Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
15
88%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
12%

Всього голосів : 17

Подякував (-ла): 488 раз.
Подякували: 590 раз.
Стать: Чоловік

Дерево Життя.

Повідомлення Balymba » 12 березня 2016, 13:45

Здається пора вже і такому консерватору як я перейти до генеалогічних програм від побудови дерев на папері. В 2007 році вже пробував працювати з GenoPro, але так і не зміг освоїти...
Зараз пробую тренуватися в Дереві Життя (поки-що тестую безплатну версію). Потребую допомоги, тих хто вже володіє навиками роботи.
Звідси перше запитання - в скачаній мною версії програми предки відображаються внизу, а нащадки - вверху. Майже чотири десятиліття я зображав навпаки, і для мене складно перевернути все з ніг на голову (чи навпаки?). Чи програма дозволяє змінити напрямок розвитку родового дерева? Бо бачу що на Молгені Mich Glitch подає свої дерева у зручному для мене вигляді.
https://genery.com/ru/
Востаннє редагувалось Balymba в 21 листопада 2018, 19:55, всього редагувалось 1 раз.
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Подякував (-ла): 846 раз.
Подякували: 2182 раз.

Re: Дерево Життя.

Повідомлення al_mol » 22 лютого 2019, 18:50

данные с сайта https://genery.com/wiki/ru:versions_history

Версия 5.3, сборка 2019.01.30
При cохранении дерева в формате HTML сохраняется подробная информация о каждой персоне в дереве. При просмотре родословного дерева в браузере подробная информация о персоне отображается по щелчку по этой персоне в дереве
Новый отчёт в таблице персон: «Проверка данных». Настройка отчёта: максимальный возраст, максимальный возраст родителя, минимальный возраст родителя или супруга
Если при создании документа выбран файл, который уже используется как документ, то копия файла не создаётся в папке документов, выводится сообщение
Горизонтальная прокрутка в дереве: Alt + колесо мыши
Настраиваемый размер окна типа события
Отображение количества персон в подписи к родословной росписи
Сохранение кодов персон в SVG
Корректный импорт и экспорт из/в Gedcom цитаты в ссылке на источник
Отображение дат событий в списке связанных объектов в окне информации о месте
Исправлено: ошибка при сохранении большого дерева в PNG на Маке
Исправлено: имена идут в алфавитном порядке за исключением буквы «ё», то есть Пётр до Павла
Исправлено: не все объекты сохраняются при сохранении данных в формат XML
Исправлено: разрывы в тексте росписи при печати
Исправлены другие ошибки
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские

Дослідження родоводу на замовлення - Podoliya@i.ua

Подякував (-ла): 33 раз.
Подякували: 28 раз.
Стать: Жінка

Повідомлення Kostyntunivna » 23 лютого 2019, 14:15

Спасибо, уже поставила.
Шакула - (с.Вихолки Чернігівська губ.)
Пащенко - (сл.Одринка Харківська губ.)
Чайковські - (с.Янишівка Київська губ.)
Кравченко - (с.Ст. Михайлівка Катеринославсбка губ.)

Онлайн

Подякував (-ла): 4707 раз.
Подякували: 2169 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 26 лютого 2019, 18:23

al_mol написав:
D_i_V_a написав: Чого про резервну копію не питається, а значить і не робить?

проверьте стоят ли "галочки"
Нічого не розумію...
Галочки стоять...
Думала що я останього часу нових людей не заносила, тільки відкривала программу щоби подивиться, або виправляла/добавляла в уже існуючих особах, то тому і не питалось про резервну копію. Зараз свідомо занесла нову людину, закриваю, а воно не питається...
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Онлайн

Повідомлення D_i_V_a » 01 березня 2019, 13:52

D_i_V_a написав:
al_mol написав:
D_i_V_a написав: Чого про резервну копію не питається, а значить і не робить?

проверьте стоят ли "галочки"
Нічого не розумію...
Галочки стоять...
Думала що я останього часу нових людей не заносила, тільки відкривала программу щоби подивиться, або виправляла/добавляла в уже існуючих особах, то тому і не питалось про резервну копію. Зараз свідомо занесла нову людину, закриваю, а воно не питається...
"Бзик" якийсь мабуть... вчора вже спитало про резервну копію... фух, аж полегшало...
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський

Подякував (-ла): 488 раз.
Подякували: 590 раз.

Повідомлення Balymba » 22 жовтня 2019, 19:52

В програмі 35000 персон. Попередніх "глюків" більше немає. Я підстосувався до Програми, чи вона до мене?
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Онлайн

Повідомлення D_i_V_a » 23 жовтня 2019, 19:25

Balymba написав:В програмі 35000 персон. Попередніх "глюків" більше немає. Я підстосувався до Програми, чи вона до мене?
Заздрю...
А у мене в цьому питанні повна Ж...
Збереження резервної копії робиться не менше 3-х годин, і це при тому, що у дереві вського 5000 позицій. Тому влітку перестала цю копію робити. Згадала накінці вересня, зробила. А в середині жовтня щось трапилось з компом (не буду зараз описувать бо викликала фахівця але він ще не дивився) і актуальне дерево зникло... тобто повернулась на копію кінця вересня, але знову зникли нещодавно набиті данні... а це дуже б'є по бажанню робити щось далі... :cry:

Поперед.

Повернутись до Генеалогічні програми і сайти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Bing [Bot], D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Вернер, Ярина