжуюсь у третє...
Я дуже наївна тому що знову вірю, що ось цей форум дійсно буде тим справжнім... – бо Бог любить трійцю...

У 2014 році я про це вже говорила, але сьогодні тут хочу знову повторити, бо я вірю в це.
Я вірю в так звний «інтелектуальний розум» коли багато людей працюють над однією ідеєю. Коли вони зосереджені на тому щоб ця ідея працювала та разом шукають шляхи, методи та засоби її втілення. Коли утворюється така спільнота, немає ніяких перепон на втіленні мрії у життя.
Моя мрія – створення дійсно українського фахового, цікавого генеалогічного порталу для українців сьогоднішнього та наступних поколінь.
Буду надзвичайно рада, якщо на цьому форумі із часом організується потужний інтелектуальний розум...
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 132 раз.
Подякували: 51 раз.
Стать: Жінка

Re: День народження

Повідомлення viktoriyaogievskaya » 08 грудня 2017, 22:19

Вітаємо!
І хочу подякувати, бо для мене, молодої матері, стали єдиним віконцем у світі минулого і його пошуках, де я лише роззираюсь навкруги скориставшись мобільним інтернетом

Повернутись до D_i_V_a

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: alex1952, Bing [Bot], gonopolsky, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Vitaly Savitar