Програма "My Heritage"

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам цей ресурс (сайт)?

Так
16
64%
Ні
3
12%
Не зовсім
6
24%
 
Всього голосів: 25

Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення SNIGURIVNA »

kbg_dnepr писав:Дуже цікаво спробувати, але й страшно: якраз міміка дуже індивідуальна, а як мені покажуть не бабцю, а когось зовсім іншого?
Іграшка :)
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення kbg_dnepr »

Та я згодна, але хто не любить класних іграшок?
Ось мені, наприклад, ДУЖЕ подобається Ваша аватарка, але ж це теж іграшка? але дуже красива!
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення SNIGURIVNA »

kbg_dnepr писав:Ось мені, наприклад, ДУЖЕ подобається Ваша аватарка, але ж це теж іграшка? але дуже красива!
Дякую!
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення kbg_dnepr »

Шевченко та Леся мені не сподобалися.
Я думаю, щоб найкраще уявити собі, чого це варто, треба анімувати якесь своє фото, і тоді стане зрозуміло, наскільки ШІ здатен "читати" обличчя.
Втім, я думаю, з цим треба трохи почекати, бо зараз всі кинулися експериментувати, і це, кажуть, відбувається дуже довго.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Онлайн
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Десяток секунд позування Анни Марії Анієли з князів Сапєг-Рожанскіх (можливо більш відомої як графині Марії Євстафіївни Браницької) німецькому портретисту Францу Ксаверу Вінтерхальтеру.

https://www.facebook.com/BC1000.history ... 1389697565
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення Balymba »

kbg_dnepr писав:Шевченко та Леся мені не сподобалися.
Я думаю, щоб найкраще уявити собі, чого це варто, треба анімувати якесь своє фото, і тоді стане зрозуміло, наскільки ШІ здатен "читати" обличчя.
Втім, я думаю, з цим треба трохи почекати, бо зараз всі кинулися експериментувати, і це, кажуть, відбувається дуже довго.
Робив експеримент з фото покійних родичів - мої батько і мати доволі схожі, а от тесть з тещею не схожі зовсім.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення Falcon »

Колеги, хто як вирішує ситуацію, з занесенням людей в програму, по яким не підтверджено рідство з вашмим безпосередніми предками.
Тобто, і ваш населений пункт, і ваше прізвище, і можливо навіть ваш чи сусідній будинок (у випадку Австро-Угорщини). А от поєднати з "своїми" - бракує інформації. Як вчиняєте? Додаєте безіменного предка, якому в сини записуєте свого відомого, і цього непідтвердженного? Але це не дуже професійно і чесно..
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

МайХеритидж / MyHeritage

Повідомлення kbg_dnepr »

Вебтябрь. Все о генеалогии. На протяжении всего сентября.
Прокачайте свои генеалогические навыки на новом уровне на этой БЕСПЛАТНОЙ онлайн-конференции по генеалогии, организованной вебинарами «Наследие семейного древа». Каждую пятницу сентября мы будем проводить 30 веб-семинаров, в прямом эфире и записанных заранее. Подключайтесь к прямым трансляциям вебинара каждую пятницу! Вы можете посетить все 4 вебинара или один из них по своему усмотрению, а если у Вас не будет возможности присутствовать на них, то мы предусмотрели и такой вариант. Просматривайте записи в удобное для Вас время: до конца сентября они будут в свободном доступе.
https://www.myheritage.com/FP/o.php?typ ... ntent%3DEN

Воспроизведение вебинара: Новые инструменты для исследования ДНК
На этом записанном вебинаре Ран Снир (Ran Snir), директор по управлению продуктами в MyHeritage, познакомит Вас с последними новостями на странице совпадений ДНК, включая возможность подтвердить или отклонить теории Theories of Family Relativity™. Научитесь в полной мере использовать эти инструменты, чтобы не отвлекаться на мелочи и сосредоточиться на совпадениях ДНК, которые наиболее важны для Вашего исследования. Посмотрите этот вебинар и обязательно ознакомьтесь с другими образовательными материалами в Базе знаний MyHeritage.
https://education.myheritage.com/webina ... e=20210902
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення kbg_dnepr »

Нові інструменти (англійською

phpBB [video]
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Програма "My Heritage"

Повідомлення Balymba »

Falcon писав:Колеги, хто як вирішує ситуацію, з занесенням людей в програму, по яким не підтверджено рідство з вашмим безпосередніми предками.
Тобто, і ваш населений пункт, і ваше прізвище, і можливо навіть ваш чи сусідній будинок (у випадку Австро-Угорщини). А от поєднати з "своїми" - бракує інформації. Як вчиняєте? Додаєте безіменного предка, якому в сини записуєте свого відомого, і цього непідтвердженного? Але це не дуже професійно і чесно..
Цікаво, як у "випадку Австро-Угорщини" Ви визначаєте "сусідній" будинок? (З кадастровими картами працювали ?)
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей