Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення kbg_dnepr »

Мені здається, про це варто питати тут viewtopic.php?f=205&t=884 - щось про це я наче колись десь читала...
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
Mykola Krush
Повідомлень: 8
З нами з: 16 березня 2018, 16:44
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Mykola Krush »

kbg_dnepr писав:Мені здається, про це варто питати тут viewtopic.php?f=205&t=884 - щось про це я наче колись десь читала...
Там нічого про це нема. Саму програму деякий час юзав на планшеті, але видалив. Більше зручно мені на самому сайті myheritage.com.ua працювати. Стосовно роботи програми на використання експорту-імпорту мало що можу сказати.

Переважно проблема виникає з програмою ДЖ після збереженого і роботи із файлами *.ged
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

55000. Програма тримається ...
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Може хто знає у чому помилка? У мене є аж два припущення, але спочатку хочеться почути ваші версії.
Початок був тут
Ще в одному джерелі пишеться - А от молодший граф Тишкевич Михайло Станіславович (1857-1930) народився 7 (20) квітня 1857 року .
Я ж помилки не бачила, допоки цього графа не додала до дерева і програма сказала, що має бути 19 квітня :wink:
DVK_Dmitriy писав:Лучше всё-таки найти запись в МК.
В последнее время не верю ни Вики, ни надгробиям.
Свежий пример из моей практики:...
І в мене знахідка. Вчора випадково побачила. Одна з мої родичок мала день народження 4 листопада. Швидко знайшлась метрика і, коли занесла її в дерево (це було дуже давно на самому початку пошуків), то програма видала сучасну дату 3 листопада. Я тоді подумала, що чи машина дала збой, чи щось з метрикою не так.
А вчора випадково знову побачила і постало питання - а що ж трапилось? Чому вони прорахувались?
Що робиться? Чому гуляє ОДИН день?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Для сопоставления дат следует запомнить, что в 16 и 17 веках разница составляла 10 дней, в 18 веке — 11 дней, в 19 веке — 12 дней, в 20 и 21 веках — 13 дней, в 22 веке будет составлять 14 дней, в 23 веке — 15 дней.

https://odportal.com.ua/kniga/stati/kalendar.html
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення kbg_dnepr »

Шановні колеги, я користуюся дуже древньої 3-ю версією програми, і в мене є можливість "Зберегти дерево" - при цьому утворюється файл (картинка) png. Щось я не змогла знайти цієї можливості в новішій версії. Де шукати?
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
drapieznik
Повідомлень: 444
З нами з: 26 червня 2020, 05:00
Стать: Чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 469 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення drapieznik »

тра все ж розрізняти поняття - основний файл програми дрєва це файл формату .at4 (в мене 4та версія) - це вся база (плюс жовта папка з фотками, якшо такі були додані); якшо ж мова за дерево в сенсі генеалогічної схеми, то йдеться за роздрук якогось "дерева" шо здатне нарисувати програма "Дрєво". Якшо треба видрукувати власне цю схему, то просто на ній "правою кнопкою миші" - чи контекстним меню вибирається опція "друк/експорт", в новому вікні є "налаштування" й "зберегти як". Перше потрібне для тих випадків, коли дерево колосальне по площі ,сотні осіб й для них мало навіть А0 формату - тоді тра задати більші розміри аркуша шоб звести або до одного аркуша (громадного, але який можна переглядати на інших броузерах) або розділити на меншу кількість сторінок. Опція "Зберегти як" дає на вибір зокрема "для перегляду на екрані" - в віконечку цієї опції потім з назвою файла можна вибрати його формат - за замовченням - png, але можна обрати jpeg чи bmp. Ось тоді й можна зберегти генеалогічну схему (дерево) як файл "картинки" на комп.


Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення kbg_dnepr »

Дуже дякую за роз'яснення!
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

DVK_Dmitriy писав:Для сопоставления дат следует запомнить, что в 16 и 17 веках разница составляла 10 дней, в 18 веке — 11 дней, в 19 веке — 12 дней, в 20 и 21 веках — 13 дней, в 22 веке будет составлять 14 дней, в 23 веке — 15 дней.
Так воно і є, але якимось чином по цьому графу і по моїй бабусі виникла помилка... Наразі відчуваю прикрість і розчарування з цього приводу, тимпаче, що бабуня помела за 2 дні до свого народження і, здається, поховання було саме в день народження. Тобто ці цифри були в родині важливі, а з відкриттям цієї таємниці якось все перевернулось... :cry:

Сьогодні дата смерті мого найстарішого відомого прадіда з 18 століття. Через те, що вона була занесена до дерева, то програма видає сьогоднішню дату, а у документі було 5 грудня 1787 року. То те що написав Дмитро - в 18 веке — 11 дней - повністю підтверджується :good:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення al_mol »

Спіткала мене прикра невдача....Перевстановив Windows на ноутбуці ввів номер ліцензії, а зв'язку з сервером програми з України не відбувається, вискочило віконце, що треба написати листа... Так і зробив, але відповіді вже декілька днів немає....



Зображення
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей