УГФ-Український Генеалогічний Форум

Залишайтесь вдома і досліджуйте власний родовід :)

Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
15
88%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
12%

Всього голосів : 17

Онлайн

Подякував (-ла): 522 раз.
Подякували: 640 раз.
Стать: Чоловік

Дерево Життя.

Повідомлення Balymba » 12 березня 2016, 14:45

Здається пора вже і такому консерватору як я перейти до генеалогічних програм від побудови дерев на папері. В 2007 році вже пробував працювати з GenoPro, але так і не зміг освоїти...
Зараз пробую тренуватися в Дереві Життя (поки-що тестую безплатну версію). Потребую допомоги, тих хто вже володіє навиками роботи.
Звідси перше запитання - в скачаній мною версії програми предки відображаються внизу, а нащадки - вверху. Майже чотири десятиліття я зображав навпаки, і для мене складно перевернути все з ніг на голову (чи навпаки?). Чи програма дозволяє змінити напрямок розвитку родового дерева? Бо бачу що на Молгені Mich Glitch подає свої дерева у зручному для мене вигляді.
https://genery.com/ru/
Востаннє редагувалось Balymba в 21 листопада 2018, 20:55, всього редагувалось 1 раз.
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Подякував (-ла): 4988 раз.
Подякували: 2373 раз.
Стать: Жінка

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a » 26 квітня 2020, 14:06

ГіП написав:сам ще не тестував
Моя 4 версия з літа минулого року страйкувала... Нову архівну копію робила по 12 годин. І вона ставала все більшою і більшою... Останні пів року боялася щось нове до програми заносити...
Зі вчора репейшла на 5-ту версію. Потринуюсь трохи і відпишусь. Ще діє знижка в 20%
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повідомлення D_i_V_a » 29 квітня 2020, 15:40

D_i_V_a написав:...Зі вчора репейшла на 5-ту версію. Потринуюсь трохи і відпишусь...
Подобається... життя пішло далі... :roll:
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Онацький

Повідомлення D_i_V_a » 13 травня 2020, 18:15

D_i_V_a написав:
D_i_V_a написав:...Зі вчора репейшла на 5-ту версію. Потринуюсь трохи і відпишусь...
Подобається... життя пішло далі... :roll:
Я дійсно насолоджуюсь програмою. Чи може скучила по заношенню даних до дерева?...
Онацький

Поперед.

Повернутись до Генеалогічні програми і сайти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: al_mol, АннА, Balymba, Bing [Bot], Falcon, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ukrgenealogy